Gabinet Rehabilitacji Reha-b

Reha-b to zespół fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Dobre rezultaty naszego leczenia możliwe są dzięki stosowaniu bardzo efektywnych metod leczenia, które... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Rehabilitacji Reha-b

Kopernika 13

67-300 , Szprotawa , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Reha-b to zespół fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu schorzeń narządu ruchu.
Dobre rezultaty naszego leczenia możliwe są dzięki stosowaniu bardzo efektywnych metod leczenia, które poznajemy uczestnicząc w podyplomowych szkoleniach w największych ośrodkach szkoleniowych w Polsce. W praktyce wiedza ta i umiejętności pozwalają nie tylko skutecznie leczyć, ale również właściwie diagnozować schorzenia narządu ruchu. Właściwe wskazanie przyczyn dolegliwości ma ogromne znaczenie dla powodzenia leczenia.
Dużą rolę w leczeniu odgrywa edukacja pacjenta i autoterapia, polegająca na indywidualnym doborze ćwiczeń oraz nauce wykonywania ich w domu i w pracy. Często konieczna jest również zmiana dotychczasowych nawyków podczas czynności dnia codziennego oraz samokontrola prawidłowej postawy ciała. Dlatego zwracamy na to uwagę naszych pacjentów, ponieważ pomaga to utrzymać pozytywne efekty leczenia i zapobiega nawrotom dolegliwości.

Zabiegi

  • Ortopedyczna terapia manualna
  • PNF, PNF w skoliozach i innych wadach postawy
  • Kinesiotaping
  • Fizykoterapia: krioterapia ciekłym azotem, fala uderzeniowa, laser, ultradźwięki, elektroterapia, pole magnetyczne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

  • Przychodnia

Inne placówki

Powiązane wyszukiwania