DENTIM CLINIC Centrum Implantologii i Ortodoncji

DENTIM CLINIC Centrum Implantologii i Ortodoncji

Stomatologia

141 opinii Katowice, ul. Baildona 12/3 i 2 więcej · Zobacz wszystkie adresy
DENTIM CLINIC Centrum Implantologii i Ortodoncji

DENTIM CLINIC Centrum Implantologii i Ortodoncji

O nas

UWAGA:
Wizyty umówione przez serwis ZnanyLekarz, będą jeszcze potwierdzone przez rejestrację Dentim Clinic !

Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim clinic powstało z myślą o wymagającym pacjencie, poszukującym nowoczesnych i bezbolesnych rozwiązań w leczeniu stomatologicznym. Centrum zostało utworzone w 2008 roku przez Wojciecha i Katarzynę Fąferko i jest dziś jednym z najnowocześniejszych ośrodków leczenia stomatologicznego na Śląsku. Bogate doświadczenie lekarzy zdobyte w wielu gabinetach w kraju i zagranicą, poparte licznymi szkoleniami i dyplomami jest dziś gwarancją wysokiej jakości leczenia. Dentim clinic dla swoich pacjentów prowadzi kompleksowe leczenie w komfortowej i bezstresowej atmosferze, przyjaznej zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych pacjentów.
Poznaj naszych pacjentów. Zapraszamy do obejrzenia video-wypowiedzi na : http://www.dentim.pl/pl/Opinie-pacjentow/Video-opinie2
Od początku swojej działalności Centrum stawia na diagnostykę. To właśnie Dentim jako pierwszy gabinet na Śląsku i jeden z nielicznych w kraju zdecydował się na stworzenie profesjonalnej i nowoczesnej pracowni rentgenowskiej, wyposażonej wyłącznie w urządzenia cyfrowe, zapewniające bezpieczeństwo podczas diagnostyki. Dodatkowo pracownia diagnostyczna Dentimu wyposażona jest w tomograf komputerowy, pantomograf i cefalostat cyfrowy oraz urządzenie do cyfrowego wykonywania zdjęć punktowych. Zapewnia to komfort wykonania kompleksowej diagnostyki w jednym miejscu, w jeden dzień.

Unikalne w skali regionu, jak również całego kraju jest zastosowanie w klinice Systemu Wirtualnego Planowania SimPlan. Dzięki temu, nowoczesnemu oprogramowaniu lekarz dysponuje podczas zabiegu nie tylko płaskim zdjęciem rentgenowskim, ale również trójwymiarowym obrazem tkanki pacjenta. Zwiększa to precyzję wykonywanego zabiegu, jednocześnie zapewniając estetyczny wygląd i gwarancję wysokiej jakości wykonanego zabiegu.

Umiejętności lekarzy stomatologów z Dentim clinic są ciągle podnoszone na licznych szkoleniach krajowych i międzynarodowych. Stale śledzimy światowe trendy i proponujemy pacjentom najlepsze w danej sytuacji rozwiązania. Jakość, gwarancja, precyzja, nowoczesność a przede wszystkim bezstresowość to synonimy, które towarzyszą naszej placówce od początku. Tak samo jak chęć zapewnienia pacjentom komfortu oraz jak najlepszego efektu w stomatologii kosmetycznej, implantologicznej oraz protetycznej.

Umów się na wizytę mejlowo pisząc na adres: dentim.katowice@medicover.pl
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Tomograf komputerowy (niezbędny przy precyzyjnym planowaniu leczenia implantologicznego)
 • Rentgen cefalometryczny (niezbędny przy planowaniu leczenia ortodontycznego)
 • Rentgen panoramiczny (niezbędny przy planowaniu kompleksowego leczenia stomatologicznego)
 • Rentgen punktowy (niezbędny przy analizie pojedynczych zębów, zarówno przed jak i w trakcie leczenia)
 • Mikroskop stomatologiczny (niezbędny przy przecyzyjnym leczeniu kanałowym)
 • The Wand (znieczulenie komputerowe używane standardowo w naszej klinice)
 • Dental Button (unikalne w całej Polsce urządzenie oddające w ręce pacjenta, kontrolę nad pracą dentysty - skuteczne w walce z dentofobią)
 • Sedacja (znieczulenie wziewne, tzw. gaz rozweselający dla tych z lękiem przed stomatologiem)
 • Narkoza (znieczulenie ogólne, dla tych ze szczególnie duzym strachem przed dentystą)
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (141)

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Fąferko Konsultacja stomatologiczna

  Panie doktorze dziękuje za nowy uśmiech. Specjalista godny polecenia.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Przybyła-Cichoń implanty

  Miałem niewątpliwą przyjemnosc w poniedziałek trafić na tę panią Doktor w klinice Dentim Clinic w Katowicach.Po wszczepieniu implantów i zdjęciu szwów Pani doktor dopasowała mi tymczasowy usmiech tak abym mógł jak najlepiej funkcjonować.Widziałem i czułem jaką ma wiedzę i wie co robi.Nie było mowy abym wyszedł z gabinetu z dyskomfortem po ponownym montażu pracy tymczasowej.Teraz funkcjonuję normalnie i prawie nie czuję że mam tymczasowe uzębienie.Jednak to wymagało konkretnej wiedzy i pracy ze strony Pani doktor,ja zgłaszałem tylko swoje uwagi,które potem były korygowane.Konkretne podejscie i wysoka kultura osobista i takie serdeczne życzliwe zaangażowanie to zapamiętam na długo.Bardzo dziękuję i polecam wszystkim pacjentom leczenie u tej sympatycznej miłej osoby.Wesołych Świat i Pomyślnosci w Nowym 2024 roku.

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Fąferko implanty

  Klasa i pełen profesjonalizm doktora Fąferko, widać, że zna się na tym co robi. Zabieg BEZ BÓLU, usunięcie zęba i wprowadzenie implantu w trakcie jednej wizyty, a do tego założono mi ząb tymczasowy. Jestem pod wrażeniem jak wszystko szybko i sprawnie przebiegło, dziekuje doktorze i Pozdrawiam!


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Fąferko Konsultacja stomatologiczna

  Cieszę się, że trafiłam do doktora. Odkąd pamiętam bałam się dentysty. Spokojna atmosfera panująca podczas wizyty, fachowa pomoc i pełne zaangażowanie daje poczucie bezpieczeństwa. Efekty leczenia w pełni są dla mnie zadowalające, odzyskałam pewność siebie i teraz uśmiech towarzyszy mi każdego dnia.

  lek. dent. Wojciech Fąferko

  Pani Anno, komfort pacjenta to dla mnie priorytet podczas wizyt. Dlatego cieszę się, że tak właśnie się Pani u nas czuła. Cudownie jest też czytać, że dzięki mojej pracy zmieniło się Pani życie.
  Dziękuję! :)


  G
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Fąferko implanty

  Jestem pod ogromnym wrażeniem całej postawy doktora Fąferko – już od wejścia do gabinetu przełamuje pierwsze lody, lekarz po prostu ludzki, z poczuciem humoru, co zdecydowanie może wpłynąć na obniżenie poziomu stresu u takich pacjentów jak ja :) Sam zabieg w 100% bezbolesny, usunięcie zęba i wszczepienie implantu trwało około godziny, a z gabinetu wyszedłem już z tymczasową koroną. Zdecydowanie polecam doktora Wojciecha Fąferko i całą klinikę – przemiły personel, wysoki poziom usług.

  lek. dent. Wojciech Fąferko

  Pani Grzegorzu, bardzo dziękuję za tą opinię i za docenienie naszej pracy. Dentysta to też człowiek ;) I staram się to okazywać moim pacjentom.
  Do zobaczenia! :)


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Fąferko podniesienie zatoki szczękowej

  Panie doktorze, bardzo dziękuję za poświęcony czas i szczegółowe omówienie mojego problemu. Przed wizytą u Pana byłam na 3 konsultacjach na których tak naprawdę mało wiedziałam jak podejść do rozwiązania sytuacji. Dziś jestem pod odbudowaniu kości i cieszę się z ząbków tymczasowych. Zostały jeszcze 2 miesiące gojenia i przystępujemy do końcowych prac. Sam zabieg bezbolesny, w komfortowych warunkach, Nie ma się czego bać:) Serdecznie polecam

  lek. dent. Wojciech Fąferko

  Bardzo dziękuję Pani za zaufanie i za miłe słowa. Cieszę się, że zdecydowała się Pani podjąć leczenie i że jest Pani zadowolona.
  Do zobaczenia na kolejnych wizytach :)


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Fąferko Konsultacja stomatologiczna

  Trafiłem na kanale You Tube na pana doktora Fąferko konkretnie tłumaczącego temat leczenia implantologicznego..Wyczułem od razu że to świetny specjalista i wspaniały, miły człowiek.To własnie panu doktorowi Fąferko zawdzięczam to że się zdobyłem na odwagę.Takiego przyjaznego lekarza szukałem.Przyszedł czas i to ekspresowo na umówienie wizyty.Pospiesznie napisałem email do kliniki Dentim Clinic w Katowicach z prośbą o kontakt.Bardzo szybko oddzwoniła do mnie pani Dorotka opiekun pacjenta i wszystko mi rzetelnie wyjasniła ,wspierając jednoczesnie moją chęć odzyskania pięknego usmiechu.To kolejna wspaniała osoba w tej klinice zasługująca na pochwałę.Konsultacja umówiona jadę 320 km.Zostałem przyjety przez pana doktora co do minuty.Zaplanowane leczenie, bezproblemowe odpowiedzi na moje wątpliwosci.W tym momencie potwierdzam to co widać i słychać na You Tube-super człowiek bardzo kulturalny i oddany problemom pacjenta.Fachowiec implantolog z ogromnym doswiadczeniem.Polecam wszystkim !

  lek. dent. Wojciech Fąferko

  Panie Andrzeju, bardzo mi miło czytać takie ciepłe słowa. Cieszę się, że zdecydował się Pan do nas przyjechać i podjąć leczenie, mimo takiej odległości oraz że docenił Pan naszą zespołową pracę i zaangażowanie. Do zobaczenia na kolejnych wizytach!
  Pozdrawiam :)


  R
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Fąferko implanty

  Profesjonalista, człowiek uśmiechnięty ciagle podnoszący swoje umiejętności. Widać u Pana Wojtka, że robi to z pasją. Zabieg wykonany sprawnie, profesjonalnie nawet po zabiegu ból i opuchlizna była minimalna Mocno polecam

  lek. dent. Wojciech Fąferko

  Bardzo dziękuję za docenienie i miłe słowa, Panie Rafale.
  Pozdrawiam ):


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Fąferko chirurgia stomatologiczna

  Na doktora Fąferko trafiłem w trakcie poszukiwania kliniki, która usuwa zęby w narkozie. Od dłuższego czasu moim problemem były coraz bardziej rozchwiane zęby, które jak się okazało do niczego się już nie nadawały. Jednak wizja usunięcia wszystkich górnych zębów na raz była nie na moje nerwy, stąd pomysł zrobienia tego w ogólnym znieczuleniu. Z perspektywy czasu stwierdzam, że nie mogłem podjąć lepszej decyzji - doktor Fąferko jest profesjonalistą w każdym calu, przed zabiegiem wszystko zostało ze mną szczegółowo omówione. Po kilku godzinach obudziłem się już bez zębów, ale za to z wszczepionymi implantami, do których następnego dnia zostały przymocowane nowe zęby. Jestem ogromnie wdzięczny doktorowi i całemu zespołowi, pod którego opieką byłem w trakcie zabiegu. Mogę teraz normalnie funkcjonować i jeść bez lęku o to, że po ugryzieniu czegoś twardszego w końcu stracę któryś ząb.

  lek. dent. Wojciech Fąferko

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Wiem, że przezwyciężenie obaw jest trudne, dlatego tym bardziej się cieszę, że zrobił Pan ten przełomowy krok w kierunku odzyskania pięknego uśmiechu i że mogłem w tym pomóc.
  Pozdrawiam :)


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Fąferko Inny

  U doktora Fąferko byłem na wizycie konsultacyjnej. Była to moja druga konsultacja w sprawie usunięcia zęba. Poprzedni lekarz niestety nie wzbudził mojego zaufania, kazał po prostu ząb wyrwać jak najszybciej, aby pozbyć się problemu. Dr Fąferko natomiast dokładnie wytłumaczył mi co się dzieje, nie spieszył się, pokazał mi wszystko na tomografii, którą miałem wykonaną bezpośrednio przed wejściem do gabinetu lekarskiego. Wytłumaczył mi także dlaczego najlepszym wyjściem jest wszczepienie implantu w miejsce po usuniętym zębie. Dodatkowo okazało się, że poza zębem do usunięcia jest także torbiel, o czym poprzedni lekarz mnie nie poinformował. Od doktora Fąferko bije spokój i opanowanie, bez wahania zdecydowałem się na dalsze leczenie właśnie u niego.

  lek. dent. Wojciech Fąferko

  Bardzo dziękuję za miłe słowa i za zaufanie jakim mnie Pan obdarzył i cieszę się, że zdecydował się Pan na leczenie.
  Pozdrawiam :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania