Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1

(75 opinii)

„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każd... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1

ul. Swobodna 1, Krzyki

50-088, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

„Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.”

Badania

 • badania diagnostyczne (USG narządów i ginekologiczne, EKG, echo serca),
 • badania laboratoryjne pełen zakres
 • szczepienia

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Roszyk-Rybińska

  Ginekolog,

  • E

   Byłam u tej lekarki pierwszy i ostatni raz. Lekarka jest opryskliwa i oschła. Wysiad przed badaniem był bardzo krótki i powierzchowny, ograniczył się do dwóch pytań. Poszłam z zamiarem wykonania rutynowej kontroli i cytologii. Zostałam zbesztana, że przyszłam w złym dniu cyklu i badanie to nie ma najmniejszego sensu. (Moja wiedza, z którą poszłam do lekarza mówi, że cytologię można wykonać zawsze, jedynie nie podczas miesiączki). Na stwierdzenie, że nie zawsze można się też w dogodnym terminie zapisać do lekarza usłyszałam, że powinnam iść z tym do położnej, a nie do lekarza, bo od tego one są. Kiedy zapytałam lekarkę, czy w takim razie odmawia zrobienia badania, powiedziała, że badanie wykona, ale przez zły termin, to tak jakbym go nie robiła. Po niezwykle krótkim badaniu na fotelu, lekarka zapytała mnie, czy wykonywałam USG piersi. Na moją negatywną odpowiedź, nie zaleciła takiego badania, ani też samodzielnie nie zbadała piersi. Cała atmosfera wizyty sprawiła, że chciałam natychmiast wyjść z gabinetu. W życiu nie zadałabym tej lekarce intymych pytań, bojąc się, że zostanę wyśmiana lub znów w nieprzyjemny sposób pouczona. Cała wizyta trwała może 5 minut. Nie polecam szczególnie młodym kobietom, dla których wizyty są stresujące i krępujące i oczekują komfortowej atmosfery i profesjonalizmu. Ja poczułam się potraktowana niezwykle protekcjonalnie.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy hormonalne

   Pani doktor wg. mnie to bardzo miła i kompetentna osoba,cierpliwie wysłucha, poświęca tyle czasu ile potrzeba,polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (62) o tym lekarzu


 • Alicja Filus

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GINEMEDICA

   Znakomity lekarz, z ogromną wiedzą. Konkretna, odpowie na każde pytanie, rozwieje wątpliwości, empatyczna i profesjonalna.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja endokrynologiczna (pierwsza wizyta)

   Serdecznie polecam. Pani doktor posiada ogromną wiedzę, wszystko dokładnie wytłumaczyła. Pokazała różne drogi leczenia. Świetny fachowiec

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Bartłomiej Szynglarewicz

  Chirurg,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1

   Fantastyczny i empatyczny lekarz. Bardzo jasno mówi o samym zabiegu, rekonwalescencji i wskazaniach.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: usunięcie znamion

   Wspaniały lekarz, niesamowite podejście do pacjenta, ciepło, empatia, a przy tym pełny profesjonalizm.Polecam z całego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu