Usługi
Specjaliści
Adres
DiabCare by Anna Jackun-Podleśna
Opinie o specjalistach (4)
4 opinie
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Córka Jolanty
Pani doktor z powołania!
Niezwykle empatyczna, wnikliwa i pomocna specjalistka, która wszystko dokładnie wytłumaczyła i podeszła do pacjentki holistycznie. Wizyta trwała godzinę, co pozwoliło na doskonałą komunikację i brak poczucia pospieszania. Pani doktor ma ogromną wiedzę nie tylko ze swojej dziedziny. Cieszymy się, że trafiłyśmy na panią doktor. Warto było przemierzyć 70 km, by poznać chorobę, a nie tylko usłyszeć diagnozę.
dr Anna Jackun-Podleśna
Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc:) i dziękuję za piękne słowa
Ryszard
Profesjonalne , miłe podejście do pacjenta , szczegółowa konsultacja w celu dopasowania odpowiednich leków
dr Anna Jackun-Podleśna
Zawsze indywidualizuje terapię - to podstawa aby z każdego leku wyciągnąć to co najlepsze a zminimalizować ryzyko działań niepożądanych. Bardzo dziękujże Pan to zauważył i docenił
Aneta W
Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej i spokojnej atmosferze. Pani doktor była niezwykle uprzejma, konkretna i zaangażowana. Wszystko zostało mi dokładnie i jasno wyjaśnione – zarówno na czym polega moja sytuacja zdrowotna, jak i jak będzie wyglądało dalsze leczenie.
Otrzymałam szczegółowe informacje dotyczące zaleceń, możliwych efektów terapii oraz jej zalet, co dało mi poczucie bezpieczeństwa. Pani doktor odpowiadała na wszystkie pytania z cierpliwością i zrozumieniem.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty – profesjonalne podejście połączone z życzliwością sprawia, że czuję się zaopiekowana i spokojna o dalsze leczenie. Zdecydowanie polecam.
dr Anna Jackun-Podleśna
Bardzo dziękuję za piękne słowa. Bardzo się staram aby poza zleceniem terapii Pacjent rozumiał i wiedział dlaczego i co przyjmuje a przede wszystkim czego należy się spodziewać przy prowadzonej terapii. Stawiam na partnerstwo w leczeniu.
Pozdrawiam
Paulina
Bardzo polecam wizytę u tego diabetologa. Lekarz jest niezwykle empatyczny, uważnie wysłuchał wszystkich moich obaw i pytań. Wszystko zostało jasno i dokładnie wyjaśnione, dzięki czemu poczułam się spokojniej i pewniej. Profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.
dr Anna Jackun-Podleśna
Bardzo dziękuję