Informacje o placówce

Gabinety

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze

Korczaka 1

58-400 , Kamienna-Góra , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Wisniewski Inny

  Z przyjemnością polecam Pana doktora Wiśniewskiego,jako profesjonalistę,wybitnego specjalistę i fachowca .Kompetencja i wiedza lekarza jest ogromna.Leczyłam operacyjnie cieśni nadgarstków i uszkodzony kręgosłup szyjny w wypadku samochodowym. Dziękuję bardzo.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Kornak Inny

  Bardzo polecam pana doktora K.Kornaka.Pełen profesjonalizm i fachowość.Dziękuję za pomyślnie wykonaną operację 20.04.2020 r.kręgosłupa szyjnego po urazie ( wypadek komunikacyjny).


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Włodzimierz Połoszczański Operacja palucha koślawegp

  Dnia 16.05 .2018 w Kamiennej Górze pan Włodzimierz przeprowadził moją operacje korekcji palucha koślawego lewej stopy oraz korekcje palca drugiego szponiastego połączoną z kapsulotomią grzbietową i wydłużeniem ścięgna, operacja przebiegła pomyślnie i bez komplikacji a dzięki niej mogę poruszać się jeszcze lepiej, jeśli będzie jeszcze możliwość chętnie skorzystam z usług pana doktora, bo jest fachowy w tym co robi i przyjazny pacjentowi.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartosz Radojewski zerwanie wiezadel

  jestem zadowolony, 7 wracam na rehabilitacje. profesjonalna obsluga pacjenta.jedyny problem to kiepski dojazd. prosimy o autostradę panie doktorze,hehe.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartosz Radojewski Inny

  Miałam operowany zespół ciasnoty barkowej, przez Pana Doktora, w końcu od kilku lat mogę ruszać normalnie ręką. Będąc na stole operacyjnym nie czułam stresu, Pan Doktor ma znakomite poczucie humoru :) Jest bardzo dobrym specjalistą, w pełni można mu zaufać, dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz