O nas

W Centrum INTERA zajmujemy się pomocą psychologiczną, psychiatryczną i psychoterapeutyczną. Oferujemy wsparcie dla: * osób dorosłych (psychoterapia indywidualna, psychoterapia grupowa, psychoedukacja, diagnoza psychologiczna, neurologopedia); * par i rodzin (terapia par i rodzin); * dzieci oraz młodzieży (psychoterapia indywidualna, socjoterapia, psychoedukacja, neurologopedia); * kobiet w ciąży oraz dla rodziców z dziećmi w wieku 0-3; * grup zawodowych (szkolenia, psychoedukacja, grupy Balinta). Współpracujemy z psychologami, psychiatrami, psychoterapeutami, pedagogami oraz neurologopedą. W naszym zespole pracują specjaliści różnych nurtów terapeutycznych - psychodynamiczny, poznawczo-behawioralny oraz systemowy. Zachęcamy Państwa do poznania naszej kadry: https://www.interacentrum.org/kadra/ Serdecznie zapraszamy.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (3)

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Małgorzata Przybylska Inny

  Pani Małgorzata jest przyjaźnie nastawiona osoba, szybko nawiązała kontakt z córeczką. Podpowiada, radzi, kompetentnie wyjaśnia sprawę.

  mgr Małgorzata Przybylska

  Dziękuję. Cieszę się, że mogłam pomóc.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Przybylska konsultacja logopedyczna

  Rewelacyjna Pani logopeda. Pani jest bardzo miła, pozytywna a co najważniejsze bardzo dobrze tłumaczy oraz motywuje do pracy. W moim przypadku delikatną różnicę w wymowie
  (oczywiście na plus) było widać już po pierwszej wizycie :-). Polecam!

  mgr Małgorzata Przybylska

  Dziękuję, panie Mateuszu i życzę wytrwałości.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Mazurek konsultacja psychoterapeutyczna

  W gabinecie czuć bezpieczeństwo i komfort. Pani Mazurek potrafi doradzić już na pierwszej wizycie i widać że dokładnie słucha pacjenta oraz czuć że jest empatyczną, ciepłą osobą.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania