Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne Medrex w Białymstoku to prywatna, wysokospecjalistyczna placówka, świadcząca usługi medyczne pacjentom z całej Polski.
Posiadamy nowoczesną bazę lokalową, wyposażoną w specjalistyczny, najlepszej klasy sprzęt. Oferujemy najnowocześniejsze metody diagnozy i leczenia. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów udzielających porad z: chirurgii ogólnej, naczyniowej, chirurgii onkologicznej, dermatologii, gastroenterologii i rehabilitacji. Gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu medycznego, wysoki standard obsługi oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.
W zakres usług Centrum Medycznego Medrex wchodzi: konsultacja i leczenie dermatologiczne, chirurgia onkologiczna, laserowe leczenie i usuwanie żylaków, leczenie hemoroidów, rehabilitacja oraz badania USG. Zapewniamy fachową, miłą i profesjonalną opiekę w komfortowych warunkach. Dodatkowo zakres naszych usług dzięki inwestowaniu w nowoczesne technologie diagnostyczne stale się powiększa.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne Medrex
Krakowska 9, 15-875 Białystok
Centrum Medyczne Medrex logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Mariusz Gryko Zabieg leczenia hemoroidów metodą HEMORON

  Szczerze polecam Pana doktora. Podczas wizyty wszystko szczegółowo wyjaśnia, jest empatyczny, konkretny i nawiązuje świetny kontakt z pacjentem. Godny zaufania fachowiec. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza i wysoka kultura osobista. Podczas wizyty wyjaśnione i omówione rożne plany leczenia. Lekarz bardzo przychylnie nastawiony do pacjenta, dzięki czemu wizyta nie była krępująca. Polecam.

  T
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Mariusz Gryko badania proktologiczne

  Przeklinam dzień kiedy zdecydowałam się na tego lekarza , przez dwie wizyty upewniał mnie ,ze mam hemoroidy i tak mnie leczył , nie zrobił żadnych dodatkowych badań, a maleńki guzek( wielkości grochu) po trzech miesiącach okazał się być złośliwym rakeiem odbytu.Jestem po radykalnym leczeniu radio i chemioterapia ale jej skutki ( wiotkość zwieraczy odbytu i ogromne problemy jelitowe ) trwają do dziś . Absolutnie nie polecam tego lekarza.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Mariusz Gryko Konsultacja chirurgiczna

  W 100% polecam Pana Doktora za profesjonalizm i zaangażowanie w. W trakcie całego leczenia doskonała opieka i szczegółowe tłumaczenie wszystkich wątpliwości. Mimo mojego ciężkiego przypadku bez wątpienia podjął się operacji, która była przeprowadzona bardzo profesjonalnie.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Mariusz Gryko żylaki kończyn dolnych

  Polecam Pana Doktora! Jestem bardzo zadowolona z wizyt, przyjeżdżałam do Doktora z Warszawy na laserowe usunięcie żylaków kończyn dolnych. Przed pierwszym zabiegiem byłam bardzo zestresowana, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Doktor dokładnie wszystko tłumaczy, nie śpieszy się, ma czas dla pacjenta i troszczy się o niego. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, jest profesjonalny, kulturalny i kompetentny. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że Doktorowi można zaufać;-)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania