CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej

CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej
Królewiecka 161, 54-117 Wrocław
CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (26)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Stajniak Inny

  Wybitny lekarz z ogromną wiedzą. Rzeczowy, wątpliwości związane z artroskopią kolana zostały dokładnie wyjaśnione. Lekarz sympatyczny. Wzbudza zaufanie.
  Z wyrazami szacunku
  Danuta

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ahmed Elsaftawy Konsultacja chirurgiczna

  Fantastyczny lekarz,pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta.Dokładnie i jasno wszystko wytłumaczył.To jedyny lekarz,który zdecydował się na operowanie mojego nadgarstka.Inni lekarze twierdzili,że to jest niemożliwe do zoperowania.Jest mistrzem w swoim fachu!Szczerze polecam!Bardzo dziękuję za tak istotną pomoc.Mogę normalnie funkcjonować,bez bólu.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Kamil Gabryszuk Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  U doktora robiłam implanty piersi. Co prawda jestem tydzień po operacji dopiero ale na tą chwilę jestem zachwycona!!! Wspaniały lekarz, nie „owija w bawełnę”, na konsultacji powiedział o wszystkich możliwych efektach nieporządanych ze względu na trudne i opadające piersi, co bardzo sobie cenię. Ocena 10/10, opieka w klinice również cudowna. Przed i po operacji super kontakt z doktorem na instagramie, bardzo troskliwy i rzetelny rozmiar implantów dobrany idealnie. na tą chwilę daję mu ocenę 100/10 dziękuje doktorze

  H
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Szymon Manasterski konsultacja ortopedyczna

  lekarz godny polecenia, kontaktowy, miły, bardzo uprzejmy, troskliwy polecam serdecznie !

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Kamil Gabryszuk Inny

  Jestem pacjentką doktora Gabryszuka, u ktorej wykonał lifting piersi, w drugim etapie powiększanie ich. Z obu operacji jestem bardzo zadowolona, uważam, ze podjęłam najlepszą decyzję decydując się na tego operatora. Efekt finalny w pełni mnie satysfakcjonuje a nawet przewyższył moje oczekiwania. Biust jest teraz piękny, jędrny, rozmiar implantu idealnie dobrany do mojej sylwetki. Kontakt z lekarzem tez świetny, kilkukrotnie pisałam gdy miałam jakieś pytania i zawsze odpowiadał na nie szczegółowo, kompetentnie.
  Polecam tego doktora, spełnia marzenia :)

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ahmed Elsaftawy usuwanie ganglionów

  Panie Doktorze ,jak sie dostać do Pana na wizytę?Mam do zoperowania cystę na palcu stopy. Zabieg już był wykonywany, jest wznowa - tym razem chce by to tylko Pan wykonywał zabieg. Proszęo kontakt. Chiroplastika uniemożliwiła mi wizytę u Pana :-(

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Kamil Gabryszuk Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Do Pana Doktora Kamila Gabryszuka trafiłam z największym życiowym kompleksem - płaskimi pośladkami. Od zawsze panicznie bałam się operacji, przez co samo umówienie się na konsultację było dla mnie wyzwaniem. Konsultacja była szczegółowa, Pan dr Gabryszuk poświęcił tyle czasu ile było mi trzeba, wszystko dokładnie wyjaśnił, omówił oraz odpowiedział na wszystkie pytania. Operacja przebiegła bez najmniejszych problemów - pomimo panicznego stresu, zabieg przeszłam bezboleśnie i w miłej atmosferze. Opieka przed, w trakcie i pozabiegowa była na najwyższym poziomie.
  Pośladki cudne! W końcu mogę zakładać obcisłe mini. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za poprawienie jakości mojego życia!
  Dr Kamil Gabryszuk to profesjonalny, precyzyjny i bardzo sympatyczny lekarz. Gdybym miała raz jeszcze podjąć decyzję o poddaniu się zabiegowi nie zawahałabym się ani przez jedną sekundę!! :)

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Kamil Gabryszuk Inny

  Bardzo polecam Dr Kamila Gabryszuka , efekty po operacji przerosły moje oczekiwania , pełen profesjonalizm

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ahmed Elsaftawy operacja ręki

  Mistrz w swojej dziedzinie. Lepszego nie ma w naszym kraju. Na temat swojej pracy wie wszystko nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ahmed Elsaftawy Konsultacja chirurgiczna

  Dzień dobry ! Chciałabym podzielić się opinią , która na pewno będzie miała wpływ przy wyborze kliniki innych pacjentów
  Jestem juz prawie rok po operacji pośladków. Miałam również wykonywaną korektę piersi własnym tłuszczem , ponieważ miałam igromnà dysproporcję. Zabieg wykonywał przewspanialy dr. Ahmed , Nie mogę doczekać się kolejnej wizyty i przyznam szczerze, ze nie boje się oddac w ręce innego specjalisty. Najważniejsze aby w chiroplastica jestem szalenie zadowolona z profesjonalizmu Pana dr Ahmeda, jego niebywałej wiedzy, podejścia i cierpliwości. Bardzo epatyczny i przede wszytskim wykazujacy się zrozumieniem.
  Z utęsknieniem czekam na kolejny zabieg, który przeprowadzi inny lekarz ale to świadczy tylko o tym, iż mam pełne zaufanie do kliniki
  Na najwyższym poziomie jest również opieka pooperacyjna co zasługuje na uznanie ,
  Polecam ogromnie

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania