Dental Arts Agnieszka Leśniak-Pietras

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dental Arts Agnieszka Leśniak-Pietras

Sienkiewicza 31

26-670 , Pionki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Skrzypek

  Neurolog, Anestezjolog,

  • R

   Ta pani doktor jest prze wspaniałym lekarzem z prawdziwego zdarzenia zna się na leczeniu pacjentów bardzo dużo mi pomogła ma bardzo dobre podejście do pacjenta przede wszystkim nie bierze łapówek tak jak większość lekarzy


 • Agnieszka Leśniak-Pietras

  Stomatolog, lek. dent.

  • E

   Tak jak od dziecka bałam się histerycznie dentysty - niestety w moim rodzinnym mieście KOZIENICE - nie było dobrego fachowca, tak - kiedy trafiłam w ręce dr. Agnieszki Pietras - wem, że nie mam się czego bać. Wyrwała mi niestety już 3 zęby stałe (w związku z tym że nie było już dla nich ratunku) a resztę wyleczyła - i będzie leczyć (mam nadzieję) profesjonalizm i podejście indywidualne do każdego pacjenta + profesjonalny sprzęt - to wszystko składa się na to, że idąc do Niej, nie obawiam się ani bólu ani powikłań. A muszę zaznaczyć że jestem ciężkim przypadkiem (zawsze męczyłam stomatologów pytaniami - co teraz będą robić, czy będzie bolało - musieli mi wszystko zawsze tłumaczyć) Agieszka Leśniak Pietras to specjalista którego mogę polecić.
   Tylko czy jeśli tak będę ją polecac, będę później miała szansę żeby się do niej dostać chociażby na wizytę kontrolną? :p już teraz mam problem..

  • M

   W niedzielę złamał mi się ząb (dwójka). Okropnie to wyglądało, a ja pracuje w szkole i cały czas mówię do dzieci. Wstydziłam się iść do pracy.W poniedziałek zadzwoniłam do gabinetu pani doktor i zostałam przyjęta tego samego dnia wieczorem. Wiedziałam,że tylko pani Agnieszka uratuje mojego zęba. Dziś już uśmiecham się, mam świetnie wyleczonego zęba, wygląda super. Profesjonalizm w 100% i bardzo miłe przyjęcie pacjenta. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu