Gabinet Lekarski s. c

(24 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Lekarski s. c

Olimpijska 7a

94-043 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Sędrowicz-Gawkowska

  Lekarz Rodzinny,

  • M

   BARDZO miły człowiek ,dobry kontakt z pacjentem byłam po raz pierwszy lecz nie ostatni pozdrawiam P Doktor


 • Krzysztof Krupka

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: zły stan zdrowia

   Wizyta u Pana Doktora obejmuje szeroki zakres tematów. Od leczenia farmakologicznego, wszelkich dolegliwości, przez dietę i zalecenia dietetyczne do stanu psychicznego włącznie. To świetny specjalista. Miałam okazję już trzykrotnie się z nim spotkać. Wyciągnął mnie z bardzo złego stanu zdrowia. Inni lekarze spisali mnie już na straty, a Pan Doktor nie. Poświęca swój czas i uwagę pacjentowi jak należy. Przyjmuje także w Krakowie. Polecam!!!

  • Znakomity lekarz i człowiek o szerokich horyzontach, otwiera oczy na to, co faktycznie leży u podłoża choroby, złego samopoczucia. Jestem pacjentką od 2 lat, trafiłam do pana Doktora w trudnym momencie, ufałam, że pomoże, dałam sobie trochę czasu, przestrzegałam zaleceń - wiem, ze to bardzo ważne przy nieco innym spojrzeniu na terapię. Miałam spore problemy z tarczycą/hormonami, żołądkiem, dołączyły pierwsze symptomy problemów ze wzrokiem. Dzięki zaawansowanej diagnostyce, ale i dość poruszającym pytaniom w wywiadzie, już podczas pierwszej wizyty wiedzieliśmy, od czego zacząć. Byłam na początku sceptyczna, ale jak po 2 miesiącach przestałam odczuwać duży dyskomfort związany ze wzrokiem, byłam naprawdę szczęśliwa. Potem wyciszyły się dolegliwości żołądkowe, a ostatecznie poprawiła się również gospodarka hormonalna. Wcześniej byłam przez 8 lat pacjentką również dobrego lekarza, ale podejście dr. Krupki okazało się jeszcze bardziej wszechstronne. Jakby to wyglądało w standardowej u nas opcji leczenia - biegałbym od internisty przez okulistę do endokrynologa, robiłabym liczne badania i spodziewam się, że efekt byłby mierny. U dr Krupki cena za wizytę jest dość wysoka, ale wystarczy sobie pomyśleć, ile pieniędzy i czasu straciłabym na wizyty u kilku specjalistów, badania i co najgorsze - często z miernym efektem, ewentualnie "tymczasowym zaleczeniem", a nie znalezieniem przyczyny dolegliwości. Odniosę się do tematu - rad dla niezadowolonej pacjentki - styl życia, odpowiednie ćwiczenia - oczywiście, że latami można o tym czytać i uznać za banał, ale są dość kluczowe kwestie, a że nie są nośne "marketingowo" - no, cóż. Praktykuję jogę parę lat, oczywiście często leniwie, ale jak dr. Krupka zwrócił mi uwagę na sens zrobienia paru intensywnych skrętów rano, które dość mocno stymulują wątrobę i pobudzają ją energetycznie - po prostu spróbowałam i byłam zaskoczona, jak tak prosta rzecz wpływa na poranne rozgrzanie - niemal całego organizmu. fakt, że tym razem, zanim trafiłam do dr. Krupki, spadek formy miałam tak duży, że przyznam, że motywację do zmian również miałam silną, wiedziałam, że to już nie są drobne problemy i jak, nie podejmę się zmian, za rok - dwa będzie bardzo słabo. Teraz jestem bardzo wdzięczna za odwagę w łączeniu metod terapii (jak mówią lekarze z otwartym umysłem - czasem nie ważna sposób, ważne czy działa, nie szkodząc) oraz za gigantyczne wręcz wsparcie ze strony dr. Krupki.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Halina Winiarska

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Gabinet Lekarski s.c.Usługa: Inny

   Pani Doktor godna polecenia prowadzi moja ciąże. Mimo iż jest bardzo skomplikowana pani doktor jest bardzo ciepła osoba. Można zadawać dużo pytań zawsze odpowie.

  • M
   Lokalizacja: NZOZ Gabinet Lekarski s.c.Usługa: Inny

   Nie polecam do prowadzenia ciąży. Pani doktor nie wykonuje badań ginekologicznych - nie sprawdza długości szyjki. Gdy wylądowałam na porodówce i pytali mnie o kilka kwestii odnośnie ciąży to nie byłam w stanie odpowiedzieć, bo nie miałam takich rzeczy sprawdzanych.
   Dodatkowo, gdy coś w wynikach odbiega od normy, to dla niej to i tak jest w normie. Gdy poszłam na USG prywatnie i zapytałam ją o kilka parametrów to nie wiedziała o czym do niej mówię.
   W gabinecie nie ma USG, więc nie można na wizycie nic sprawdzić.
   Jedyny plus, że na wizyty nie czeka się długo i są umawiane na godziny i zazwyczaj wchodzi się na czas.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania