Cieślak Marek "VERUS BIS”

(4 opinie)

Jesteśmy przychodnią zajmującą się kompleksowo leczeniem stomatologicznym: implanty, protetyka, chirurgia stomatologiczna, zabiegi w narkozie. U nas można skorzystać z usług medycyny estetycznej i mak... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Cieślak Marek "VERUS BIS”

Stefana Wyszyńskiego 99

65-954 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy przychodnią zajmującą się kompleksowo leczeniem stomatologicznym: implanty, protetyka, chirurgia stomatologiczna, zabiegi w narkozie. U nas można skorzystać z usług medycyny estetycznej i makijażu permanentnego. Można również zrobić zdjęcie rentgenowskie, rtg zębowe, pantomograficzne, tomografię stożkową 3D, badania USG i na osteoporozę.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Stanisław Kozakiewicz

  Stomatolog,

  • C

   Zdecydowanie nie polecam! Pan przyjmuje w Mrowisku, Zielonej Górze. Na wizycie, na którą czekałam kilka miesięcy, dowiedziałam się, że 'dziś jest dzień konsultacji' i mój martwy ząb nie zostanie usunięty, choć uprzednio zrobiłam jego zdjęcie, z polecenia Pani Stomatolog. Doktor w żaden sposób nie obejrzał zęba, ani nie zapytał co się z nim stało. Stare praktyki, starego lekarza. Wyszłam z niczym i już do niego nie wrócę - jedna wielka kpina z pacjentów.


 • Joanna Sieczka

  Stomatolog,

  • S

   Bardzo miła pani doktor, zawsze uśmiechnięta, wykonuje swoją pracę starannie i jest empatyczna, liczy się ze zdaniem pacjenta


 • Maciej Kozakiewicz

  Stomatolog,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Strach jaki miałam przed samym zabiegiem nie do opisania. Lecz dr zapewnił mnie że wszystko będzie ok i tak było. Ból zerowy. Szybko i sprawnie pozbyłam się dziurwej ósemki. Jestem bardzo zadowolona. I polecam !


 • Marek Cieślak

  Stomatolog, Chirurg Stomatologiczny, Chirurg Szczękowo-Twarzowy, lek. dent.

  • V
   Lokalizacja: Cieślak Marek "VERUS BIS”

   Bardzo profesjonalne podejście i przemiła obsługa. O Panu doktorze dowiedziałam się od mojej koleżanki, która miała robiony zabieg implantologiczny (4 implanty). Była z niego bardzo zadowolona! Na 100% polecam!!


Powiązane wyszukiwania