Centrum Medyczne MAVIT

Centrum Medyczne MAVIT

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne MAVIT rozpoczęło działalność w 2000 r., obecnie to sieć czterech wysokospecjalistycznych ośrodków, z których trzy mieszczą się w Warszawie (okulistyka), a jeden w Katowicach (okulistyka, laryngologia, chirurgia szczękowo-twarzowa).
Centrum Medyczne MAVIT otrzymało Certyfikaty Zarządzania Jakością: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001. W 2019 r. dołączyło do Grupy LUX MED.

SZPITAL SPECJALISTYCZNY CM MAVIT W WARSZAWIE

Szpital Specjalistyczny CM MAVIT na warszawskich Bielanach powstał w 2000 r., jest jednym z największych prywatnych szpitali okulistycznych w Polsce. Zapewnia pełną diagnostykę i leczenie chorób oczu, m.in. korekcję wad wzroku z użyciem lasera, soczewek fakijnych, refrakcyjnej wymiany soczewki; leczenie jaskry, zaćmy, stożka rogówki; operacje witrektomii.
Ośrodek świadczy usługi zarówno komercyjnie, jak i w ramach umowy z NFZ.
Szpital CM MAVIT w Warszawie został uznany za najlepszy prywatny ośrodek w dziedzinie okulistyki według Rankingu Szpitali „Wprost” w 2018 i 2017 r.

SZPITAL SPECJALISTYCZNY CM MAVIT W KATOWICACH

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach działa od 2010 r. W placówce świadczony jest szeroki zakres usług diagnostycznych i operacyjnych z zakresu okulistyki, laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Opieka medyczna obejmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci. Szpital funkcjonuje całodobowo.

OŚRODEK DIAGNOSTYCZNY CM MAVIT NA URSYNOWIE

Ośrodek Diagnostyczny Centrum Medycznego MAVIT na Ursynowie został otwarty w 2003 r. To wysokospecjalistyczne centrum okulistyki dziecięcej. Ma doskonale przygotowaną do pracy z dziećmi kadrę lekarską oraz dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do diagnostyki i leczenia schorzeń oczu. W ośrodku świadczony jest także szeroki pakiet usług dla dorosłych, m.in. kompleksowa diagnostyka jaskry, laseroterapia czy operacje powiek.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (3)

Centrum Medyczne MAVIT
ul. Podleśna 61, 01-673 Warszawa
Centrum Medyczne MAVIT logo
Zobacz więcej
Centrum Medyczne MAVIT
ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa
Centrum Medyczne MAVIT logo
Zobacz więcej
Centrum Medyczne MAVIT
ul. Szopienicka 65, 40-431 Katowice
Centrum Medyczne MAVIT logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (187)

Ogólna ocena

  X
  Profil zweryfikowany
  lek. Jolanta Mniszek konsultacja laryngologiczna

  Pomimo zdiagnozowania złego stanu zdrowia dziecka i zalecenia szybkiego wykonania zabiegu , pani J.M. zleciła zapisanie dziecka na zabieg... na 2026r.oczywiście wizyta na NFZ - .

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Oleksiak Inny

  Pan Doktor wykonał u mnie operację korygujacą krzywą przegrodę nosa i przerost małżowiny nosowej. Sama operacja przebiegła bez żadnych komplikacji a proces gojenia się przegrody nosa odbył się prawidłowo. W chwili obecnej czuję dużą poprawę jeśli chodzi o jakość oddychania.
  Przez cały proces leczenia Pan Doktor był bardzo zaangażowany oraz szczegółowo i zrozumiale tłumaczył co i w jaki sposób będzie wykonane, jakie leki zostały zaordynowane i jak je przyjmować oraz jak dbać i pielęgnować miejsce po operacji.
  Pan Doktor jest bardzo empatyczny w stosunku do pacjenta, a jednocześnie cechuje go profesjonalizm i rzetelność.
  Jestem bardzo zadowolona z opieki, którą otoczył mnie Pan Doktor i z rezultatów przeprowadzonej przez niego operacji.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Oleksiak Inny

  Pan doktor operował mi krzywą przegrodę nosa i przerost małżowiny nosowej. Operacja była dość skomplikowana, ponieważ po wypadku miałam bardzo dużo zrostów, natomiast Pan dr.Oleksiak idealnie sobie z tym poradził. Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić, ponieważ traficie w najlepsze ręce

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Oleksiak Inny

  Do Doktora trafiliśmy z synem po wielu konsultacjach z innymi lekarzami, doktor natychmiast wytłumaczył z czym mamy problem i wydał skierowanie na operacje, (na ktora nikt nie chciał dziecka wysłać mimo 2 letniego leczenia lekami ktore nic nie dawały i dziecko z miesiaca na miesiac coraz gorzej słyszałol, a w zasadzie to juz prawie wcale) wszystko wyjaśnił, rozrysował, wytłumaczył. Teraz syn jest już po operacji i chciałabym niezmiernie podziękować za uratowanie słuchu i zdrowia mojego dziecka!!! Pan Doktor to wspaniały człowiek z kulturą ale i dowcipem, delikatny z podejściem do małego pacjenta! Pana doktora polecam i będę polecać dalej! Dziękuję!! Jest Pan Aniołem!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Gilewski konsultacja okulistyczna

  Serdecznie polecam każdemu wizytę u Pana Doktora Roberta. To lekarz z prawdziwym powołaniem, który doskonale potrafi nawiązać kontakt z pacjentem i szczegółowo wyjaśnia wszystkie niejasności. Po raz pierwszy trafiłem na lekarza, który podszedł do mojego schorzenia poważnie i faktycznie chciał mi pomóc. Jestem za to ogromnie wdzięczny.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marcin Mazur konsultacja chirurga szczękowego

  Pan doktor, jest lekarzem o dużej wiedzy medycznej, empatyczny, sympatyczna.

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Nebi Sherkawey konsultacja okulistyczna

  Dr Nebi Sherkawey prowadził mnie wctoku operacji obu oczu w klinice Mavit, która odbyła się we wrześniu 2023. Moja sytuacja była skomplikowana, bo operację musiałem odłożyć w czasie i stan jednego oka był poważny.
  Operacja wykonana w Mavit udała się znakomicie, a opiekę doktora Sherkawey oceniam w samych superlatywach. Wytłumaczył mi wszystko, co chciałem wiedzieć na temat moich oczu, wyjaśnił pokojnie i rzeczowo wątpliwości i obawy, poświęcił mi cały czas, jaki był mi potrzebny. Profesjonalizm, empatia, wiedza i podejście do pacjenta wzorowe. Dr Sherkawey to dla mnie wzór lekarza.

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Ociepka konsultacja laryngologiczna

  Bardzo miły ,rzeczowy lekarz .Rozumiał Stach syna i z niezwykłym spokojem tłumaczył synowi każdy gest jaki będzie wykonywać i po co w trakcie badania .Wszystko wyjasnił mi dokładnie ,ja wyszłam z gabinetu uspokojona a syn szczęśliwy i z chęcią tam wróci ponownie .

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Wojtyła Inny

  Pani Doktor zaangażowana i konkretna. Bez zbędnych "pogaduszek". Zabieg wykonany na najwyższym poziomie, zero powikłań później. Wszystko dokładnie wyjaśni i wysłucha. Polecam z całego serca, szczególnie na laserową korekcję wzroku.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Anczykowska Inny

  Niestety od wejścia do gabinetu, lekarka niemiła patrzącą z góry na pacjenta dodatkowo nie wiem do czego miałoby mi to służyć ale zostałem poinformowany o tym, że jest w pracy od 7 rano. No szkoda ale jak nie pasuje takie stanowisko to można je zmienić, na takie w którym nie ma się kontaktu z ludźmi, a nie warczeć na innych. Przy odpisywaniu mojego problemu pani zapytała przewracając oczami, a skąd ja to wiem, że miałem częste zapalenia zatok, pchało mi się na usta, że postawiłem sobie tarota ale moja granica przyzwoitości mi na to nie pozwalał. Po krótkim badaniu nie uzyskałem żadnej konkretnej odpowiedzi i tak wiem, że trzeba będzie zrobić jakieś badania ale tutaj nie uzyskałem żadnej informacji.
  Nie wyobrażam sobie chodzić do takiego lekarza jako stary chłop, a co dopiero z dzieckiem.

  W wielkim skrócie, brak odpowiedniego podejścia, brak jakiejkolwiek diagnozy, pretensje o wszystko i ciągle przewracanie oczami.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania