Centrum Terapii Nerwic Moszna - Zamek

(5 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Terapii Nerwic Moszna - Zamek

Zamkowa 1

47-370 , Zielina - Moszna , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Helena Niemeczek Inny

  Polecam! Duża wiedza, fachowe podejście , rzetelnie, diety smaczne indywidualnie
  skomponowane a co najważniejsze widać efekty


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Helena Niemeczek Inny

  Helena

  Pani Helena Niemeczek jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Posiada wszechstronną wiedzę w tematyce dietetyki a w dodatku jest bardzo rzetelna. Pomogła mi z planem odżywiania podczas moich dwóch ciąż , w których niestety miałam cukrzyce ciążową. Pani Helena dostarczyła mi
  Ogrom wiedzy i zaleceń w nieznanej mi tematyce. Co więcej , Zalecona dieta dwukrotnie okazała się bardzo skuteczna i nieuciążliwa. Posiłki bardzo smaczne, a co najważniejsze łatwe do przygotowania dla młodej pracującej Mamy. Co więcej Pani Helena bardzo mi pomogła podczas okresu karmienia moim mlekiem , gdy dowiedziałam się o alergii Syna na białko mleka krowiego. Bardzo mi pomogła w jego eliminacji i zastąpieniu go. A co więcej, obecnie rozszerzam dietę Syna i nadal korzystam z niezastąpionej wiedzy i pomocy Pani Heleny. Szczerze polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Helena Niemeczek Inny

  Jestem pod opieką pani Heleny od dłuższego czasu. Jeszcze nie spotkałam dietetyka, który ma tak dużą wiedzę specjalistyczną. Nie ma dla niej tematów niejasnych a jeśli coś wzbudza podejrzliwość, będzie dopytywać, drążyć, zalecać badania itp. Dzięki niej dowiedziałam się na co choruję, ponieważ zasugerowała wizytę u lek.spec., miała rację, teraz biorę odpowiednie leki, dzięki którym czuję się dużo lepiej, dieta jest dobrana pod schorzenia-działa, posiłki bardzo smaczne, dzięki długim i rzetelnym wywiadom m.in w kwestii preferencji smakowych.
  Co ważne, posiłki są tak skomponowane, że można je mieszać z różnymi dniami tygodnia, bo każdy ma taką samą wartość np. śniadanie z poniedziałku, 2 śniadanie ze środy itp. Wszystko to pomaga wytrwać w postanowieniu, które z czasem staje się normą i nowym stylem życia. Trzeba sobie dać trochę czasu na tę przemianę i okazać sobie dużo życzliwości. Potknięcia się zdarzają każdemu ale dzięki wsparciu p.Heleny udaje się wracać do pracy nad sobą. Nie ocenia, rozumie, wspiera.
  Na koniec chcę wspomnieć o efektach: redukcja wagi w tempie książkowym :), wyniki badań poprawiają się, samopoczucie nie do porównania- dużo lepsze, zmiana podejścia do jedzenia/diety nie jako kary ale jako przywileju. Szczerze polecam.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Serda Inny

  Pani doktor potraktowała mnie bardzo indywidualnie. Czułam że patrzy na mnie i mój problem, a nie tylko diagnozuje. Wspominam bardzo dobrze pobyt w ośrodku w którym pracuje i sesje z nią. Przyjazna, rzeczowa, dość twarda, więc może wydać się przez to niektórym pacjentom nieprzyjemna. Przede wszystkim zapamiętałam bardzo szczere i indywidualne podejście do mnie. Mądry, również życiowo, lekarz z doświadczeniem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Serda

  Ma problemy z nawiązaniem dobrego kontaktu z pacjentem, ciężko się przed nią otworzyć. Przepisała mi lek po którym nabawiłem się drżenia rąk i nadmiernej senności. Kiedy powiedziałem jej o tych objawach, postanowiła zwiększyć dawkę zamiast natychmiast odstawić ów środek, na co się nie zgodziłem. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz