Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Chiron

11 Listopada 7

05-410 , Józefów , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Stefan Batowski

  Gastrolog, Internista, lek.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Czekałam na wizytę 4 miesiące. Dostarczyłam wcześniej wszystkie badania . których wymagał lekarz przed pierwszą wizytą .Liczyłam,że lekarz zaproponuje mi jakąś metodę leczenia by zmniejszyć dolegliwości ponieważ przepisane wstępnie leki przez internistę nie przynoszą poprawy. "Konsultacja" telefoniczna bo ciągle pandemia -trwała około trzech minut !
   Usłyszałam monolog ,że mnie nie zna i uważa ,że nie było sensu kierowanie do specjalisty kiedy mam stwierdzoną metaplazje jelitową 2 stopnia i zwykły lekarz powinien mnie leczyć.Wypowiedział swoją regułkę i się rozłaczył. Nie dał mi nawet możliwości zapytania o leki, sposób leczenia tej choroby.Brak empatii i zwykłej kultury nie wspominając o szacunku do drugiego człowieka.Żaden lekarz nie potraktował mnie w podobny sposób.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Nie jestem w stanie wyrazić swojej wdzięczności dla Pana doktora. Po prostu uratował mi żonę. Szybka diagnoza - rak jelita grubego. Następnie szybką decyzja o przyjęciu na oddział na Szaserów i natychmiastowa operacja. Po wszystkim stała kontrola i zainteresowanie że strony Pana doktora.
   Bogu dzięki to już 11 lat po i nic.
   Nie ma znaczenia że małomówny, ale niesamowity fachowiec. Zamiast gadać od razu skutecznie działa.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu