Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Górnośląska

(12 opinii)

PZU Zdrowie Oddział Centrum Medyczne Nasze Zdrowie w Warszawie dołączyło do grupy PZU w 2016 roku. Pacjenci placówki mogą liczyć na kompleksową opiekę lekarską, niezależnie od wieku. W ośrodku świadcz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Górnośląska

Górnośląska 4A

00-444 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

PZU Zdrowie Oddział Centrum Medyczne Nasze Zdrowie w Warszawie dołączyło do grupy PZU w 2016 roku. Pacjenci placówki mogą liczyć na kompleksową opiekę lekarską, niezależnie od wieku. W ośrodku świadczone są usługi w zakresie konsultacji specjalistycznych, opieki rehabilitacyjnej, stomatologicznej, jak również badań diagnostycznych. Placówka jest także przystosowana do wykonywania wszelkich badań profilaktycznych z zakresu medycyny pracy. Co więcej, jako jedno z nielicznych, centrum jest otwarte od poniedziałku do piątku do późnych godzin wieczornych, jak również w soboty i niedziele.
Pacjentów Centrum przyjmują lekarze podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjaliści kilkudziesięciu dziedzin medycyny. Część kadry lekarskiej otacza opieką pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie specjalizacji z ginekologii, endokrynologii i neurologii.

Nasza oferta

W PZU Zdrowie Oddział Centrum Medyczne Nasze Zdrowie w Warszawie można skorzystać z bogatej oferty badań oraz drobnych zabiegów m.in.:
badania EKG,
badania ultrasonograficzne (USG), w tym Echo serca,
badania RTG,
spirometrię,
audiometrię,
zabiegi dermatologiczne,
drobne zabiegi chirurgiczne,
punkcje oraz blokady dostawowe
biopsje tarczycy,
stomatologia zachowawcza,
psychotechnika
badania laboratoryjne – punkt pobrań czynny jest od poniedziałku do soboty
Podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu istnieje możliwość wykonania szybkiego testu pod kątem grypy, paciorkowca oraz oznaczenie poziomu CRP.
Zakres usług Centrum obejmuje również zabiegi rehabilitacyjne, które pomagają w niwelowaniu dolegliwości bólowych, zapobieganiu postępowi choroby oraz wspomagają powrót do pełnej sprawności. Dostępne są:
fizykoterapia,
kinezyterapia,
masaże.
Dla pacjentów dostępne są także szczepienia ochronne – zarówno obowiązkowe, jak i zalecane. Wyjątkową usługą jest medycyna podróży, na którą składa się konsultacja lekarska, przeprowadzenie odpowiednich szczepień oraz porady dotyczące bezpieczeństwa podróży. Z oferty tej warto skorzystać przed planowanym wyjazdem do Afryki, Ameryki Południowej czy Azji.
Chcąc zapewnić sobie lub bliskim bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu, warto skorzystać z oferty medycyny sportowej. W ramach tej oferty Centrum proponuje wykonanie odpowiednich badań, które ocenią stan układów: ruchu, oddechowego oraz sercowo-naczyniowego.

Nasz sprzęt

 • aparat USG
 • urządzenie RTG

Badania

 • punkcja
 • biopsja tarczycy
 • blokada dostawowa
 • spirometria
 • badanie RTG
 • badania ultrasonograficzne (USG), w tym Echo serca
 • audiometria
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Laktineh Maamoun konsultacja ginekologiczna

  To była chyba jedna z najgorszych wizyt w moim życiu. Lekarz powiedział do mnie może 2-3 zdania na sam koniec wizyty. W trakcie samego badania zapytał tylko czy mam stałego partnera i wydawał oceniające pomrukiwania. Później głośne stukanie w komputer- cisza, zero wyjaśnienia co może mi dolegać, skąd, jak mogę się czuć, czemu takie objawy i leczenie. Wypisał receptę, wydrukował dawkowanie i powiedział, że to mam brać i za dwa tygodnie kontrola. Nie zlecił mi żadnych dodatkowych badań i nie postawił żadnej jasnej diagnozy. Jak próbowałam dopytać o cokolwiek, to ucinał ze złością. Zero interakcji z pacjentem.
  Oczywiście udałam się do innego specjalisty, bo oprócz tego, że nie dostałam nawet minimalnego wyjaśnienia co to może być, to nawet nie wiedziałam na co ma zadziałać leczenie. Drugi, kompetentny lekarz, potwierdził moje obawy, przedstawił mi właściwą diagnozę z szerokim wyjaśnieniem oraz zmienił leczenie, bo to dobrane przez Pana Maamoun nie było według niego właściwe. Nie polecam Pana Maamoun nikomu.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Maciejewski Inny

  Skuteczne leczenie, duże zaangażowanie, dzielenie się wiedzą i poczucie humoru. Wróciłam do zdrowia. Bardzo dziękuję!!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Behzad Shirdel konsultacja ortopedyczna

  Miałem (nie)przyjemność odbyć wizytę z lek. Shirdel po urazie nogi. Na wizycie, po badaniu RTG, okazało się, ze noga jest złamana. Lekarza zalecił zakup buta ortopedycznego w konkretnym sklepie, który szczególnie polecał, polecał go aż tak, że pomimo, że sklep był zamknięty to i tak zaproponował zakup w innym dniu, ale koniecznie w tym sklepie. Konsekwencją był to, że dzień i noc spędziłem bez ochrony na złamaną nogę. Powodu, dla którego lekarz polecał akurat ten sklep można łatwo się domyślić... Na wizycie tekst lekarza do mnie: „Powinien Pan być wdzięczny, że narażam swoje zdrowie i przyjmuje Pana osobiście, bo na teleporadach zarobiłbym kilak razy więcej”. Po 2 dniach zlecił wizytę w formie teleporady – nie wiem jaki to miało sens… Po tygodniu od pierwszej wizyty, lekarz zmienił zdanie, twierdząc, że konieczna jest operacja i na pewno przez ten tydzień uderzyłem się w nogę, co oczywiście było bzdurą. Wydał skierowanie do szpitala i na sor, gdzie finalnie uznano uraz za zestrzały i poddałem się operacji. Nie polecam niestety lekarza.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Maciejewski Inny

  To była pierwsza wizyta u p. Maciejewskiego. To miły i konkretny lekarz. Szczegółowo wszystko wyjaśniał. Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Małysz konsultacja kardiologiczna

  Cieszę się, że trafiłam na Pana doktora. Jest to osoba, która wykazuje się dużym profesjonalizmem, zaangażowana i empatyczna. Wywiad został szczegółowo przeprowadzony, badanie wykonane z wielką starannością i spokojem. Wizyta przebiegła w miłej, kulturalnej i atmosferze. Serdecznie dziękuję!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Behzad Shirdel Inny

  W aktualnych czasach, teleporady to standart, pomimo tego, lekarz nie wykazał się zaangażowaniem podczas rozmowy, która trwała 2min... Na silne zapalenie kaletki przybarkowej, zalecił tylko leki przeciwbólowe. Żadnej innej propozycji leków chociażby przeciwzapalnych. Odradzam


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja dermatologiczna

  Wizyta polegała jedynie na pokazaniu problemu w/w lekarzowi. Po czym wystawienie skierowania do innego specjalisty i wypisaniu recepty na lek, który jak się okazuje nie był potrzebny bo inny specjalista powiedział, że to nie ta przypadłość, aby był mi potrzebny. Dermatolog na wypisał jedynie lek, który był niepotrzebny, wydając niepotrzebnie pieniądze. A problem zbagatelizował, nie potrafiąc wyjaśnić co to jest.


  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja dermatologiczna

  Zgłosiłam się do lekarza z zaczerwienieniem w okolicach ust . Poinformowałam ,że jestem w ciąży .Lekarz zaproponował mi steryd kiedy powiedziałam ,że nawet przed ciążą nie zdecydowałam się na takie leczenie . W odpowiedzi usłyszałam ,że przyszłe matki właśnie tak się boją o "dzieciaki" a jak dziecko ma być chore to i tak będzie i tu nie trzeba szukać wytłumaczeń w lekach . Jestem zaskoczona też postawa lekarza na tym fotelu prawie leżał i do tego ziewał 3 razy w ciągu kilku minut . Rozumiem że godzina 19 jest pozna ale jest w pracy na litość !


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja dermatologiczna

  Bardzo spodobało mi się profesjonalne podejście tego lekarza w stosunku do pacjenta. Pan Łukasz dokładnie tłumaczy powstałe zmiany skórne, czym są spowodowane oraz jak je leczyć.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja dermatologiczna

  Błędna diagnoza dermatologa doprowadziła skórę mojej córki do bardzo złego stanu. Podejrzewał grzybicę u 8 miesięcznego dziecka, przypisał steryd. U innego lekarza okazało się że to dziedziczne zapalenie łojotokowe skóry, które zupełnie inaczej się leczy. Dziecko tyle się nacierpiało przez błędną diagnozę i nieprawidłowe leczenie. Facet nie bada dokładnie problemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz