Cieślak Marek "VERUS BIS”

(5 opinii)

Jesteśmy przychodnią zajmującą się kompleksowo leczeniem stomatologicznym: implanty, protetyka, chirurgia stomatologiczna, zabiegi w narkozie. U nas można skorzystać z usług medycyny estetycznej i mak... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Cieślak Marek "VERUS BIS”

Stefana Wyszyńskiego 99

65-954 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy przychodnią zajmującą się kompleksowo leczeniem stomatologicznym: implanty, protetyka, chirurgia stomatologiczna, zabiegi w narkozie. U nas można skorzystać z usług medycyny estetycznej i makijażu permanentnego. Można również zrobić zdjęcie rentgenowskie, rtg zębowe, pantomograficzne, tomografię stożkową 3D, badania USG i na osteoporozę.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Kozakiewicz Inny

  Rewelacyjny dentysta chirurg usuwał mi na przestrzeni 2 lat 8 i 7. Wprawna reka do reelekcji. Łącznie ze znieczuleniem każda z wizyt trwała max 15 min a samo usunięcie 30-60 sek. Jestem mega zadowolony jak wyrywać to tylko u Pana Maćka. Oczywiście strach byl ale po wszystkim byłem bardzo zadowolony. Z wyrywaniem zębów nigdy nie pójdę do nikogo innego.


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marek Cieślak

  Bardzo profesjonalne podejście i przemiła obsługa. O Panu doktorze dowiedziałam się od mojej koleżanki, która miała robiony zabieg implantologiczny (4 implanty). Była z niego bardzo zadowolona! Na 100% polecam!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Kozakiewicz

  Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Strach jaki miałam przed samym zabiegiem nie do opisania. Lecz dr zapewnił mnie że wszystko będzie ok i tak było. Ból zerowy. Szybko i sprawnie pozbyłam się dziurwej ósemki. Jestem bardzo zadowolona. I polecam !


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Sieczka

  Bardzo miła pani doktor, zawsze uśmiechnięta, wykonuje swoją pracę starannie i jest empatyczna, liczy się ze zdaniem pacjenta


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stanisław Kozakiewicz

  Zdecydowanie nie polecam! Pan przyjmuje w Mrowisku, Zielonej Górze. Na wizycie, na którą czekałam kilka miesięcy, dowiedziałam się, że 'dziś jest dzień konsultacji' i mój martwy ząb nie zostanie usunięty, choć uprzednio zrobiłam jego zdjęcie, z polecenia Pani Stomatolog. Doktor w żaden sposób nie obejrzał zęba, ani nie zapytał co się z nim stało. Stare praktyki, starego lekarza. Wyszłam z niczym i już do niego nie wrócę - jedna wielka kpina z pacjentów.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania