Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gab-Med

Piłsudskiego 10

37-100 , Łańcut , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ivette Touma-Korbecka

  Neurolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: AksonmedUsługa: konsultacja neurologiczna

   Najlepsza!! Wizyta bardzo udana, Pani Doktor dokladnie wysłuchała i doradzi. Wizyta przebiegała bardzo dobrze.

  • M
   Lokalizacja: Gab-MedUsługa: konsultacja neurologiczna

   Fachowa obsługa, sympatyczna Pani doktor, przebadała ogólnie i zleciła dalsze badania, krótki czas oczekiwania na wizytę

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Witold Reizer

  Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • M

   Do doktora mam 100% zaufania. Nie ma lepszego pediatry w Łańcucie. Nigdy nie naszpikuje dziecka antybiotykami bez powodu, może kosztuje czasu o jedną wizytę więcej aby pojechać z dzieciaczkiem, ale wiem, że dziecko nie dostanie niepotrzebnych leków, tylko po to abym spał spokojniej jak robią to inni lekarze. Wiedza medyczna = 100% Wiele nagród za wiedzę w różnych gazetach medycznych. Małomówny :) Cóż może tak lepiej nie martwimy się przedwcześnie :) Po prostu zaufać..... i tyle..... Jeśli chodzi o Panią Doktor Poza Jej specjalizacją w chorobach wewnętrznych ma świetny zmysł w chorobach serca (wiele udokumentowanych rozpoznań) ..... Nie zamieniłbym ICH na żadnych innych.... Nawe5t przez weekend wolę przeczekać niż iść na pogotowie, jeżeli nie ma wyjątkowej potrzeby

  • M

   Bardzo fajny lekarz. Od samego urodzenia zajmuje się moim synkiem. Spokojny i odpowiedzialny. Może troszkę małomówny, ale przecież ludzie są różni. Zawsze rozwieje wszystkie wątpliwości i co ważne - nie ma dla niego spraw zbyt mało ważnych. Zawsze można przyjechać albo przynajmniej zadzwonić. Ja polecam w 100% :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Międlar

  Chirurg,

  • A

   Pan Doktor jest znakomitym specjalistą. Ma olbrzymią wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim umiejętności operowania nawet najcięższych przypadków. Na własnym przykładzie przekonałam się o tym, uratował mnie z naprawde nieciekawej sytuacji, bedac przy tym niezwykle uprzejmym i bezinteresownym.Dziękuję!

  • G

   Dr Andrzej Międlar to bardzo dobry specjalista. Leczę się u niego już od kilku lat i zawsze mogę liczyć na życzliwość i fachową pomoc. Bardzo dokładnie wyjaśnia na czym polega choroba i jak należy ją leczyć. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Jest życzliwy i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. To naprawdę wspaniały lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Lech Szopiński

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • K

   Mam 25 lat i to dzięki Panu doktorowi zawdzięczam dobry stan zdrowia. Do pana dr trafiłem w wieku lat 13 gdy miałem wypadek komunikacyjny. Świetnie zaplanowane leczeni, wdrożone postępowanie terapeutyczne pozwoliło mi zachować śledzionę i uniknąć ciężkich niedoborów odporności. Mam nadzieję, że będę przynajmniej w połowie tak dobrym lekarzem jak Pan. Dziękuję!

  • K

   byłam z dwulatkiem u lekarza na wizycie prywatnej, ....zł, badanie USG zrobione skrupulatnie i bez pośpiechu, wytłumaczy wszystko i odpowie na pytania, mam nadzieje, że nie będę musiała już korzystać z dr usług ale to tylko dlatego, że jestem dobrej myśli o zdrowiu mojego dziecka, polecam dr bo jest ok, przyjmuje prywat w Łańcucie ul. Piłsudskiego

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Dorota Reizer

  Internista,

  • M
   Lokalizacja: Gab-MedUsługa: badanie internistyczne

   Bardzo miła i pomocna Pani Doktor która w krótkim czasie postawila właściwą diagnoze u mojego taty i w dużym stopniu przyczyniła się do uratowania mu życia u którego stwierdziła zator płucny.


 • Piotr Dmitruk

  Chirurg,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Serdecznie polecam. Lekarz jest konkretny, kompetentny, a przy tym uprzejmie i kulturalnie podchodzi do pacjenta, co przy wizytach na NFZ nie oszukując nie jest standardem.

  • Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi za profesjonalnie wykonany zabieg. Jest Pan wspaniałym
   lekarzem z powołaniem i bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Polecam Pana Doktora wszystkim potrzebującym opieki medycznej.
   Równocześnie składam Panu najserdeczniejsze życzenia noworoczne oraz pragnę życzyć wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń w nowym roku.
   Wdzięczna Pacjentka.
   J. Migut

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania