Dental Factory | Dentysta | Bonding Licówki | Implanty Protezy na implantach | Korony mosty | Wybielanie

Dental Factory | Dentysta | Bonding Licówki | Implanty Protezy na implantach | Korony mosty | Wybielanie

O nas

DENTAL FACTORY stworzyliśmy w samym centrum Wrocławia z myślą o Pacjentach szukających nowoczesnego i bezbolesnego leczenia stomatologicznego.

Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, ortodoncji, leczenia kanałowego pod mikroskopem, implantów i chirurgii, stomatologii zachowawczej, profilaktyki. Naszym Pacjentom pomagamy też w nagłych sytuacjach, jak odklejona korona, ból zęba, złamana proteza.
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Dental Factory | Dentysta | Bonding Licówki | Implanty Protezy na implantach | Korony mosty | Wybielanie
gen. H. Dąbrowskiego 34/U4, 50-457 Wrocław
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (33)

33 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    J

    Do gabinetu Pana Sebastiana chodzę od 2021 i nie wyobrażam sobie zmiany na inny. Zawsze jestem pod wielkim wrażeniem podejścia oraz empatii do pacjenta. Dzisiaj miałam wyrywanie 8mki przez Panią Agatę i szczerze NIC nie czułam. Dziękuję za mega profesjonalne i przyjazne podejście :)

     • lek. dent. Sebastian Burdeński Inny  • 

    lek. dent. Sebastian Burdeński

    Pani Justyno,
    bardzo dziękuję za mile słowa i zaufanie!
    Do zobaczenia:)
    SB


    A

    Zaznaczę że jestem panikara ! Ale bardzo polecam pana Sebastiana ,pan doktor oaza spokoju wszystko zrobił bez bólu. Czułam się bardzo komfortowo

     • lek. dent. Sebastian Burdeński przegląd stomatologiczny + plan leczenia  • 

    lek. dent. Sebastian Burdeński

    Pani Alino,
    bardzo dziękuję za opinię i zaufanie. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyty.
    Pozdrawiam i do zobaczenia,
    Sebastian Burdeński


    P

    Super usługa polecam, Pani doktor to najlepszy fachowiec

     • lek. dent. Justyna Niebudek Badanie stomatologiczne + leczenie zębów  • 

    D

    Bardzo Miła Pani Doktor cały czas informowała Mnie co Mi robi przyszłam .Bardzo delikatna znieczulenie podane bezboleśnie.Polecam i napewno wróce.

     • lek. dent. Paula Tomaszewska Inny  • 

    J

    Highly recommend. extremely friendly and nice environment

     • lek. dent. Justyna Niebudek Konsultacja stomatologiczna  • 

    N

    Pani Agata to najlepsza specjalistka na jaką trafiłam. Wykonałam u stomatolog usunięcie dwóch zatrzymanych ósemek. Podczas zabiegu Pani Agata tłumaczyła krok po kroku co się dzieje, zapewniała mnie, że wszystko jest w porządku oraz szybko i bezboleśnie usunęła zatrzymane ósemki. Po zabiegu mogłam liczyć na szczegółowe wyjaśnienia, opiekę i empatię lekarza. Z całego serca polecam ! Profesjonalna lekarka z ogromem empatii do pacjenta - anioł ! Bardzo dziękuję!

     • lek. dent. Agata Szczygieł chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych 8  • 

    Y

    Bezbolesne usunięcie zęba, sympatyczna Pani doktor, polecam:)

     • lek. dent. Agata Szczygieł usunięcie zęba ósmego  • 

    M

    Punktualnie, profesjonalnie, z zaangażowaniem i przejrzystym planem leczenia.

     • lek. dent. Paula Tomaszewska Badanie stomatologiczne + higienizacja  • 

    M

    Wizyta przebiegła w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Od samego początku czułam się zaopiekowana i dobrze poinformowana o tym co się będzie działo. Z pełnym przekonaniem polecam Panią Paulę każdemu, kto szuka dokładnego i empatycznego stomatologa.

     • lek. dent. Paula Tomaszewska higienizacja  • 

    M

    Zabieg został wykonany sprawnie i bezboleśnie. Opieka bardzo przyjazna i wyrozumiała.

     • lek. dent. Agata Szczygieł chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych 8  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania