Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Rehabilitacji Grawitacja
Pojezierska 97B, 91-341 Łódź
Centrum Rehabilitacji Grawitacja logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (16)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  Joanna Łuczak Inny

  Pani Asia jest najlepszym logopedą z jakim pracowała/pracuje nasza córka. Profesjonalna, przyjazna z wyjątkowym podejściem. Analizująca indywidualnie potrzeby dziecka. Absolutnie najwyższa ocena.

  F
  Profil zweryfikowany
  Joanna Łuczak Inny

  Super podejście do dziecka, super wszystko wyjaśni, bardzo miła współpraca
  Gorąco polecam

  Joanna Łuczak

  Bardzo dziękuje.

  K
  Profil zweryfikowany
  Joanna Łuczak Inny

  Pani Joanna to bardzo dobry fachowiec i przesympatyczna osoba. Na pierwszej wizycie przeprowadziła szczegółowe badanie, dokładnie wyjaśniła wszystko i przedstawiła konkretny plan działania. Pani Asia ma świetne podejście do małego pacjenta - uśmiechnięta, cierpliwa i skupiająca uwagę dziecka. Syn bardzo chętnie bierze udział w zajęciach. Szczerze polecamy :)

  Joanna Łuczak

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i zaufanie.

  O
  Profil zweryfikowany
  Joanna Łuczak Inny

  Szczerze polecam zajęcia z panią Asią. Posiada ogromne pokłady cierpliwości do "mało współpracujących" pacjentów :) Jest bardzo zaangażowana i kreatywna. Wprowadza różne elementy zabaw do terapii co sprawia że syn chętniej bierze w niej udział. Po każdym spotkaniu dostajemy opis wizyty oraz zadania i wskazówki do domu. Spotkania przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze. Efekty terapii widzimy już od pierwszego tygodnia, każdego dnia u syna pojawia się jakieś nowe słowo czy zdanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze spotkań z panią Asią :)

  Joanna Łuczak

  Bardzo dziękuję, efekty w rozwoju mowy syna to nasz wspólny sukces. Państwa zaangażowanie motywuje mnie do dalszej pracy. Pozdrawiam serdecznie Joanna.

  M
  Profil zweryfikowany
  Joanna Łuczak Inny

  Goraco polecam. Mój syn jest wcześniakiem, aktualnie ma 2 lata, jest po cieżkich przejściach, dzięki pani Asi zaczął mówić oraz lepiej rozwijać się. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest super fachowcem, ma bogaty zestaw pomocy dydaktycznych, profesjonalnie dopasowuje metody pracy do potrzeb dzieci. Warto skorzystać z jej doświadczenia i pomocy.

  Joanna Łuczak

  Bardzo dziękuję za zaangażowanie i zaufanie. Praca z Jasiem jest dla mnie przyjemnością.

  K
  Profil zweryfikowany
  Joanna Łuczak Inny

  Zaangażowana, pomocna, kreatywna, cierpliwa, optymistyczna.
  Pani Asia jest bardzo zaangażowana w pracę z dzieckiem. Wytrwale poszukuje rozwiązań, metod pracy, które będą dostosowane do dziecka i przyniosą efekty.
  Zawsze wszystko wyjaśnia, odpowiada na wszelkie pytania, udziela wskazówek jak pracować z pociechą w domu.
  Do pracy z dzieckiem podchodzi kreatywnie. Ćwiczenia są różnorodne, ciekawe. Nie ma nudy i monotonii!
  Pani Asia jest osobą bardzo cierpliwą, empatyczną i optymistyczną. Zawsze wita nas z uśmiechem. Potrafi nawiązać świetny kontakt z pacjentem i rodzicami. Po prostu terapeuta z pasją! Polecam

  Joanna Łuczak

  Praca z zaangażowanymi i ufającymi Rodzinami jest czystą przyjemnością, a sukces zawsze wynikiem obustronnego wysiłku ;)
  Pozdrawiam Państwa ciepło! Joanna

  K
  Profil zweryfikowany
  Joanna Łuczak Inny

  Pani Joanna jest świetną specjalistką. Ma wspaniałe podejście do pacjentów. Jest osobą cierpliwą j zaangażowaną. Każde spotkanie jest dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka, wypełnione bardzo ciekawymi i różnorodnymi zadaniami. Oprócz tego dostajemy mnóstwo wskazówek odnośnie pracy w domu. Uczęszczamy na terapię od kilku tygodni, ale już teraz widzę postępy u syna. Ogromnie się cieszę, że trafiliśmy na panią Asię. Czuję, że jesteśmy w dobrych rękach. :)

  P
  Profil zweryfikowany
  Joanna Łuczak Inny

  Polecam z całego serca Panią Joasię. Bardzo profesjonalne podejście do dzieci nawet tych słabo współpracujących. Miła atmosfera na zajęciach. Pani Joasia posiada ogromną wiedze i kompetencje. Szuka odpiwiedniej terapii potrzebnej dziecku. Jest bardzo cierpliwą , sympatyczną i kreatywną osobą.

  Joanna Łuczak

  Bardzo dziękuję za miłe słowa ale także za Wasze zaangażowanie z terapię. Tylko wspólna praca jest gwarancją sukcesu.

  B
  Profil zweryfikowany
  Joanna Łuczak Inny

  Polecam Panią Asię miła i bardzo zaangażowana żeby pomóc dziecku. Syn ma autyzm nic nie mówił a dzięki Pani Asi wiele zaczęło się zmieniać. Cieszę się, że do niej trafiliśmy szkoda tylko, że tak późno. Pani Asia została nam polecona przez innego rodzica.

  Joanna Łuczak

  Bardzo dziękuję za zaufanie oraz Państwa zaangażowanie w niełatwą terapię syna.

  M
  Profil zweryfikowany
  Joanna Łuczak Inny

  Pani Joanna jest osobą bardzo zaangażowaną w terapię. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, Zuza i Mati uwielbiają ją. Jako specjalista cały czas poszukuje nowych form terapii dostosowując ją do potrzeb dziecka. Jestem wdzięczny także za pokierowanie do innych terapeutów aby tarapia była jak najbardziej kompleksową. 10/10 za całokształt.

  Joanna Łuczak

  Bardzo dziękuję :))

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania