Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Medyczne VISUS to Specjalistyczna Opieka Ambulatoryjna i szpital. Oferujemy zabiegi w ramach Chirurgii Jednego Dnia. Przyjmujemy Pacjentów ubezpieczonych w NFZ, innych ubezpieczeniach prywatnych zgodnie z podpisanymi umowami, a także komercyjnie.

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  F
  Profil zweryfikowany
  lek. Aniceta Świątkiewicz-Owczarek Inny

  Wizyta trwa max 4 minuty, doktor niezainteresowana pacjentem, opryskliwa. Odniosłam wrażenie, że wręcz przeszkadzam jej w pracy. O wszystko trzeba dopytywać, po czym można usłyszeć pytanie "no i co jeszcze?". Jeśli ktoś się spodziewa, że w trakcie wizyty padną jakieś wyjaśnienia/diagnozy/rozmowy z użyciem zdań co najmniej złożonych to muszę rozczarować. Jeśli idziemy do dermatologa po poradę i konsultację to zdecydowanie nie pod ten adres.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Aniceta Świątkiewicz-Owczarek Inny

  Nikomu nie polecam tego lekarza. Wizyta trwała może 2 minuty. Pani lekarka nieprzyjemna, obcesowa, niekontaktowa. O wszystko trzeba się samemu dopytywać. Zero wyjaśnień i odpowiadanie dosłownie na siłę. Coś okropnego. Nigdy się nie spotkałam z czymś takim. Smutne, ale niestety prawdziwe.

  Profil zweryfikowany
  Przemysław Purski Inny

  Nie polecam tego ortopedy. Opisałam doktorowi mój problem a on nawet niechciał słuchać. Powiedziałam mu że boli mnie ramię i cała prawa ręka myślę że od kręgosłupa. Miałam ze sobą badanie RTG odcinka szyjnego na którym wyszło zniesienie lordozy gdy powiedział że nie chce tego badania to ja mu powiedziałam co wyszło na moim RTG on stwierdził opyszale że to nie musi być ból od kręgosłupa ,nawet niechciał tego wyniku zobaczyć i dał mi skierowanie na RTG barku z którego nic nie wynikło . Później tego samego dnia kazał mi wrócić z wynikiem z wynikiem byłam 2 w kolejce a Pan doktor prosiły osoby poza mną bardzo długo czekałam w pewnym momencie się upomniałam o moją kolejkę to Pan doktor że złością przyjął mnie i powiedział że trzeba się cieszyć że nic nie wyszło . Tak że zbadał mi bark bagatelizując moje sugestie o kręgosłupie .


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Sybilla Piekarska operacja plastyczna uszu

  Efekt korekty małżowin usznych przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, a sama Pani doktor to fantastyczna osoba. Serdecznie polecam każdemu !!


  J
  Profil zweryfikowany
  Przemysław Purski Inny

  Nie polecam. Nie interesował lekarza stan mojego zdrowia (nawet nie spojrzał na usg) ani moje bezpieczeństwo (polecił położyć mi się na leżance przykrytej używanym, pomiętym i splamionym podkładem-nie zmienionym po poprzednim/poprzednich pacjentach) tylko to, że byłam na wizycie prywatnej u innego ortopedy. Usłyszałam, że jeśli stać mnie na leczenie prywatne, to powinnam się dalej leczyć prywatnie.
  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Sybilla Piekarska Korekcja odstajacych małżowin usznych

  Pani doktor jest rewelacyjna. Precyzja, profesjonalizm w każdym calu. Godzina na stole operacyjnym przebiegła w miłej atmosferze. Ranki na uszach są w tej chwili, czyli 7 miesięcy po zabiegu, są nie widoczne. Jestem pod wrażeniem, jak można w tak trudno dostępnym miejscu z cienką skórą wykonać takie cudo.
  Jedyne czego żałuję to, że nie zrobiłam operacji 10 lat temu, ale może wtedy nie spotkała bym Pani doktor. Warto było czekać.
  Polecam przez duże P.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo sukcesów Pani doktor.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kilińskiego 26, 27-200 Starachowice Pokaż w Google Maps
Medyczna 3, 27-200 Starachowice Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania