W Centrum Medycznym w Wolsztynie oddajemy do Twojej dyspozycji 40 najwybitniejszych specjalistów w kraju. Nasza misja to najwyższy poziom leczenia. Powierzając nam opiekę nad zdrowiem Twoim, Twojej... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Wolsztyn

Dworcowa 3

64-200 , Wolsztyn , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W Centrum Medycznym w Wolsztynie oddajemy do Twojej dyspozycji 40 najwybitniejszych specjalistów w kraju. Nasza misja to najwyższy poziom leczenia.

Powierzając nam opiekę nad zdrowiem Twoim, Twojej rodziny czy Twoich pracowników, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. W naszym Centrum Medycznym pracują najlepsi specjaliści z całej Polski, którzy przemierzają długie kilometry, by nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują i którzy zaufali naszej przychodni w Wolsztynie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie naszych pacjentów jest największą wartością, ponieważ dzięki niemu mogą realizować plany, marzenia i cele, które sobie założyli. To dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem najwyższej staranności i w sposób profesjonalny.

Jeśli oczekujesz wysokiego standardu obsługi i najwyższej troski, dobrze trafiłeś. W Centrum Medycznym w Wolsztynie dbamy o to, aby zwykła "wizyta u lekarza" nie kojarzyła się nieprzyjemnie. Chcemy, żebyś aktywnie uczestniczył w każdym kroku Twojego leczenia czy badań diagnostycznych i miał przy tym pełną świadomość obecnego stanu Twojego zdrowia i tego, w jaki sposób będziemy o nie dbać.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Szymon Rubczak

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne WolsztynUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo dobry ortopeda! Fachowa konsultacja! Bardzo dobry kontakt bezpośredni. To ortopeda którego wszystkim polecam i któremu bardzo Dziekuje !
   Wspanialy człowiek na właściwym miejscu, prawdziwy ortopeda z krwi i kości!
   Pozdrawiam!
   Aleksandra z Komorowa

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja ortopedyczna palca ręki

   Bardzo dobry ortopeda.. fachowa konsultacja i bardzo dobry kontakt bezpośredni.wspanialy człowiek na właściwym miejscu

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Patrycjusz Purol

  Dermatolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: BOmedicaUsługa: Inny

   Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Krótko, zwięźle i na temat. Odpowiada na wszelkie pytania i dostosowuje się do pacjenta. Polecam

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne WolsztynUsługa: Inny

   Trafiłam do Pana dr Purolla z synem który miał rozsiany liszajec zakazny prawidłowo postawiona diagnoza i dobór leczenia zakończyło po 2 dniach męczarnie mojego synka Bardzo dziękuję i polecam

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Ewa Koźmińska-Badr

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • P
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja online

   Wizyta odbyła się punktualnie. Pani doktor przeprowadziła ze mną ogólny wywiad, a następnie spokojnie omówiła problem i skierowała na odpowiednie badania. Uważam, że podeszła rzetelnie do mojego przypadku i miałam poczucie, że rzeczywiście chce mi pomóc i wszystko sprawdzić tak jak należy.

  • M
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja online

   Znakomita Pani Doktor! Postawiła trafną diagnozę i zapisała skuteczne leki. Leczy z sercem i z głową. Ma dużo empatii a jednocześnie jest na bieżąco z rozwojem medycyny. Bardzo ważne, że dokładnie sprawdziła, jak wszystkie leki, które biorę interferują ze sobą.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Jacek Lula

  Urolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja urologiczna + USG

   Sympatyczny,dociekliwy i mam nadzieję,że diagnoza była dobra.Dopiero zaczynamy.Wizyta bez opóżnienia.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja urologiczna + USG

   Badanie dokładne , diagnoza konkretna i przekazana w prostej i zrozumiałej formie, atmosfera bardzo miła. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Teresa Gertig

  Endokrynolog, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

   Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor fachowo odpowiedziała na nurtujące mnie pytania. Odniosłem bardzo pozytywne wrażenie. Polecam każdemu, kto ma problemy z tarczycą.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

   Polecam Panią dr z całego serca. Podeszła do mnie jak do normalnego człowieka, nie krytykowała. Od Pani dr bije ciepło, wszystko dokładnie tłumaczy.

  Zobacz wszystkie opinie (192) o tym lekarzu


 • Marek Leszniewski

  Kardiolog, lek.

  • M

   Niezbyt sympatyczny kontakt. Pan doktor chyba cierpi na nadmiar pracy. Co do kompetencji to w moim przypadku moje schorzenie zostało potraktowane całkowicie po macoszemu. Cóż może na wizycie prywatnej ten lekarz ma inne podejście.


 • Maciej Habrych

  Ortopeda,

  • D

   Pan dr troskliwie zajął się moim kręgosłupem (wcześniej zlecając wszystkie możliwe badania!) a teraz z równą troską leczy mojego męża. Świetny lekarz godny polecenia - dziękujemy

  • A

   Dr M. Habrych operował mi kolano. Powiem tak, miałam wyjątkowe szczęście, że trafiłam w jego ręce: po pierwsze jest specjalistą, zna się na rzeczy, operacje odbywają się szybko i sprawnie, po drugie: od momentu kiedy Go poznałam prowadził mnie cały czas, w każdej chwili mogłam zadzwonić jeżeli tylko miałam jakieś pytania, aby ustalić termin kolejnej operacji, zasugerować ćwiczenia itd... Jest profesjonalistą w każdym calu a do tego co wyjątkowo rzadko się spotyka podchodzi do pacjenta z sercem. Polecam i życzę każdemu aby spotkał takiego lekarza na swojej drodze!:)

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jolanta Rosa

  Dermatolog, lek.

  • H

   Pani doktor jest miłą i kompetentną osobą. Wyleczyła mnie i męża z grzybicy odzwierzęcej. Na pierwszy rzut oka wiedziała jaki gatunek grzyba nas zaatakował i przepisała skuteczne lekarstwa.


 • Stanisław Trąpczyński

  Laryngolog, Alergolog, lek.

  • M

   Poszedłem do tego lekarza na podstawie opinii z tego portalu. Niestety jest to lekarz-hurtownia, każdego odbębnia w 3 minuty. Za każdym razem pyta mnie co mi jest zamiast zajrzeć we własne wnioski w karcie. Co wizytę zmienia zdanie - raz prostować przegrodę, raz nie. Nie chce wykonywać żadnych badań - idzie wyłącznie na ilość wizyt i leki. Co do sympatyczności to jest obojętny.

  • M

   Na pierwszej wizycie miałem mieszane odczucia.Po następnych wizytach zmieniłem zdanie ponieważ diagnoza była trafna i szybka, kompleksowe badania, dobra interpretacja wyników i umiejętność wysłuchania pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


 • Jacek Nowakowski

  Ginekolog, lek.

  • A

   OSTRZEGAM! Wybrałam się do ginekologa z powodu nieregularnych miesiączek. Na pierwszej wizycie zapisał mi lek hormonalny
   1. Nie informując o tym, że są to hormony.
   2. Nie robiąc żadnych badań poziomu hormonów.
   3. Nie szukając prawdziwej przyczyny wypadających miesiączek.
   4. Nie pytając, czy kiedykolwiek leczyłam się hormonalnie (nie brałam nigdy żadnych hormonów)
   5. Zapisując podwójną (wg. ulotki) dawkę - podczas gdy ważyłam 47 kg przy wzroście 168.
   6. Lek miał wiele bardzo poważnych (nieraz trwałych) skutków ubocznych, których częstotliwość występowania nie była nawet podana w ulotce.
   7. Nie mam jeszcze dzieci, ale wkrótce zaczną starać się o dziecko - to nie jest sytuacja, w której lekarz powinien eksperymentować na pacjentce, jak u niej zadziała końska dawka hormonu (nie wiedząc nawet, co jest powodem problemu)
   Dla mnie postawa lekarza jest całkowicie niekompetentna. Na szczęście przed zażyciem leku skonsultowałam się z endokrynologiem - i całe szczęście, bo absolutnie zabronił mi brać tych tabletek.
   Jeszcze raz przestrzegam przed tym lekarzem. Mam nadzieję, że nikomu nie zaszkodzi tak, jak mi o mały włos mógłby.


Powiązane wyszukiwania