Consulta

(10 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Consulta

Chodkiewicza 11

72-010 , Police , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Teresa Szydłowska

  Lekarz Rodzinny, Lekarz Medycyny Pracy,

  • K

   Bardzo ufam temu lekarzowi, nieraz skutecznie pomógł mi i mojej rodzinie, żadnemu innemu lekarzowi tak nie ufam.

  • G

   Pani doktor to bardzo kompetentna osoba, miła profesjonalistka, świetny fachowiec...ona jedna mnie zrozumiała i najlepiej zdiagnozowała.....czuje się wysłuchana i mimo że mieszkam teraz w Szczecinie to do lekarza nadal dojeżdżam do Polic :-))). Aga

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Joanna Szaszkiewicz

  Lekarz Rodzinny, Lekarz Medycyny Pracy,

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Z przykrością oceniam pracę pani doktor negatywnie. Bardzo długo leczona byłam objawowo i przeciwbólowo. W końcu na moją prośbę skierowana zostałam do specjalisty, co w efekcie końcowym zakończyło się operacją. Być może gdybym prędzej została zdiagnozowana obyło by się bez ingerencji skalpela.

  • A moją Panią doktor jest od trzech miesięcy,bo nigdy się nie leczyłem,a Pani Joanna się mną zajęła,nawet nie zdawałem sobie sprawy,że choruje na nadciśnienie tętnicze,Pani doktor od razu po badaniu zapisała mi leki i myślę,że uratowała mi życie,bo było mi bardzo słabo,teraz jest mi dużo lepiej,nie jestem już wyczerpany po ciężkiej pracy,nawet posprzątałem piwnice,może to śmieszne ale nawet jak miałem wolny dzień,nie miałem siły się zebrać żeby to zrobić,a teraz mam,już mam,ale szacunek należy się też obu Paniom z rejestracji,są cudowne,i miłe,i reprezentują sobą cechy wyjątkowe,wybieram się na wizytę kontrolną,ale z przyjemnością,mogę przyjść,mogę zadzwonić,nigdy nie ma najmniejszego problemu,zawsze jest dla mnie czas,tak proszę Państwa wygląda polska służba zdrowia,dzięki takim osobom które opisałem,bo o tak pięknym podejściu do człowieka w dzisiejszym świecie można tylko pomarzyć,a jednak są w okół nas osoby,które zasługują na najwyższy szacunek,Pozdrawiam,Adam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu