Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

W Centrum Medycznym w Wolsztynie oddajemy do Twojej dyspozycji 40 najwybitniejszych specjalistów w kraju. Nasza misja to najwyższy poziom leczenia.

Powierzając nam opiekę nad zdrowiem Twoim, Twojej rodziny czy Twoich pracowników, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. W naszym Centrum Medycznym pracują najlepsi specjaliści z całej Polski, którzy przemierzają długie kilometry, by nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują i którzy zaufali naszej przychodni w Wolsztynie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie naszych pacjentów jest największą wartością, ponieważ dzięki niemu mogą realizować plany, marzenia i cele, które sobie założyli. To dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem najwyższej staranności i w sposób profesjonalny.

Jeśli oczekujesz wysokiego standardu obsługi i najwyższej troski, dobrze trafiłeś. W Centrum Medycznym w Wolsztynie dbamy o to, aby zwykła "wizyta u lekarza" nie kojarzyła się nieprzyjemnie. Chcemy, żebyś aktywnie uczestniczył w każdym kroku Twojego leczenia czy badań diagnostycznych i miał przy tym pełną świadomość obecnego stanu Twojego zdrowia i tego, w jaki sposób będziemy o nie dbać.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Medyczne Wolsztyn
Dworcowa 3, 64-200 Wolsztyn
Centrum Medyczne Wolsztyn logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (50)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Patrycjusz Purol konsultacja dermatologiczna

  Serdecznie polecam .Po pierwszej wizycie już świetny efekt leczenia .Pan doktor bardzo uprzejmy ,wytłumaczył wszystko jak należy i co najważniejsze leki które zapisał po 2 msc stosowania dały świetny efekt .Bardzo serdecznie polecamy !!!

  lek. Patrycjusz Purol

  Bardzo dziękuję za opinię. Niezmiernie cieszy mnie każdy sukces terapeutyczny. Proszę pamiętać o codziennej profilaktyce i pielęgnacji, wtedy na pewno będzie wszystko dobrze!

  Serdecznie pozdrawiam :)

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Teresa Gertig Konsultacja endokrynologiczna

  Miła Pani, nic poza tym. Jesli usg i wyniki tarczycy są dobre, to nie ma czego u tej Pani szukac. Nie podpowie nawet jakie inne badania mozna wykonać, a wrecz skwituje - szkoda pieniędzy na te badania, samo sie unormuje. Problem z wagą? Poleca dietę wodną jednodniową. Trafiłam gdzieś indzie- nie zlekceważono moich objawów, dzieki temu wiem, ze mam gruczolaka przysadki mozgowej, wystarczyly badania, na które wg tej Pani Doktor szkoda pieniędzy. Nie polecam, odradzam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Patrycjusz Purol konsultacja dermatologiczna

  Po 13 latach walki z uporczywym trądzikiem, testując masę leków-także tych doustnych, szukając specjalisty, który w końcu będzie potrafił mi pomóc, trafiłam na Pana Patrycjusza. Od samego początku lekarz jasno określił problem, przedstawił mi plan działania, wytłumaczył na czym będzie polegać nasza współpraca oraz jak się do niej przygotować, zlecił odpowiednie badania i finalnie wdrożył leczenie, które okazało się sukcesem. Przez cały czas trwania terapii wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Jest to osoba empatyczna, profesjonalna i bardzo zaangażowana w pomoc pacjentowi. Obecnie jestem już 2 lata po leczeniu izotretynoiną, a trądzik nie wraca. Z całego serca dziękuję za tak wielką pomoc :)

  lek. Patrycjusz Purol

  Pani Kingo, bardzo dziękuję za taką opinie i poświęcony na nią czas. Cieszę się, że mogę pomóc, ta praca wiele dla mnie znaczy. Proszę pamiętać o dermokosmetykach a na pewno skóra będzie zdrowa!!
  Serdecznie Panią pozdrawiam :)

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Patrycjusz Purol konsultacja dermatologiczna

  Bardzo sprawnia wizyta, na której doktor kompleksowo odniósł się do moich problemów skórnych. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Zalecił odpowiednie preparaty oraz leki.

  lek. Patrycjusz Purol

  Dziękuję Panie Danielu, za opinię i docenienie mojej pracy! Mam nadzieję, że leczenie będzie skuteczne! Serdecznie pozdrawiam :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Patrycjusz Purol konsultacja dermatologiczna

  Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek! Pełen sympatii, zrozumienia i chęci pomocy. Szczególnie doceniam to, ze nie pozostaje obojętny wobec żadnej wiadomości czy pytania, nawet tego zadanego w niedzielny poranek:) dziękuje

  lek. Patrycjusz Purol

  Dziękuję za docenienie, na tym polega ta "praca", nie tylko na godzinach za biurkiem. Nie ma medycyny bez stałej opieki nad pacjentem. Pozdrawiam serdecznie :)

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Patrycjusz Purol konsultacja dermatologiczna

  Pan doktor bardzo przyjazny , rzeczowy. Wszystko szczegółowo tłumaczy , omawia plan leczenia z pacjentem . Zaangażowany zawsze bardzo chce pomóc , skuteczność leczenia bardzo wysoka synowi zastosował kurację trądzikową i jak powiedział jaki będzie efekt to tak było. Z całego serca polecam.

  lek. Patrycjusz Purol

  Dziękuję za miłe słowa i bardzo się cieszę, że mogłem Państwu (każda choroba skóry to problem nie tylko pacjenta, ale i całej rodziny) pomóc!

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Alicja Formaniewicz-Szyndler

  Pani Alicja jest terapeutą kompetentnym, zaangażowanym a samą terapię prowadzi w sposób bardzo komfortowy dla pacjenta. Zwraca uwagę na to jaki rodzaj pracy jest najefektywniejszy i szuka nowych rozwiązań. Przez trzy lata pracowałyśmy na wielu obszarach i nigdy się nie zawiodłam. Mogę powiedzieć, że jest wspaniałym przewodnikiem, nie ocenia pacjenta, jest empatyczna i życzliwa. Potrafi poprowadzić pacjenta przez ciężkie tematy w sposób, który nie jest obciążający, a co najważniejsze jest skuteczny. Z całego serca polecam pracę z Panią Formaniewicz-Szyndler i myślę, że jest ona idealnym psychologiem dla osób, które tak jak ja boją się terapii.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Alicja Formaniewicz-Szyndler

  Pani Alicja była i zarazem jest pierwszą panią psycholog do której się udałam w swoim życiu i uważam, że nie mogłam trafić lepiej! Podczas każdej wizyty czułam się na tyle komfortowo, abym mogła swobodnie wypowiedzieć się o swoim mentalnym samopoczuciu. Zawsze z miłą chęcią przychodziłam na wizyty, gdyż wiedziałam, że zostanę wysłuchana oraz otrzymam profesjonalną pomoc. Co tu dużo mówić, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Patrycjusz Purol Inny

  Wspaniały, humanitarny człowiek i lekarz z powołania o wielkim i ciepłym sercu. Oby takich lekarzy było więcej na tym świecie! Bardzo polecam Pana Doktora. Zawsze okaże zainteresowanie pacjentem, nie bagatelizuje problemu, wysłucha, wskaże odpowiednie badania, doradzi, oczywiście pomoże. Tacy ludzie jak Pan, to rzadkość teraz. Życzę Panu wszystkiego dobrego, oby zawsze był Pan dla nas i mógł nam pomagać. Cieszę się, że Pan jest. Poszanowanie dla Pana. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie, Daria.

  lek. Patrycjusz Purol

  Pani Dario, wzruszyłem się, bardzo Pani dziękuję za te słowa, będę do nich wracał w czasach kryzysów, zwątpień i przy przeciążeniu i przemęczeniu pracą.
  Dla takich chwil warto było studiować, kształcić się i ciężko pracować :)

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Alicja Formaniewicz-Szyndler

  Pani Alicja to wspaniały psychoterapeuta. Miła, życzliwa i profesjonalna w tym, co robi. Pomogła mi w rozpoznaniu stanów lękowych, a co najważniejsze wskazała sposoby radzenia sobie z nimi. Z każdym kolejnym spotkaniem widoczne były pozytywne rezultaty. Otrzymałam od p. Alicji wiele wsparcia i zrozumienia w trudnym dla mnie czasie. Z całego serca polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania