Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Pniewska-Siark Inny

  Pani doktor jest bardzo miła, świetnie się z nią pracowało podczas wizyty. Zdiagnozowała chorobę i dobrała odpowiednie leczenie bardzo szybko. Jest bardzo profesjonalna. Polecam

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Pniewska-Siark Inny

  Świetna specjalistka! Pani doktor jest bardzo kompetentna, rzetelna i pomocna. Można liczyć na fachowe leczenie. Do tego jest bardzo sympatyczna. Zdecydowanie polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Stawerska niedoczynność tarczycy

  Pani Doktor całym sercem oddana pacjentowi, ma ogromną wiedzę, słucha pacjenta, jest życzliwa, miła, nie stwarza dystansu w relacji pacjent-lekarz. Wiem, że dobrze trafiłam i moje problemy nie zostały zbagatelizowane, jak to miało miejsce u innych endokrynologów.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Stawerska leczenie

  Pani doktor to przesympatyczna i kompetentna osoba. Leczyłam się u Pani dr jako dziecko i wrociłam jako dorosła. Przeprowadziła mnie bezpiecznie przez ciążę z chorobą Hashimoto. Jest niezwykle skrupulatnym i mądrym lekarzem. A przy tym anioł w ludzkiej osobie. Polecam z całego serca!

  M
  Profil zweryfikowany
  Endomedicus ciąża

  Lekarz poprowadził moja ciąże bardzo starannie. chodzę do niego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, zawsze uprzejmy, szczegółowy. Gdy bolały mnie piersi od razu dal mi skierowanie na szczegółowe badania. Zawsze mogę na niego liczyć i gdy coś mnie nie pokoi zawsze odbiera telefon i tłumaczy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kostromska 66, 93-338 Piotrków Trybunalski Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania