CompassMedica Poradnia - Gabinet Konsultacyjny

Gabinety konsultacyjne CompassMedica oferują pacjentom specjalistyczne konsultacje medyczne w zakresie kardiochirurgii: 1. Kwalifikacje do zabiegów operacyjnych 2. Wydawanie zaleceń dotyczących dost... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

CompassMedica Poradnia - Gabinet Konsultacyjny

Aleja Wolności 25

43-300 , Myszków , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Gabinety konsultacyjne CompassMedica oferują pacjentom specjalistyczne konsultacje medyczne w zakresie kardiochirurgii:
1. Kwalifikacje do zabiegów operacyjnych
2. Wydawanie zaleceń dotyczących dostępnych metod leczenia.

Szukasz lekarza, najlepszego specjalisty w swojej dziedzinie? Dołącz do nas – my te informacje posiadamy.

Celem CompassMedica jest połączenie indywidualnych potrzeb pacjentów z ogromnym potencjałem polskiego sektora medycznego. W naszej bazie znajdują się tylko ci lekarze, których polecamy ze względu na ich najwyższy profesjonalizm.

Każdy lekarz, gabinet, oddział lub klinika szpitalna, których polecamy są wcześniej poddani starannej selekcji przez zespół CompassMedica. Tak prestiżowy zakres usług medycznych jest pod tym względem jedyny na polskim rynku: to u naszych lekarzy leczą się inni lekarze.

Dla pacjentów zainteresowanych stałym korzystaniem z naszych usług oferujemy abonamenty medyczne na leczenie u wybitnych profesjonalistów.

CompassMedica świadczy również usługi typu medical consierge. Naszym szczególnym zainteresowaniem jest umożliwienie pacjentom polskim i zagranicznym dotarcie do światowej klasy ekspertów w dziedzinie medycyny, którzy na zaproszenie CompassMedica podejmą się konsultacji, a w przypadku pozytywnej kwalifikacji, również leczenia w placówce medycznej w Polsce lub za granicą.

Porady prawne - w przygotowaniu.

Zabiegi

  • Konsultacja kardiochirurgiczna

Choroby

  • choroba wieńcowa
  • wady serca
  • tętniaki aorty

Typ placówki

  • Poradnia

Inne placówki

Powiązane wyszukiwania