Centrum Stomatologiczne LUX MED - Warszawa ul. Prosta 51

(212 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologiczne LUX MED - Warszawa ul. Prosta 51

Prosta 51

00-838 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Katarzyna Nowak konsultacja stomatologiczna

  Jestem zadowolona z przebiegu wizyty. Pani Doktor bardzo miła, profesjonalnie i dokładnie wszystko wytłumaczyła.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Martyna Gadomska konsultacja stomatologiczna

  Dowiedziałam się jak będzie przebiegało leczenie, bardzo kompetentny i zaangażowany lekarz, dodatkowo wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo polecam, najlepszy dentysta na jakiego trafiłam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Jolanta Orlicka-Derezińska konsultacja stomatologiczna

  Pani Jolanta jest świetnym fachowcem i bardzo miłym człowiekiem. Chce pomóc pacjentowi trwale A nie tylko rozwiązać chwilowo problem. Bardzo pozytywnie postrzegam w Pani doktor kompleksowe podejście do pacjenta i determinację w poszukiwaniu najlepszego możliwego sposobu leczenia. Polecam serdecznie


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Karol Koch konsultacja chirurga szczękowego

  W moim przypadku były to stracone pieniądze. Moim zdaniem lekarz nie zainteresował się moim problemem. Przyszedłem z bólem dochodzącym z zatoki szczękowej, lekarz stwierdził że na tomografii nie widzi problemu i nic nie może zrobić. Zażądano od mnie 150zł (a w cenniku jest napisane "od 50zł").


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Gilewicz konsultacja chirurga szczękowego

  Miałem przyjemność z Panią doktor przy ekstrakcji moich wszystkich ósemek. Jestem naprawdę zadowolony z przebiegu dwóch wizyt. Zdecydowałem się na usunięcie ósemek tzw. "stronami". Podejście do pacjenta z pełnym profesjonalizmem. Widać od razu, że Pani Joanna ma sporo doświadczenia już za sobą. Pierwszy zabieg przeszedł wyjątkowo gładko, była to kwestia 15 minut, drugi zabieg też był udany, jednak było więcej komplikacji z ostatnią, dolną ósemką, jednak Pani Doktor świetnie sobie poradziła. Mogę szczerze polecić Panią Joannę, jeśli ktoś chce mieć porządnie wykonany zabieg ekstrakcji zębów. Dodam na koniec, że proces rekonwalescencji był bardzo szybki i nie było żadnych powikłań. Po drugim zabiegu Pani Doktor skierowała mnie na konsultację tydzień po zabiegu w celu usunięcia szwów.

  Naprawdę szczerze polecam! :)
  Serdeczne pozdrowienia dla Pani Joanny!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Gilewicz Inny

  W dniu 27.10.2021 miałam zabieg wyrwania ósemki górnej po lewej stronie. Idąc na wizytę nie spodziewałam się, ze będę miała wykonany ten zabieg, przyszłam do Pani Gilewicz z innego powodu - rwącym bólem zęba. Pani doktor zapytała czy zgadzam się na zabieg wyrwania ósemki, po czym zapytałam jak długo mogę spodziewać się zwolnienia po takim zabiegu, a ze pracuje jako stewardessa była to dla mnie informacja bardzo istotna. Pani doktor podała mi znieczulenie miejscowe nie tłumacząc nic co w danym momencie robi, nie odczekała nawet chwili ani nie zapytała mnie czy mam reakcje na dotyk. Zaczęła wyrywać zęba. Byl to mój pierwszy tego typu zabieg dlatego nie wiedziałam czego mam się spodziewać (mam tu na myśli głównie to, ze tak bardzo słychać łamanie kości). Osobiscie ciężko znoszę wizyty u stomatologa dlatego to był dla mnie szok, zareagowałam płaczem, chciałam na chwile przerwać zabieg i reakcją na to było podniesienie lewej ręki, jednak absolutnie nie dotknęłam nią Pani doktor. Reakcja Pani Joanna natomiast była dla mnie szokująca. Z uniesionym tonem powiedziała do mnie abym absolutnie jej nie dotykała, bo to może się źle skończyć, bo przecież wykonuje zabieg. Oczywiście jak najbardziej zdawałam sobie z tego sprawę i jeszcze raz powtórzę, ze nie dotknęłam ręki Pani doktor, tylko to było delikatnie podniesienie spowodowane ogromnym dyskomfortem dźwięku wyrywanego zęba. Kolejna kwestią wystawienia takiej opinii było nie podanie przyrządu do wyssania ślini i krwi. Po wyrwaniu zęba czułam jak krew spływa mi do gardła. Zakrztusiłam się i chciałam się podnieść po czym Pani doktor powiedziała „proszę się położyć i oprzeć głowę”. Wtedy zaszyła dziurę. Nie podała żadnych zaleceń oprócz stosowania przeciwbólowych tabletek i unikania ruchu. Nie wiedziałam co jeść i czy mogę płukać zęby i je myć. Zapytałam się jeszcze raz czy mogę lecieć w kolejnym dniu samolotem, odpowiedziała, ze tak i że w najgorszym przypadku będę miała opuchnięty policzek. Z gabinetu wyszłam jak nigdy zapłakana. Pani Doktor nie wykazała się ani odrobiną dawką empatii do mnie - jako pacjenta. Naprawdę ta wizyta zostanie ze mną na długo w pamięci jako jedna z tych gorszych. Dodam jeszcze, ze później dla potwierdzenia skonsultowałam się z inna Panią doktor telefonicznie i absolutnie odradzała lecieć samolotem, dostałam zwolnienie lekarskie na początek na 2 dni, zobaczyć jak organizm zareaguje na wyrwanego zęba. Z mojej strony nie polecam wizyty u Pani Joanny Gilewicz.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Gilewicz konsultacja chirurga szczękowego

  Pani doktor łącznie wyrwała mi cztery ósemki. Dwie pierwsze w listopadzie 2019, dwie kolejne na wczorajszej wizycie. Atmosfera w gabinecie była bardzo komfortowa, pani Joanna skrupulatnie wyjaśniła mi zarówno koszty usługi, jak i ewentualne skutki uboczne czy postępowanie po ekstrakcji. Rozładowywała napięcie, było naprawdę w porządku. Samo wyrywanie przebiegało sprawnie, nic nie bolało ani w trakcie, ani po zabiegu. Polecam z całego serca :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Eliza Grzelak konsultacja chirurga szczękowego

  Wspaniała Pani Doktor! Przyszłam z naprawdę niecodzienną sprawą, a Pani Doktor stanęła na wysokości zadania, wysłuchała mojej długiej historii, obejrzała całą niezbędną dokumentację i od razu zleciła dodatkowe badanie. Następnie potwierdziła diagnozę i przedstawiła krok po kroku dalszy plan leczenia. Bez Pani Doktor na pewno bym się w tym pogubiła, więc jestem bardzo wdzięczna i polecam wszystkim serdecznie!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Julia Bierć-Oksztul konsultacja chirurga szczękowego

  Bezproblemowe wyrwanie ósemki, dobra komunikacja podczas całego procesu, bezstresowa atmosfera. Polecam.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Julia Bierć-Oksztul konsultacja chirurga szczękowego

  Byłam u Pani doktor na wyrywaniu zatrzymanej ósemki. Zabieg przebiegł bez zakłóceń, w przyjaznej atmosferze. Doktor profesjonalna, informuje na bieżąco, a także odpowiada na każde pytania dotyczące wykonywanego zabiegu.
  Mogę szczerze polecić tego specjalistę każdemu!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz