Zobacz lekarzy

Dygamed został założony w 2000 roku przez specjalistę chirurga Marka Dygę, aktuanego Kierownika Centrum. Dygamed zatrudnia wielu lekarzy specjalistów z zakresu chirurgi ogólnej, urazowo-ortopedycznej,... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Usług Medycznych DYGA-MED

Westerplatte 18/4

31-033 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Usług Medycznych DYGA-MED

Czernichów 291

32-070 , Czernichów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dygamed został założony w 2000 roku przez specjalistę chirurga Marka Dygę, aktuanego Kierownika Centrum. Dygamed zatrudnia wielu lekarzy specjalistów z zakresu chirurgi ogólnej, urazowo-ortopedycznej, urologii, okulistyki i rehabilitacji. Posiadamy dwie filie jedna w Krakowie oraz druga w Czernichowie.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Dyga

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Usług Medycznych DYGA-MEDUsługa: Inny

   Lekarz doskonale znający się na swojej pracy. Posiada bardzo dużą dozę wiedzy medycznej, życiowej oraz sporo empatii dla pacjenta. Potrafi znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji. Nie odmawia pomocy swoim pacjentom, ma umiejętność prawidłowego zdiagnozowania i wdrożenia skutecznego leczenia.

  • P

   Super człowiek i fachowiec. Miałem trzy zabiegi i za każdym razem pełen profesjonalizm. Polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Karol Nowak

  Ortopeda,

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: Inny

   Lekarz Karol Nowak bez sprawdzenia badaniami co mi dolega przypisał mi leki. Komunikacja z nim jest dość trudna, nie wyjaśnia on sam z siebie co pacjentowi dolega, nie opisuje przyczyn dolegliwości. Na kolejnej wizycie przekonałam lekarza, aby wystawił mi skierowanie na USG kolan, gdyż przypisane przez niego leki mi nie pomogły. Mam problem z obydwoma kolanami, natomiast lekarz skierowanie dał mi jedynie na USG jednego kolana, co bardzo mnie nie zadowoliło, gdyż niekoniecznie w obu stawach kolanowych musi być ten sam problem lub ten sam stopień zaawansowania choroby, dlatego warto zbadać oba, a nie jedno.
   Oprócz tego, lekarz zupełnie źle mi wystawił skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne. Wydaje mi się, że lekarz powinien wiedzieć w jaki sposób to zrobić- żadna placówka nie chciała mnie przyjąć z takim skierowaniem, dlatego moja rehabilitacja się nie odbyła. Gdy chciałam pójść do lekarza, aby poprosić o poprawne uzupełnienie skierowania, uniemożliwiła mi to recepcja. Z lekarzem nie można się skontaktować, nawet jeśli jest się jego pacjentem. Nie pozwolono mi na wejście między pacjentami, kazano mi czekać na kolejną wizytę, która była odkładana miesiącami, po czym pojawiła się pandemia, co już w ogóle przekreśliło szansę na jakiekolwiek naprawienie sytuacji. Wizyta mi przepadła, rehabilitacji nie było.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Podejrzenie chrzestniaka w badaniu MRI

   Zdecydowanie nikomu nie polecam konsultacji u tego lekarza.
   Na wizytę udałam się z wynikami rezonansu stawu skokowego. Opis sugerował chrzęstniaka - trzy zmiany na kości piszczelowej. Lekarz przejrzał pobieżnie opis, nawet nie odtworzył płyty. Przepisał Structum i Nimesil na ból. Zaznaczył jednak, że przy przeciążeniu staw skokowy i tak będzie boleć. Kolejna wizyta za trzy miesiące i nic więcej nie poradzi. Nie będę już roztrząsać, że traktował mnie jak półgłówka, był opryskliwy i bardzo niemiły.
   Na szczęście poszłam do specjalisty, który tylko po obejrzeniu zdjęć z rezonansu stwierdził, ze to martwica kostno - chrzestna i absolutnie nie można tego tak zostawić. Jestem teraz pod profesjonalną opieką. Ze względu na umiejscowienie zmian czeka mnie bardzo poważna i trudna operacja. Na pytanie o zalecane przez dr Nowaka leki obecna specjalistka była zaskoczona tak błahym potraktowaniem problemu..

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jacek Szpunar

  Ortopeda, lek.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan doktor przyjmował mojego syna na SOR. Bardzo profesjonalny i z fantastycznym podejściem do pacjenta i rodzica.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: złamanie otwarte z zwichnieciem stawu skokowego

   Bardzo dziękuję Panu Jackowi za wykonanie operacji po moim wypadku. Miałem dużo szczęścia, że trafiłem na niego na SORze. Wykonał bardzo dobrze zespolenie kości i złączenie więzozrostu. Teraz po 7 miesiacach chodzę normalnie z lekkim kuleniem. Jeszcze raz dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Ewelina Jamroż

  Okulista,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny.Usługa: Inny

   Świetny, zaangażowany lekarz, bardzo sympatyczna, komunikatywna. Byłam zaskoczona, że znajduję się w prywatnym gabinecie, w którym po raz pierwszy w życiu nikt mnie na nic nie naciąga, nie winduje cen, a wręcz przeciwnie - Pani doktor zaproponowała gratisową wizytę kontrolną. Szok.

  • S
   Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny.Usługa: badania diagnostyczne

   Jestem po wizycie u pani okulistki. Wizyta przebiegła super. Pani Jamroż jest przemiłą osobą, którą na prawdę polecam. Odpowiedź dostałem na każde postawione pytanie. Na pewną wrócę do tego gabinetu jeszcze nie jeden raz.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania