Informacje o placówce

Gabinety

Dobry Wzrok

Kliniczna 1B/2

80-402, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Dobry Wzrok

Plac Obrońców Wybrzeża, pawilon A

84-100, Puck, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Stachak

  Okulista,

  • G

   najlepszy okulista jakiego spotkalam, a musiałam niestety często odwiedzać takie gabinety. polecam tego lekarza z czystym sumieniem. SPECJALISTA PIERWSZA KLASA !!!

  • G

   Przesympatyczny a przede wszystkim mądry lekarz.Poświęca pacjentowi dużo czasu.Badane jest przeprowadzone bardzo skrupulatnie.Leczy sie u pana doktora cała moja rodzina i wszyscy znajomi.Jest naprawde godny polecenia.Dojeżdżam do niego z Gdańska.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Łądkowska

  Okulista,

  • W

   Korzystam z porad Pani doktor od ok 5/6 lat. Zawsze profesjonalnie, fachowo, z uśmiechem i pozytywnym skutkiem terapeutycznym. Polecam wszystkim którzy pragną wyleczyć swoje oczy lub wreszcie coś zobaczyć.

  • P

   Szczerze polecam wszystkim dr Łądkowską. Byłam na wizycie z 5-cio mięsięcznym synem. Nie było łatwo zbadać takiego malucha, ale dzięki cierpliwości i opanowaniu pani doktor udało się wykluczyć wadę wzroku. Dr Joanna Łądkowska jest rzetelnym, fachowym lekarzem, a przy tym wszystkim sprawiła wrażenie bardzo sympatycznej i pomocnej osoby. Wcześniej nie musiałam chodzić do okulisty, ale teraz wiem, że w razie potrzeby udam się tam jeszcze raz.


 • Małgorzata Kneba

  Okulista, lek.

  • U Pani dr byłam dwa razy. Poświęciła mi więcej czasu niż przypuszczałam. Okazało się, że miałam zapalenie, którego nie przewidywałam (po prostu szczypały mnie tylko oczy...). Przepisała leki i okulary (moje pierwsze). Optyk był zachwycony receptą, stwierdził, że dawno nie miał tak dokładnej. Ja bardzo zadowolona z wizyt będę uczęszczać tylko do tej p.dr. Polecam!

  • M

   Pani doktor bardzo arogancka. Uważa, że wszystko wie najlepiej i podważa opinie innych lekarzy. Nie można zadać żadnego pytania, gdyż Pani doktor bardzo się denerwuje. Po krótkim badaniu obrażona wypisuje receptę nie poświęcając za dużo czasu pacjentowi. I ta wyniosłość - coś okropnego. Każdy może mieć gorszy dzień, ale trzeba być człowiekiem. Podzielam zdanie, że Pani doktor jest osoba bardzo wyrachowaną, w swojej próżności zapomniała, że inni ludzie też są fachowcami w swojej dziedzinie i nie zadzierają głowy. Może kiedyś pani doktor trafi do innego specjalisty i zostanie tak samo potraktowana jak ona traktuje innych. Szczerze jej tego życzę.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maciej Gawęcki

  Okulista, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: Dobry WzrokUsługa: Inny

   Wcześniej kilka operacji -nie do końca satysfakcjunujące .Doktor Gawęcki najlepszy specjalista w leczeniu zeza u doroslych- bardzy mocno polecam

  • J
   Lokalizacja: Laguna MedicalUsługa: Inny

   Pan Doktor operowal mojego zeza w klinice Laguna Medical w Gdyni. Polecam, jestem bardzo zadowolona zarowno z efektow leczenia, jak i poziomu obslugi. Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i profesjonalny, odpowiada na wszystkie pytania i nie pogania pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania