O nas

Centrum Medyczne MAVIT rozpoczęło działalność w 2000 r., obecnie to sieć czterech wysokospecjalistycznych ośrodków, z których trzy mieszczą się w Warszawie (okulistyka), a jeden w Katowicach (okulistyka, laryngologia, chirurgia szczękowo-twarzowa). Centrum Medyczne MAVIT otrzymało Certyfikaty Zarządzania Jakością: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001. W 2019 r. dołączyło do Grupy LUX MED. SZPITAL SPECJALISTYCZNY CM MAVIT W WARSZAWIE Szpital Specjalistyczny CM MAVIT na warszawskich Bielanach powstał w 2000 r., jest jednym z największych prywatnych szpitali okulistycznych w Polsce. Zapewnia pełną diagnostykę i leczenie chorób oczu, m.in. korekcję wad wzroku z użyciem lasera, soczewek fakijnych, refrakcyjnej wymiany soczewki; leczenie jaskry, zaćmy, stożka rogówki; operacje witrektomii. Ośrodek świadczy usługi zarówno komercyjnie, jak i w ramach umowy z NFZ. Szpital CM MAVIT w Warszawie został uznany za najlepszy prywatny ośrodek w dziedzinie okulistyki według Rankingu Szpitali „Wprost” w 2018 i 2017 r. SZPITAL SPECJALISTYCZNY CM MAVIT W KATOWICACH Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach działa od 2010 r. W placówce świadczony jest szeroki zakres usług diagnostycznych i operacyjnych z zakresu okulistyki, laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Opieka medyczna obejmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Szpital funkcjonuje całodobowo. OŚRODEK DIAGNOSTYCZNY CM MAVIT NA URSYNOWIE Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego MAVIT na Ursynowie został otwarty w 2003 r. To wysokospecjalistyczne centrum okulistyki dziecięcej. Ma doskonale przygotowaną do pracy z dziećmi kadrę lekarską oraz dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do diagnostyki i leczenia schorzeń oczu. W ośrodku świadczony jest także szeroki pakiet usług dla dorosłych, m.in. kompleksowa diagnostyka jaskry, laseroterapia czy operacje powiek. OŚRODEK DIAGNOSTYCZNY CM MAVIT NA WOLI Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego MAVIT na Woli świadczy wysokospecjalistyczne usługi okulistyczne i dysponuje czterema w pełni wyposażonymi gabinetami. Na miejscu, oprócz standardowych konsultacji, można przejść kwalifikacje do operacji okulistycznych czy wykonać badania diagnostyczne.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (123)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Anczykowska konsultacja laryngologiczna

  Po dzisiejszej wizycie w placówce MAVIT w Katowicach mogę jedynie potwierdzić wcześniejsze negatywne opinie pacjentek i pacjentów. Pani Anczykowska odnosiła do minie w sposób wyniosły i opryskliwy już od wejścia do gabinetu. Kiedy opowiedziałam o problemie z którym trafiłam do placówki Mavit na pogotowie w czerwcu 2022 gdzie przyjął mnie bez problemu inny lekarz i udzielił skutecznie pomocy, stwierdziła że z takimi rzeczami to się nie chodzi na pogotowie tylko do przychodni. Tylko że w czerwcu „termin do przychodni” dostałam na 6 grudnia, który jeszcze został przeniesiony na dzisiejszą wizytę 17.01.2023. I kiedy odpowiedziałam na ten zarzut, że to jest TEN termin, no i że właśnie jestem w przychodni na kontroli, to zaczęła się oburzać, że to nie jej wina i właśnie dlatego placówka nie będzie przyjmować w piątki i niedziele. O_O (sic!) Następnie przyczepiła się, że nie mam ze sobą wypisu który ma tak samo w kartotece w komputerze. Przy wywiadzie były kolejne bezsensowne komentarze i kiedy powiedziałam, że rozumiem że można mieć gorszy dzień, ale czy naprawdę tego typu wypowiedzi są konieczne zajrzała mi do uszu i gardła co trwało może 30 sekund i wysłała na badanie do gabinetu obok.
  Szczerze powiem, jestem w szoku, że tak można traktować pacjentów.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Nebi Sherkawey konsultacja okulistyczna

  Serdecznie polecam wizyty u Pana doktora. Lekarz profesjonalny, dokładny,otwarty dla pacjenta, pogodny. Wizyta to pełny profesjonalizm i ogromna życzliwość. Leczę się u Pana doktora regularnie od około 5 lat. Na dzień dzisiejszy mój wzrok uległ znacznej poprawie.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Oleksiak Inny

  Lekarz o słabej kulturze osobistej. Na wizycie swoimi opiniami tak zniechecil pacjenta do przeprowadzenia operacji prostowania przegordy nosowej ze musialem skorzystac z pomocy innego lekarza ktory przeprowadzil ten zabieg wzorowo. Pozdrawiam

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Snarska-Radziejewska Inny

  Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera w gabinecie, szybko i sprawnie przeprowadzone badanie, szczegółowa analiza problemu.
  Polecam

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kinga Zelek konsultacja okulistyczna

  Niechętnie piszę opinie, ale tutaj nie mogłem tego nie zrobić. Bo najpierw pomogła mojej mamie stawiając poprawną diagnozę (po kilku wizytach u innych lekarzy) i skutecznie prowadząc leczenie, dzięki czemu nadal widzi w 100%. Po czym po dłuższym czasie zgłosiłem się do doktor na konsultację, gdzie okazało się, że muszę pilnie poddać się zabiegowi lasera. Całość skończyła sie na dwóch wizytach. Minęło już ponad dwa lata i jest wszystko ok. A najlepszą może rekomendacją będzie opinia podczas konsultacji w usa, gdzie lekarz powiedział, gdzie robiłem laser, bo świetna robota. Dlatego musiałem dodać tę opinię, bo mam wobec doktor dług wdzięczności. Rzadko się spotyka lekarzy, którzy poświęcają ci tyle czasu ile trzeba, bo chcą być rzetelni i dokładni, i zależy im na twoim zdrowiu a nie tylko na kasie.

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Nebi Sherkawey konsultacja okulistyczna

  W Centrum Medycznym MAVIT, przy ul. Podleśnej 61 w Warszawie przeprowadzono mi we wrześniu 2022 operacje zaćmy obydwojga oczu. Z czystym sumieniem mogę polecić taki zabieg w tej placówce. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i profesjonalnie. Organizacja pracy bez zarzutu. Pracownicy medyczni i personel pomocniczy są życzliwi i zaangażowani.
  Najmilej będę wspominać (i w przyszłości korzystać z Jego pomocy) Pana Doktora Nebi Sherkawey. Jest świetnym diagnostą, a do tego spokojnym, dokładnym, ciepłym, życzliwym, pełnym empatii człowiekiem. Potraktował mnie w gabinecie jak partnera do rozmowy, a nie uciążliwego intruza, zawracającego głowę swoimi pytaniami, jak to mi się często zdarza w innych gabinetach lekarskich, w dzisiejszych czasach.
  Dokładnie, wnikliwie i spokojnie wyjaśniał wszelkie moje wątpliwości, chętnie i cierpliwie odpowiadał na moje liczne pytania. Dawno nie czułam się w gabinecie lekarskim tak zaopiekowana. Polecam wizytę u Pana Doktora wszystkim, którzy nie chcą być traktowani protekcjonalnie lub przedmiotowo. Panie Doktorze! Bardzo dziękuję!

  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Hys-Gawęda konsultacja okulistyczna

  Bardzo polecam Panią Doktor - pełen profesjonalizm, zaangażowanie i świetne podejście do pacjenta. Szczególnie doceniam fakt, że Pani Doktor wszystko cierpliwie wytłumaczyła.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Klaudia Półtorak Inny

  Bardzo miła i cierpliwa Pani . Rozwiała wszystkie moje wątpliwości i odpowiedziała na wszystkie pytania . Pełen profesjonalizm , polecam z czystym sumieniem .

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Klaudia Półtorak Inny

  Pani doktor Klaudia Półtorak przeprowadzała moją laserową korekcję wady wzroku. To co najbardziej doceniam, to szczere i rzeczowe przedstawienie całego procesu operacji - także wszystkich ryzyk i potencjalnych efektów ubocznych. Dzięki temu czułem, że podejmuję świadomą decyzję o zabiegu. Sama operacja przebiegła bardzo dobrze, a efekt był nawet lepszy od zakładanego.
  Bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam współpracę z Panią doktor.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Teresa Tomera-Proksa konsultacja laryngologiczna

  Z Panią doktor miałam przyjemność, a raczej nieprzyjemność spotkać się na Izbie Przyjęć w klinice Mavit. Na Izbę zgłosiłam się z nasilającym się od kilku dni uczuciem ciała obcego w gardle. Dodatkowo pojawił się znaczący ból. Będąc po konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu i biorąc pod uwagę terminy do laryngologów, postanowiłam udać się na Izbę. Po wejściu do gabinetu Pani doktor zamiast w ogóle zapytać z jakim problemem przyszłam, na dzień dobry rzuciła oskarżenie w moją stronę, że co ja w ogóle tutaj robię czwarty raz w tym roku, gdyż Izba to nie poradnia. Zaznaczę, że połowa tych wizyt była ze skierowania lekarza POZ, ale to nieistotne. Największy problem jaki zaistniał podczas wizyty, to że Pani doktor nawet nie raczyła mnie wysłuchać, przerwała mi gdy chciałam opisać jakie dokładnie odczuwam dolegliwości, od razu stawiając diagnozę, że w gardle nic nie ma, a mój przypadek wcale nie jest nagły. Samo badanie również nie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Rozumiem, że Izba to nie prywatna wizyta, ale moim zdaniem lekarz powinien w każdym przypadku wykazać się odrobiną empatii i profesjonalizmu. Dodam jeszcze, że spośród wszystkich lekarzy z którymi miałam okazję się spotkać w klinice Mavit, tylko w przypadku Pani doktor spotkało mnie rozczarowanie. Podsumowując, nie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania