Oferujemy kompleksowe usługi ze wszystkich dziedzin stomatologii. Oprócz wysokiej klasy sprzętu dentystycznego wszystkie usługi świadczone są w komfortowym, luksusowym otoczeniu. Zdrowie i piękny uśmi... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dental Doctor

Modlińska 1

05-100 , Nowy Dwór Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Oferujemy kompleksowe usługi ze wszystkich dziedzin stomatologii. Oprócz wysokiej klasy sprzętu dentystycznego wszystkie usługi świadczone są w komfortowym, luksusowym otoczeniu. Zdrowie i piękny uśmiech to nasze priorytety, zapraszamy na konsultacje stomatologiczne z naszymi specjalistami.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Sanecki aparaty ruchome

  Z całego serca polecam dr Marka.
  Jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy. Sympatyczny człowiek, ale co najważniejsze - świetny specjalista.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Sanecki aparaty stałe

  Serdecznie polecam leczenie ortodontyczne w gabinecie Doctor Dental pod opieka dr Saneckiego. Dr Sanecki na pierwszej wizycie szczegółowo przedstawił mi plan leczenia oraz dokładnie odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Całe leczenie przebiegało bez najmniejszego problemu. Dr Sanecki do każdej wizyty podchodził bardzo sumiennie i dokładnie informując na bieżąco o kolejnych etapach leczenia. Nowoczesny sprzęt, czystość gabinetu, poczucie humoru oraz rewelacyjna atmosfera panująca wśród zespołu powodowały, ze kolejne wizyty były czystą przyjemnością!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Sanecki aparaty stałe

  Z dużym sukcesem zakończyłam ponad dwuletnią przygodę z aparatem ortodontycznym.

  Wada zgryzu jaką miałam była bardzo duża, jednak dzięki dr Markowi Saneckiemu została skorygowana i dziś mogę uśmiechać się bez kompleksów.

  Poczucie humoru oraz profesjonalne podejście doktora do pacjenta sprawiają, że wizyta jest przyjemnością a nie koniecznością.

  Polecam Pana Doktora Marka Saneckiego.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Sanecki aparaty stałe

  Właśnie dzisiaj zakończyłam dwuletnią przygodę z aparatem ortodontycznym.

  Wada zgryzu jaką miałam kwalifikowała się do operacji, jednak dzięki dr Markowi Saneckiemu udało się jej uniknąć, ponieważ wada została z sukcesem skorygowana.

  Pan Doktor przeprowadził profesjonalne leczenie ortodontyczne, dzięki któremu dzisiaj mogę się chwalić pięknym, prostym uśmiechem. Jest to człowiek pogodny, ze świetnym poczuciem humoru, dzięki któremu wizyta w gabinecie stomatologicznym staje się przyjemnością, a nie przykra koniecznością

  Gorąco polecam Pana Doktora !


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Sanecki wada zgryzu, migreny

  Leczę się u doktora Saneckiego od ponad roku. Jestem absolutnie zachwycona! Pan Doktor jest człowiekiem dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Zorganizowany, poukładany, zawsze dobrym humorze, co zdecydowanie pomaga w rozładowaniu napięcia. Plan leczenia został dokładnie wyjaśniony i przeanalizowany. A problem, z ktorym borykam sie od lat (!!) został wyleczony w ciagu kilku tygodni. Doktor Sanecki poprawił komfort mojego życia o 100%. Zdecydowanie polecam. Dla takiego Specjalisty warto jeździć poza Warszawę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Sanecki

  Polecam Doktora Saneckiego! Córka przeszła u niego cały cykl leczenia zgryzu stałym aparatem. Każda wizyta to była czysta przyjemność: dostawałam pełną informacje na temat przebiegu leczenia, przewidywań czy skutków ubocznych. Zdarzało się nam przyjść na dodatkowa wizytę i byłam przyjmowana pomiędzy pacjentami. Pan Sanecki to miły i pełen poczucia humoru człowiek????


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Sanecki

  Bardzo serdecznie każdemu polecam Doktora Saneckiego. Pan doktor bardzo szybko i sprawnie wyprostowal mi zęby. Profesjonalista, wszystko fachowo wyjaśnia, nie naciąga na niepotrzebne koszta. Wszystko w miłej atmosferze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Sanecki zdjęcie aparatu ortodontycznego

  Polecam Pana Marka i cieszę się, że trafiłem właśnie do niego :) Każda wizyta u niego odbywała się w luźnej atmosferze (small talk podróżniczy!), a doktor zawsze chętnie udzielał wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania i rozwiewał wątpliwości. Oglądając zdjęcia zrobione przez doktora przed założeniem aparatu i porównując je do sytuacji obecnej, już po jego zdjęciu, mogę z czystym sumieniem napisać, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Markiem - dziękuję! :)
  Mariusz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania