Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Witam Państwa

Od ponad 20 lat zajmuję się leczeniem chorób tętnic i żył. CENTRUM MEDYCZNE Terpiłowski to nowa formuła mojej dotychczasowej praktyki lekarskiej. Współpracuję z osobami, które uczciwie i z pasją wykonują swój zawód medyczny.
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne Terpiłowski
Wernera 5 lokal 20, 26-610 Radom
Centrum Medyczne Terpiłowski logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (146)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Niemiec Konsultacja neurologiczna

  Ciepły, przyjazny lekarz. Czułam się zaopiekowana, trafna diagnoza i dalsze zalecenia.

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Limanin konsultacja ginekologiczna + USG

  Byłam na wizycie u doktor, by utwierdzić się w diagnozie czy mam PCOS czy nie, niestety doktor odesłała mnie słowami "może ma Pani, a może nie" i dała mi tylko suplementy (w dodatku zawierające cukry). Potem trafiłam do Bat-Medu i zostałam zdiagnozowana i wyszedł mi PCOS i z czego wynikało - insulinooporność. Dzięki diagnozie jestem pod opieką diabetologa. Wniosek: nie polecam doktor, brak badań, tylko branie pieniędzy za krótkie wizyty.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Niemiec badania neurologiczne

  Bardzo życzliwa i kompetentna Pani Doktor. Uważnie, z pełnym zaangażowaniem słucha pacjenta. Dokładnie wyjaśnia, jak będzie przebiegał proces leczenia. Wysoka kultura osobista i zadbany gabinet.

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Terpiłowski Inny

  Jakiś czas temu byłam na konsultacji u doktora Terpiłowskiego w sprawie bólu żyły, który bardzo długo odczuwam. Doktor po szybkim wywiadzie, usg i nieprofesjonalnych tekstach stwierdził, że jestem za młoda na zakrzepicę i nic się nie dzieje. Przepisał tylko maść. Maść nic nie pomagała i przez kolejne tygodnie ból był jeszcze gorszy. Poszłam na wizytę do innego lekarza, który po badaniu stwierdził, że mam zakrzepicę, przepisał leczenie na 6 miesięcy i w razie duszności (które również występują) kazał niezwłocznie zgłosić się na SOR. Także jak się okazało moja przypadłość jest bardzo poważna, co dla doktora Terpiłowskiego takie nie było. Nie polecam.

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Limanin Inny

  Poszłam w wieku 18 lat. Mimo braku współżycia miałam podejrzenie HPV. Nie został zr test na HPV. Na podstawie biopsji zostało wykonane wymrażanie (nie dało nic), przepisane leki, maści ze sterydami…
  Na koniec poprosiłam o zrobienie testu na HPV. Wyszło, że HPV nie mam.
  Rok wizyt, nerwów, stresu i wydanych pieniędzy.
  Żaden inny gin u którego byłam nie stwierdził HPV. Miałam dodatkowe badania które również to wykluczyły.
  Antykoncepcja
  Bez badań (ddimery, próby wątrobowe)
  Po jakimś czasie zaczęłam stosować ring, ale mi sie wysuwał, napisałam do dr i szybko mnie przyjęła. Usłyszałam, ze nie wie skąd mam tam takie mięśnie, nie było badania, nie było wywiadu, tylko próba dopchnięcia ringa. Dr na moja prośbę przepisała plastry. Spytałam o mocny ból głowy, usłyszałam że dr nie jest od diagnozowania zakrzepicy, zapłaciłam 180 zł. Nie czułam się zbyt chciana, wiem że zostałam przyjęta na szybko, ale za wizytę płaciłam :)
  Inna ginekolog zleciła badania, które wyszły złe..
  Ufałam, nie wrócę

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anna Niemiec Konsultacja neurologiczna

  Pierwsza wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani doktor to bardzo miła i kompetentna osoba. Wszelkie zagadnienia odnośnie leczenia objaśnia w sposób jasny i zrozumiały.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Limanin konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Moja pierwsza wizyta u pani dr Agnieszki przeszła moje oczekiwania. Jej rzeczowość, otwartość i empatia sprawiła, ze już wiem, ze będzie moim stałym ginekologiem.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Limanin konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Polecam dr Agnieszkę Limanin za indywidualne podejście do pacjenta. Wizyta w pełni profesjonalna w miłej atmosferze. Jest dobrym rzetelnym lekarzem. Mino stresu z mojej strony to Pani doktor zadawała pytania i wszystko tłumaczyła. Serdecznie polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Limanin konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Do Pani dr.Limanin trafiłam siedem miesięcy temu,z problemem zajścia w ciążę,przed wizytą u Pani Doktor starania trwały już ponad rok czasu.Dr.podeszla bardzo poważnie do tematu,zaczęła od najpotrzebniejszych badań,nie tylko moich,ale także mojego męża.Teraz wiem że cierpliwość popłaca,ponieważ badania trwały jakiś czas,ale do wszystkiego dobrego Nas to doprowadziło,do upragnionej ciąży Zawsze pomocna,nie tylko podczas wizyty,ale także telefonicznie,zawsze służy dobra radą.To świetny specjalista,ale przede wszystkim
  dobry człowiek! Bardzo polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Limanin konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Super lekarz. Do Pani doktor chodzę od ponad dwóch lat, zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i tłumaczy. Pomogła nam zawalczyć o ciąże.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania