Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Waflowa 7a

Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Waflowa 7a

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Waflowa 7a
Waflowa 7a, 02-971 Warszawa
Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna - ul. Waflowa 7a logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (197)

Ogólna ocena

  Ł
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Stabryła Korekcja całkowita nosa

  Rewelacja. Pan doktor bardzo sympatyczny, spokojny, wyjaśni z uśmiechem każde pytanie i jest bardzo precyzyjny i szczery jeśli chodzi o informację na temat efektów zabiegu. Po operacji czułem się zaopiekowany w 100% i wiedziałem, że mogę pytać o wszystko :)
  No a efekt: jestem bardzo zadowolony z mojego nosa. Dziękuję Panie Piotrze!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Miszczyk Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Szczerze polecam Dr Jakuba. Bardzo rzeczowy i profesjonalny. Cudowne podejście do pacjenta, którego traktuje na najwyższym poziomie. Byłam pacjentką Dr Jakuba w Klinice Dr Szczyta. Idealny i przemiły kontakt. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Doktor w sposób szczegółowy opisał każdy etap operacji. Perfekcjonista z rewelacyjnym podejściem. Polecam z całego serca.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Michał Charytonowicz Inny

  Niestety nie mogę polecić, zdecydowałam się na podniesienie biustu z powiększeniem. Chodziło mi głównie o to, żeby podnieść piersi, ale efekt jest niestety tylko taki że są większe, zdecydowanie nie podniesione. Dodatkowo doktor obiecywał bliznę ok 5 cm a blizny jakie mam mają ponad 10 centymetrów długości. Najgorsze jednak jest to, że kiedy leżę na plecach moje naturalne piersi są w zupełnie innym miejscu niż implanty i wygląda to bardzo źle - efekt jest taki, że ze średniego zadowolenia z mojego naturalnego biustu skończyłam z dużym kompleksem.
  Po roku byłam na kontrolnej wizycie i na pytanie dlaczego tak się dzieje doktor powiedział, że „nie da się tak dokładnie tego zrobić”. Liczyłam na to, że kształt się jeszcze zmieni ale od operacji minęły ponad 3 lata i niestety planuję poprawę u innego chirurga.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Jakub Miszczyk Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, zaangażowanie w rozmowę i empatyczna postawa lekarza.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Stabryła Inny

  Do Pana Doktora trafiłam przez #########. Jak zobaczyłam Jego profil to wiedziałam, że to będzie "mój" lekarz. Przyszłam na konsultację implantów piersi, podczas której zapytałam również co możemy zrobić z ustami i Pan Doktor doradził mi lip lift więc obydwa te zabiegi przeszłam jednocześnie końcem listopada ubiegłego roku.
  Efektami jestem wręcz zachwycona. A jeszcze bardziej lekarzem :))) Doktor Stabryła ma niesamowity gust i poczucie estetyki, które uważam za dar. Jest niezwykle empatyczny, ciepły i przyjacielski. Od początku czułam się bezpiecznie a to bardzo ważne zwłaszcza, że była to moja pierwsza w życiu operacja pod narkozą. Kilka dni po niej nie czułam się najlepiej i ja zawsze panikuje więc napisałam smsa do Pana Doktora, który od razu zadzwonił i poinstruował mnie co dalej (gorsze samopoczucie jest normalne wtedy). Przez wszystkie etapy czuję wsparcie i zaangażowanie. I jestem wdzięczna bo trafiłam najlepiej jak mogłam. Doktor Piotr Stabryła to Shining Star :) dziękuję!

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Maciej Kulicki Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Spodziewałam się wizualizacji a nie rysowania na czarno-białej kartce preferowanego profilu. Nie tego oczekiwałam od wizyty w klinice

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Kuźlik Inny

  W lutym 2024 wykonywałam u dr Rafała Kuźlika labioplastykę. Już podczas konsultacji z Doktorem upewniłam się, że trafiłam w najlepsze ręce. Pan Doktor z pełnym profesjonalizmem wytłumaczył mi szczegółowo na czym dokładnie będzie polegał zabieg i jaką metodę zastosuje. Bacznie obserwował moją reakcję i na bieżąco rozmywał wszelkie wątpliwości. Poinstruwał szczegółowo jak ma wyglądać pełen okres rekonwalescencji. Po zabiegu Pan Doktor podał swój nr pod który w razie obaw można zadzwonić. Ja nie miałam takiej potrzeby. Sam zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji a okres rekonwalescencji zgodnie z zaleceniami Pana Doktora przeszłam bez żadnego bólu i przykrych niespodzianek. Wszystko zagoiło się idealnie a efekt finalny przeszedł najśmielsze moje oczekiwania. Doktor Rafał Kuźlik to mistrz w swoim fachu. Dziś żałuję, że tak długo zwlekałam z tą decyzją. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże wielu kobietą zawalczyć o własny komfort fizyczny i psychiczny. Panie Doktorze dziękuję jeszcze raz.

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Daria Charytonowicz Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Przesympatyczna Pani doktor, szczegółowo wszystko wyjaśniła, szerzej niż zakres zabiegu, bardzo pomocna i rzeczowa, z empatią i zainteresowaniem, jestem bardzo zadowolona z wizytay

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Stabryła Korekcja odstających uszu

  Opierając się na stronie ZnanyLekarz przy wyborze chirurga do zabiegu otoplastyki czuje się zobligowany do napisania kilku słów po przebytym zabiegu.

  Jestem dokładnie 4 msc. po korekcji odstających uszu, kiedy to można już zacząć oceniać finalne efekty zabiegu.

  Zaczynając właśnie od efektów. Moje uszy odstawały w różnym stopniu, co trzeba traktować jako pewnego rodzaju utrudnienie dla chirurga. Po zabiegu uszy dobrze przylegają, są bardzo symetryczne i naturalne. Uważam, że korekcję jak najbardziej można zaliczyć do udanych.

  Duże ukłony należą się Panu Piotrowi zarówno za efekty jak i za podejście i troskę o pacjenta - nie tylko przed i w trakcie operacji, ale przede wszystkim w całym okresie pooperacyjnym. Ogromnie dziękuję jeszcze raz za wszystkie wizyty, poświęcony czas na doglądaniu procesu gojenia ran po zabiegowych, ale przede wszystkim za samą świadomość, że można cały czas na doktorze polegać.

  Wszystkim niezdecydowanym jak niegdyś ja polecam doktora Piotra Stabryłę.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr Maciej Kulicki Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Na ten moment mogę podzielić się wrażeniami po konsultacji, którą oceniam bardzo pozytywnie. Wizyta przeprowadzona w miłej atmosferze, Pan Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania (a było ich trochę :-)) poinformował o zagrożeniach zabiegu, podzielił się swoją opinią w kwestiach, które wymagały decyzji oraz zaproponował kontakt, gdyby pojawiły się dodatkowe pytania.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania