Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Medikuz
aleja Tysiąclecia 4, 21-500 Biała Podlaska
Centrum Medyczne Medikuz logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Irena Solaniuk Inny

  Byłam na wizycie i żałuje wydanych pieniędzy. Przyszłam z trądzikiem a usłyszałam, że przejdzie mi jak zajdę w ciąże. (Miałam wtedy 17 lat) Standardowo jak wiekszosc dermatologów na odczepnego zaproponowala ######. Nie dowiedziałam się kompletnie nic. Wizyta była krótka, kosztowała niemało i skończyła się płaczem mojej bezsilności.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożydar Tylus Inny

  Lekarz z podejściem do pacjentki. Czułam się komfortowo na wizycie i zaopiekowania pod względem wyjaśniania nurtujących mnie kwestii

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Leszek Korpysz Inny

  Pan Leszek to najlepszy lekarz w tym fachu, leki zawsze dobrze dobrane, leczenie przebiegało bez żadnych problemów. Konkretny ale i miły, porozmawia, doda otuchy. Zawsze wychodziłam od niego uśmiechnięta i pełna nadziei

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Leszek Korpysz Inny

  Jestem wdzięczna Panu dr za przyjęcie mnie tak ciepło jako człowieka mimo mojego początkowego stosunku do samej wizyty. Byłam w szoku, że lekarz tej profesji może tak dużo czasu poświęcić na wysłuchanie i co najważniejsze - włączenie się w dialog.. faktycznie psychiatra to nie terapeuta, lecz w moim procesie był to bardzo ważny kontakt, który, w okresach braku nadziei, wzmocnił mnie. Moze nie czuję 100% poprawy, ale wiem, że mój proces zdrowienia jest zupełnie dłuższy i wyboisty - lekarz jako specjalista zrobił wszystko co mógł do tej pory. Jestem pewna, że gdybym ponownie potrzebowała pomocy, uderzę właśnie w te drzwi i do tego człowieka bez wątpliwości, że nie zostanę usłyszana. Człowiek pełen ciepła i empatii. I co najważniejsze - wiary w drugiego człowieka! Z całego serca dziękuję Panu dr. Mam nadzieję, że kiedyś, gdy już w pełni ozdrowieje, będę miała okazję spotkać tego człowieka i podziękować za "ratunek".

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożydar Tylus Inny

  Fantastyczny lekarz, zawsze zaangażowany, cierpliwy, analizujący wiele rozwiązań, zapobiegliwy, profesjonalny, przy tym empatyczny i ogromnie życzliwy. Ciąża nie była prosta do prowadzenia, ale dr Tylus swoją wiedzą, profesjonalizmem i wsparciem doprowadził do szczęśliwego rozwiązania. Podczas samego porodu swoimi wskazówkami, a i poczuciem humoru sprawiał, że ból nie był na pierwszym planie. Ewentualna kolejna ciąża - tylko dr Tylus.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożydar Tylus Inny

  Najlepszy ginekolog w Białej Podlaskiej. Pan Doktor uratował mojego synka u którego już w ciazy zdiagnozował wadę serduszka. Pokierował nas tam gdzie trzeba, sam umówił wizytę u kardiologa na echo w Warszawie. Cały czas był ze mną w stałym kontakcie. Nawet po rozwiązaniu interesował się stanem malucha. Niestety później przyszła kolej na mnie..powikłania podczas pologu..pan doktor tym razem uratował moje życie.. Bardzo dobry specjalista, troskliwy, bardzo zaangażowany w leczenie swoich pacjentów, a przede wszystkim cudowny człowiek, wyrozumiały, cierpliwy A do mnie cierpliwości musiał mieć bardzo dużo Z całego serca polecam doktora Tylusa.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożydar Tylus Inny

  Wspaniały Lekarz, przyjmował mój poród gdyby nie Pan doktor to chyba bym nie urodziła.. profesjonalny rzeczowy, opieka i współpraca z pacjentką na najwyższym poziomie. Z całego serca Dziękuję i Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Bożydar Tylus Inny

  Najlepszy Pan doktor u jakiego byłam :) wszystko dokładnie tłumaczy, sympatyczny, odpowiada na każde pytanie. Ogromna wiedza.
  Bylam u wielu lekarzy ginekologow w białej podlaskiej i ten lekarz jest najlepszy
  Bardzo polecam

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Krzysztof Świderski konsultacja

  Wizyta konkretna wszystko wyjaśniono miła atmosfera w ramach wizyty
  wykonywane jest ekg wszystko sprawnie

  lek. Krzysztof Świderski

  Serdecznie dziękuję za opinię.Jest dla minie bardzo budująca.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Krzysztof Świderski duszność

  Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta. Podsumowując szybko miło i profesjonalnie. Polecam

  lek. Krzysztof Świderski

  Dziekuję.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania