Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medikuz

aleja Tysiąclecia 4

21-500 , Biała Podlaska , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Świderski

  Kardiolog, Internista, lek.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet KardiologicznyUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Bardzo dobry lekarz. Przyjazny, skupiony na pacjencie, kompetentny. Szczegółowo wyjaśnia podawanie leków.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet KardiologicznyUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Lekarz godny polecenia! Wykonał szczegółowe badania. Po wizycie pozbyłam się wszelkich obaw o moje zdrowie. Bardzo empatyczny, luźna rozmowa pomaga w pozbyciu się stresu podczas wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Robert Wróbel

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • M

   Przemiły,niewyobrażalnie serdeczny i grzeczny człowiek,mający idealne podejście do pacjenta(osoby starszej), i w 100% fachowiec doskonały.... przy pierwszym spotkaniu z tym DOKTOREM byłam zaskoczona jak lekarz może być pogodny,uśmiechnięty,życzliwy i niezwykle wysokiej kultury....zawdzięczam mu życie mojej mamy,która w każdej sytuacji nie może nachwalić się jak serdecznie opiekował się nią Pan doktor....Życzyłabym sobie i wszystkim pacjentom abyśmy spotykali podczas choroby takich lekarzy jako fachowców i jako ludzi w obecnosci których powrót do zdrowia to czysta przyjemność...Pozdrowienia dla Pana doktora....

  • A

   Bardzo dobry lekarz,fachowiec i życiowy człowiek z którym rozmowa o wszystkim co nas trapi to sama przyjemność.Uratował mi życie.
   Serdecznie polecam.
   Andrzej


 • Piotr Rykucki

  Chirurg, Ortopeda, lek.

  • T
   Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny

   Bardzo fachowe podejście do pacjenta
   Trafny dobór leków. Fachowiec w swojej specjalizacji .Mila i profesjonalna obsługa medyczna

  • T
   Lokalizacja: Gabinet ChirurgicznyUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Świetny fachowiec! Polecam wszystkim, bardzo profesjonalne doradztwo, świetny dobór leków, bardzo miła rozmowa. Bardzo dziękuję za wizytę!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Piotr Kuzaka

  Urolog, lek.

  • P

   Byłem u tego lekarza 2 razy z dwoma różnymi sprawami. Świetny fachowiec. Szybko i trafnie diagnozuje problem oraz fachowo wyjaśnia pacjentowi na czym on polega. Oby było więcej takich specjalistów.

  • J
   Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w LegionowieUsługa: cystoskopia giętka

   Szkoda, że mogę dać tylko 5 gwiazdek. Wyjątkowy lekarz. Przyszliśmy z Mamą pełni obaw na wizytę i cystoskopię. Przede wszystkim profesjonalizm, zaangażowanie, dokładny wywiad. Doktor potrafi słuchać i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, schorzenia i problemu. Badanie okazało się całkowicie bezbolesne i zostało wdrożone leczenie z dokładną informacją o dawkowaniu i sposobie zażywania leku. Pan Doktor cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania i obawy. Wszystkiego dopełniła wysoka kultura osobista, takt, zrozumienie, życzliwość, a także ludzkie ciepło i wsparcie, którego potrzebuje każdy pacjent. Z czystym sumieniem szczerze polecam doktora Kuzaka. W chwili pisania tej opinii zwykłe "dziękuję" wydaje się małe. Wzór podejścia i profesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania