Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Szpital Geriatryczny im. Jana Pawła II w Katowicach proponuje kompleksową opiekę geriatryczną i rehabilitacyjną wspieraną unikatową w skali kraju aparaturą do diagnostyki chodu. Wykwalifikowani specja... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

EMC Szpital Geriatryczny im. Jana Pawła II w Katowicach

Morawa 31

40-353 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szpital Geriatryczny im. Jana Pawła II w Katowicach proponuje kompleksową opiekę geriatryczną i rehabilitacyjną wspieraną unikatową w skali kraju aparaturą do diagnostyki chodu. Wykwalifikowani specjaliści czuwają nad szybkę rehabilitacją pacjentów. Komfortowe warunki w 2 lub 3 osobowych salach sprzyjają powrotowi do zdrowia i aktywności.

Badania

 • badanie USG (także Doppler)
 • badanie RTG
 • badanie EKG
 • badanie EKG Holter
więcej

Choroby

 • choroby wewnętrzne po 60 roku życia

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Derejczyk konsultacja geriatryczna

  Wspaniały, wspaniały lekarz! Wyprowadził moją mamę z beznadziejnej sytuacji psychofizycznej. Mama była przez wiele, wiele miesięcy leżącą "rośliną, zupełnie niepełnosprawną umysłowo i fizycznie. Tylko i wyłącznie dzięki panu doktorowi Derejczykowi, po żmudnej pracy dostosowywania leków i aktywności fizycznej, mama stanęła na nogi. Dzisiaj mama z osoby zupełnie niedołężnej, nierokującej (!) sama wychodzi do sklepu, na spacery i prowadzi normalne życie społeczne. Pan Doktor niebywale empatyczny z mega doświadczeniem zawodowym, dociekliwy, zawsze wyczerpująco odpowiadał na moje pytania i wspierał mnie i moją rodzinę. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję za ten cud" :) Polecam z całego serca pana doktora Jarosława Derejczyka !
  Karina N.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Katarzyna Hornowska-Suchoń

  Bardzo dobry lekarz. Rzetelny i konkretny. Szybko rozpoznał schorzenie i zastosował do niego stosowne leczenie z bardzo dobrym rezultatem. Polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania