W Centrum Medycznym w Wolsztynie oddajemy do Twojej dyspozycji 40 najwybitniejszych specjalistów w kraju. Nasza misja to najwyższy poziom leczenia. Powierzając nam opiekę nad zdrowiem Twoim, Twojej... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Wolsztyn

Dworcowa 3

64-200 , Wolsztyn , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W Centrum Medycznym w Wolsztynie oddajemy do Twojej dyspozycji 40 najwybitniejszych specjalistów w kraju. Nasza misja to najwyższy poziom leczenia.

Powierzając nam opiekę nad zdrowiem Twoim, Twojej rodziny czy Twoich pracowników, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. W naszym Centrum Medycznym pracują najlepsi specjaliści z całej Polski, którzy przemierzają długie kilometry, by nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują i którzy zaufali naszej przychodni w Wolsztynie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowie naszych pacjentów jest największą wartością, ponieważ dzięki niemu mogą realizować plany, marzenia i cele, które sobie założyli. To dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem najwyższej staranności i w sposób profesjonalny.

Jeśli oczekujesz wysokiego standardu obsługi i najwyższej troski, dobrze trafiłeś. W Centrum Medycznym w Wolsztynie dbamy o to, aby zwykła "wizyta u lekarza" nie kojarzyła się nieprzyjemnie. Chcemy, żebyś aktywnie uczestniczył w każdym kroku Twojego leczenia czy badań diagnostycznych i miał przy tym pełną świadomość obecnego stanu Twojego zdrowia i tego, w jaki sposób będziemy o nie dbać.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bartosz Grząślewicz Inny

  U pana Grząślewicza leczyłam się od września 2021 w Rakoniewicach. Doktor nie zadawał wielu pytań i przypisał lek, który był według niego sprawdzony na zaburzenia lękowe. Raz spóźniłam się 4 minuty na wizytę przez opóźniony pociąg i kiedy zaszłam do przychodni okazało się, że pan doktor pojechał już do domu i nie poczekał na mnie nawet paru minut. Na początku marca doktor powiedział mi, że w pierwszej połowie czerwca mam się umówić na kolejną wizytę i tak też zrobiłam. Niestety po skontaktowaniu się z przychodnią okazało się, że doktor już tam nie pracuje. Było to bardzo słabe zachowanie, że nie powiadomił o tym swoich pacjentów. Udało mi się znaleźć przychodnie w której pracuje w Wolsztynie, lecz termin wizyty był dopiero pod koniec września. Niestety nie miałam jak dojechać do przychodni i prosiłam o teleporadę, której mi już wcześniej udzielał w poprzedniej przychodni. Doktor się nie zgodził (bez podania powodu) pomimo moich próśb i płaczu, ponieważ bardzo zależało mi na tej wizycie, bo prawdopodobnie już w czerwcu miałam odstawić lek a nadal go brałam, ponieważ czekałam na wizytę. Nie polecam tego psychiatry.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Formaniewicz-Szyndler psychoterapia

  Polecam terapie u Pani Alicji. Wizyty odbywały się w miłej atmosferze. Pani Alicja potrafiła wysłuchać to co mialam do powiedzenia, angażowała się w rozmowę i przede wszytkim potrafiła przekazać wiele ciekawych ćwiczeń i technik związanych z moim problemem. Naprawdę czuję wielka różnice przed tym co było, a jest teraz.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Formaniewicz-Szyndler psychoterapia indywidualna

  Wspaniałe wsparcie! Trudne tematy przy pani Alicji stają się łatwiejsze do poruszania. Odpowiednie tempo terapii skutkuje niespodziewanie dobrymi i długotrwałymi efektami. Polecam z całego serca!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Patrycjusz Purol Inny

  Bardzo polecam Pana Doktora, lekarz z powołania bardzo sympatyczny, miły i konkretny polecam wszystkim

  lek. Patrycjusz Purol

  Cieszę się, że Państwo to widzicie, faktycznie ta praca to moja pasja i misja. Pozdrawiam serdecznie.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Adamus Inny

  Byłem tu pierwszy i ostatni raz, wizyta trwała dosłownie około minuty, w nocy na sorze stwierdzili powiekszone wezly chlonne i obrzęk, doktor jeszcze palcem nie dotknął już w drodze do mnie stwierdził że nic niema, lekarz baaardzo słabo kontaktowy, w nastepny dzień laryngolog przy wykonaniu laryngoskopii stwierdził zapalenie krtani tchawicy, ostre zapalenie zatok, natomiast Pan adamus był wręcz poirytowany moja wizyta i odprawił mnie po minucie.... stwierdził że nic nie ma... przykro mi ze spotkała mnievtaka sytuacja....


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Patrycjusz Purol Inny

  Pan doktor to odpowiednia osoba na właściwym miejscu. Brakuje takich lekarzy w Wolsztynie. Podczas wizyt u doktora Purola zawsze czuję się wysłuchana. Ponadto poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu, a także wszystko szczegółowo tłumaczy i co najważniejsze - słucha co się do niego mówi. Zawsze pomocny i zaangażowany! Polecam.

  lek. Patrycjusz Purol

  Mimo że czasem jest kocioł, kolejka, ogromna intensywność, bardzo lubię pracę w Wolsztynie, łatwiej się tam jeździ z Poznania, także dzięki takim Pacjentom jak Pani, Pani Aniu :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Formaniewicz-Szyndler psychoterapia indywidualna

  Każdemu polecam panią Alicję. Cieszę się że na nią trafiłam. W gabinecie panuje przyjemna atmosfera. Pani Alicja jest przemiła i wyrozumiała, potrafi wysłuchać pacjenta. Można swobodnie się otworzyć. Problemy są wyciągane na wierzch, czego brakowało mi u poprzedniego psychologa. Z wizyt wychodziłam spokojna i zadowolona. Dzięki naszym spotkaniom zmieniłam myślenie o 180 stopni :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Patrycjusz Purol Inny

  Bylam z 9 letnim synem. Diagnoza postawiona bardzo szybko. Po poradach oraz lekach jakie Pan Dr. przepisał odrazu nastąpiła poprawa i komfort zycia syna. Naprawdę polecam Dr Purola kompetentny i bardzo miły lekarz. Dziękujemy za pomoc

  lek. Patrycjusz Purol

  Bardzo się cieszę, kiedy Pacjenci wychodzą uśmiechnięci, kiedy skóra wraca do normy, a szczególnie jeśli dotyczy to choroby dziecka - przecież to takie lepsze wersje nas :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Adamus Inny

  Bylem w okolicy przejazdem i że względu na pogarszający się stan zdrowia musiałem udać się do internisty. Najgorszy lekarz u jakiego bylem. Leki które mi przepisał, lekarka u której bylem tydzień później skomentowała tak: "byłabym zdziwiona jakby to zadziałało". Ogólnie słaby kontakt, o informacje takie jak dawkowanie leków trzeba się dopytywać bo pan jest oszczędny w słowach i sam z siebie tego nie powie, ogólnie sama wizyta trwała raptem 3-4 minuty.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Ewa Koźmińska-Badr konsultacja lekarza rodzinnego

  Doceniam zaangażowanie i prawdziwa chęć pomocy. Rzadko się zdarza. Szczegółowe badanie oraz miła atmosfera.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz