Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Gołębiewska Inny

  Wspaniały lekarz jak i człowiek. Pani Doktor bardzo dokładnie zbadała moją córkę przeprowadziła szczegółowy wywiad i przede wszystkim uważnie wysłuchała moich obaw i uchroniło to nas przed szpitalem ponieważ był to początek zapalenia płuc. Według mnie Pani Doktor jest prawdziwą profesjonalistką. Z czystym sumieniem mogę polecić tego pediatrę.

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Emilia Anuszkiewicz Inny

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt u P. Stomatolog.
  Jako że miałem ogromny strach przed leczeniem uzębienia to P. dr świetnie sobie poradziła bezbolesnym leczeniem. Tłumaczy i za każdym razem jest tak samo, czyli profesjonalne podejście do pacjenta.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Iwona Rzymska - Grala USG dzieci

  Fantastyczny lekarz. Bardzo dokładnie przeprowadzone badanie. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Przesympatyczna osoba. Bardzo polecam.


  E
  Profil zweryfikowany
  Barbara Halina Jankowska Choroba dziecka

  Bardzo sympatyczna, kompetentna
  Dokladnie bada dziecko
  Wyslucha rodzicow i da konkretne porady
  Jestesmy zadowoleni


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Gołębiewska

  Leczymy się u pani doktor od kilku lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Odkąd moje dzieci są pod jej opieką nie biorą antybiotyków a teraz chorują naprawdę sporadycznie. Pani Doktor zawsze dokładnie bada dzieci, przeprowadza szczegółowy wywiad, zwraca uwagę na detale. Zawsze mam pewność że moje dzieci są dobrze zbadane. Jeśli chodzi o kwestię szczepień to podchodzi do nich ostrożnie i jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości co do stanu zdrowia dziecka woli szczepienie przełożyć niż ryzykować z czego ja jestem bardzo zadowolona - mam pewność że szczepię zdrowe dziecko i minimalizuję ryzyko powikłań. Polecam bardzo panią Doktor, nie mieliśmy jeszcze żadnego innego tak dobrego lekarza z powołania.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Monika Gołębiewska Inny

  Bardzo konkretna Pani doktor. Dokładnie zbadala mojego synka, nie przypisując od razu antybiotyków. Wszystko szczegółowo wytlumaczyla. Czasem M gorszy humor, ale na pewno nie wpływa to na jej kompetencje. Zdecydowanie polecam!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Krasickiego 14 lok. 2, 05-091 Ząbki Pokaż w Google Maps
Miła 23, 05-091 Ząbki Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania