Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Rehabilitacji Sorno
Wspólna 23, 05-822 Milanówek
Centrum Rehabilitacji Sorno logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (14)

Ogólna ocena

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Mihułka Konsultacja neurologiczna

  Doktor Mihułka to bardzo dobry specjalista. Umówiłam się na wizytę ponieważ od kilku tygodni bolał mnie kręgosłup i cała klatka piersiowa. Pan doktor zlecił badania, na podstawie których ustalił tok leczenia oraz odpowiednie leki. Teraz czuję się świetnie, Serdecznie polecam :):)

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Mihułka Konsultacja neurologiczna

  Bardzo polecam Pana dr Mihułke, empatyczny i profesjonalny lekarz. Jego blokady przynoszą ulgę.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Kacper Stankiewicz Terapia manualna

  Profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta! Polecam z czystym sercem Pana Kacpra. Po każdej wizycie czuję się zdecydowanie lepiej, a pasja z jaką fizjoterapeuta wyjaśnia skomplikowane zależności układu ruchu pozwala na zrozumienie źródła bólu. Serdecznie polecam!

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Kacper Stankiewicz konsultacja fizjoterapeutyczna

  Bardzo rzetelny, wnikliwy specjalista z pasja. Podchodzi do problemu całościowo i profesjonalnie. Już po pierwszej wizycie odczułam rezultaty. Fizjoterapia poprzedzona wywiadem i analizą, z bardzo szczegółowymi wyjaśnieniami. Serdecznie polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Kacper Stankiewicz rehabilitacja ortopedyczna

  Bardzo dobry specjalista, ma ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie rehabilitacji i nowych metod leczenia. Szybko potrafi zlokalizować przyczynę bólu i pomaga pozbyć się kontuzji, a przy tym jest niezwykle sympatyczny i podpowiada co można robić samemu, aby nie nabawić się kontuzji kolejny raz. Serdecznie polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Kacper Stankiewicz rehabilitacja sportowców

  Najlepszy fizjoterapeuta do jakiego dotychczas trafiłam i ten, do którego mam największe zaufanie bo już od 4 lat przy wszystkich kontuzjach których było dosyć dużo pomógł wzorowo. Godny zaufania i polecenia. Nie wyobrażam sobie co byłoby z moją pasją jaką jest koszykówka, gdyby nie Kacper. Zawsze na czas, uśmiechnięty i z ogromną wiedzą. Polecam z całego serca i zapewniam, że to najlepszy możliwy wybór. Zawsze angażuje się w problem pacjenta i nie zostawi go bez odpowiedniej pomocy. Na prawdę polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Kacper Stankiewicz zróżnicowane urazy po wypadku komunikacyjnym

  Jest to godny polecenia fizjoterapeuta. Fizjoterapia to nauka, a zarazem sztuka, dlatego ważny jest ciągły rozwój jak i umiejętności. Kacper uczestniczy w szkoleniach, konferencjach naukowych. Było dla mnie ważne, że swoje działania podpierał argumentami opartymi na badaniach naukowych. Jestem osobą aktywną ruchowo. Myślę, że dobry fizjoterapeuta to ten, który zna ruch i sam jest pasjonatem sportu. Polecam Kacpra z uśmiechem na twarzy, trafnie przeprowadził diagnostykę i terapię.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Kacper Stankiewicz konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo kompetentny specjalista. Na pierwszej wizycie szczegolowy wywiad oraz omowienie planu rehabilitacji.Efekty widac juz po kilku spotkaniach. Bardzo profesjonalne i fachowe podejscie do pacjenta. Pan Kacper takze szczegolowo opisal cwiczenia jakie mam wykonywac w domu. Polecam w 100% .

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Kacper Stankiewicz

  Pełen profesjonalizm! Fachowe podejście, poparte wiedzą merytoryczną oraz praktyką. Idealnie jest trafić do osoby, która rozumie Twój problem i potrafi go rozwiązać :) polecam serdecznie!

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Kacper Stankiewicz zwichnięta rzepka

  Bardzo polecam! Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza oraz super atmosfera na wizytach. Widać, że wykonuje swój zawód z pasją :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania