Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Profesjonalizm świadczonych usług
Do dyspozycji Pacjentów oddano kilkanaście poradni specjalistycznych. Doświadczeni lekarze wielu specjalności, dzięki swojej wiedzy i wykorzystaniu możliwości aparatury medycznej dostępnej w poradniach Centrum Medycznego, dbają o to, aby Pacjenci regularnie monitorowali stan swojego zdrowia. Obecnie w Centrum Medycznym iMed24 pracuje ponad 100 lekarzy specjalistów. Współpraca oparta na zaufaniu i zrozumieniu
W Centrum Medycznym iMed24 budujemy relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Każdy Pacjent posiada swojego dedykowanego lekarza prowadzącego, który odpowie na wszelkie pytania, udzieli porad, pomoże w podjęciu decyzji dotyczącej leczenia, w razie potrzeby ustali odpowiednie konsultacje z innym specjalistą. Dzięki temu Pacjenci lepiej rozumieją podejmowane decyzje, świadomie biorą udział w planowaniu profilaktyki, diagnostyki i terapii. Innowacyjność rozwiązań
Centrum Medyczne iMed24 to nowoczesna placówka medyczna, gdzie wszystkie badania diagnostyczne wykonujemy: z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego, w jednym miejscu, w krótkim czasie i w komfortowych warunkach.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Medyczne iMed24
prof. Michała Życzkowskiego 29, 31-864 Kraków
Centrum Medyczne iMed24 logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (137)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Luberda konsultacja internistyczna

  Wizytę całościowo oceniam jako skandaliczną. Zacznijmy od tego, że była opóźniona ponad 15 minut - z gabinetu dochodził głos, więc uznałem, że jest inny pacjent - ale okazało się, że lekarz był sam, więc rozmawiał przez telefon.
  Byłem skonsultować morfologię, bo w każdym z trzech badań w przeciągu pół roku jeden parametr był za wysoko. Wizyta realnie trwała jakieś 5 sekund, gdzie internista popatrzył na ekran i powiedział "tak, podwyższone, taki Pana urok" i TYLE! Od razu dodał, że jak chce, to mogę iść do innego internisty - po czym powtórzył to dwukrotnie jak dopytywałem czy tylko tyle ma do powiedzenia. Żadnej analizy, żadnego pytania, kompletnie nic. Całkowicie lekceważące i nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Wyczułem tylko chęć zbycia mnie. Jeszcze postanowił uraczyć mnie "żartem", że z wynikami badań się nie dyskutuje, bo nie chcą brać leków. Jedyna pozytywna rzecz z tej wizyty jest taka, że już wiem, że nigdy tam nie wrócę i każdego przed tym przestrzegam i odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Tomasz Luberda

  witam. tak wizyta była opóźniona i słyszał Pan mój głos i owszem sam byłem w gabinecie. tyle jest prawdy w Pana opisie sytuacji. proszę pamiętać, że są jeszcze teleporady z który niektórzy pacjenci korzystaj. tak było w tym przypadku. zauważyć proszę jeszcze jeden fakt, że specyfika wizyta lekarskich jest taka, że trwają one różnie długo czasem krócej czasem dłużej. zapoznałem się z Pana wynikami badań i udzieliłem profesjonalnej analizy i odpowiedzi na Pana pytanie. nie będę tutaj mówił jakiej, iż w odróżnieniu od Pana obowiązuje mnie tajemnica lekarska. prawda zaproponowałem Pani rekonsultację z innym lekarzem w momencie, kiedy nie chciał przyjąć Pan mojej opinii za wystarczającą. jest to częsta praktyka innych lekarzy. sam z niej korzystam, jeżeli mam wątpliwości co do stanu mojego zdrowia i wydanej opinii lekarza. niestety ciężko się słucha pacjenta, który swoją „wiedzę i mądrości” opiera na wyszukiwarce google. ciężko też przekonać go do swoich argumentów. ale to już nie leży po mojej stronie. resztę opinii sytuacji w gabinecie pozostawię bez komentarza, gdyż każdy ma prawo ocenić ją samodzielnie. moja ocena jest taka, że udzieliłem Panu wyczerpującej odpowiedzi na Pana pytania co do wyników badań. jeżeli usłyszy Pan odmienne zdanie od innego lekarza zapraszam do gabinetu chętnie ją usłyszę. pozdrawiam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Klaudia Ciochoń-Kobis konsultacja okulistyczna

  Pani doktor bardzo profesjonalna, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta - tłumaczy, rozwiewa wątpliwości i rzetelnie podchodzi do wykonywanych badań.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Luberda Inny

  Ja nie anonimowo. Mam72 lata i pierwszy raz nie tylko opisuję doświadczenia z kontaktu z lekarzem jako katastrofę w stosunku lekarz - pacjent. I nie tylko brak empatii ale po prostu brak wychowania, chyba. A właśnie kontrastowo mam najwspanialszą od niedawna panią doktor rodzinną, którą ten lekarz też potrafił obrazić, komentując jej wpis jako cel konsultacji z prychnięciem - napisała co wiedziała. Zostałam 15 maja przywieziona karetką transportową ze względu na stan zdrowia i potem na wózku przez bardzo miłych i kulturalnych panów sanitariuszy na echo serca do iMED. Mam indywidualna ścieżkę pacjenta. Skracając pan doktor na próbę odpowiadania dokładniej na zadane pytania, po kilkakrotnych "upomnieniach", rzucił - pani za dużo mówi, odpowiadać - tak, nie, nie wiem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Tomasz Luberda

  witam. oczywiście ma Pani prawo do swojej opinii. mimo wszystko ciężko mi się z nią zgodzić. wykonałem należycie badanie natomiast nie posiadała Pani żadnej dokumentacji medycznej, nie wspomnę o enigmatycznym skierowaniu od lekarza rodzinnego bez żadnych informacji nt. pacjentki. pozdrawiam.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Klaudia Ciochoń-Kobis konsultacja okulistyczna

  Wspaniała, miła, bardzo kompetentna Pani Doktor z cudownym podejściem do dzieci. Pani Doktor bardzo dziękujemy za pomoc i cierpliwość. Polecamy z czystym sumieniem w 100%. Oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiamy serdecznie.

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Bogusława Elżbieta Kraj Konsultacja neurologiczna

  Zachęcona samymi pozytywnymi opiniami, postanowiłam udać się do Pani Doktor na wizytę. Tego dnia czułam się fatalnie - miałam bardzo nasilone zawroty głowy, było mi słabo i miałam wrażenie że za chwilę zemdleję. Pani Doktor odnosiła się do mnie bez empatii, przerywała w połowie zdania, generalnie cała wizyta trwała jakieś 5-10 minut. Dodatkowo przeprowadzony wywiad i badanie były bardzo pobieżne (konsultowałam ten problem z innym neurologiem, więc mam porównanie). Na koniec dostałam lek (jeszcze bez postawienia żadnej diagnozy), który naprawdę ciężko było zdobyć, o czym Pani Doktor też oczywiście nie wspomniała ani nie zaproponowała alternatywy. Jedyny plus tej wizyty to zlecone badania obrazowe, dzięki którym udało się wykryć dosyć poważny problem. Mając już jednak świadomość poważniejszego problemu neurologicznego od razu zaczęłam szukać innego specjalisty - myślę, że to mówi samo za siebie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Mierniczek konsultacja ortopedyczna

  Przyszedlem do doktora z bolacym barkiem, bez zadnego rozpoznania stwierdzil ze mam problem z barkiem. Zasugerowal rezonans.
  Zadne rozpoznanie nie mialo miejsca, taka diagnoze wiedzialem juz zanim do niego przyszedlem. Strata czasu i pieniedzy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Grażyna Oczkowska Inny

  Pani doktor ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów. Daje czas, aby się oswoiły z gabinetem i badaniem, dzięki czemu dziecko się nie denerwuje i na spokojnie pozwala zbadać swoje ciało. Pani doktor również wszystko bardzo dokładnie objaśnia rodzicom: co może być przyczyną choroby, jak się rozwija, co trzeba robić, aby leczenie było jak najbardziej skuteczne. Odpowiada także na każde pytania i w ogóle nie strofuje rodzica, jeśli nawet popełnił błędy przy leczeniu dziecka. To bardzo rzadkie zachowanie wśród lekarzy. Podsumowując, gorąco polecam wizyty u pani doktor Oczkowskiej!

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Bogusława Elżbieta Kraj Konsultacja neurologiczna

  Polecam Panią doktor. Nie zbagatelizowała objawów u mojej teściowej, tylko wystawiła skierowanie do szpitala, podczas kiedy inny neurolog nie widział żadnych niepokojących objawów. Pani doktor uratowała mojej teściowej życie za co serdecznie dziękujemy.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Sobczyk konsultacja reumatologiczna

  Zaczynając, przychodnia podczas umawiania wizyty okłamała mnie, że koszt badania jest pokryty przez NFZ. Po weryfikacji informacji u mojego lekarza rodzinnego dowiedziałem się, że jednak muszę zapłacić za nie 200zł.

  Po ~2 miesiącach czekania oraz przejechaniu 90 minut w jedną stronę okazało się, że umówiono mnie na zupełnie złe badanie, nie związane z problemem.

  Zostałem przepisany na inny termin i po prawie 5 miesiącach znowu wyruszyłem w wyprawę.

  Niestety przez duże korki jechałem prawie 2 godziny w jedną stronę i spóźniłem się na badanie 14 minut.

  Dla małgorzaty sobczyk ewidentnie było to za dużo czasu. Gdy przyszedłem do placówki dowiedziałem się, że "już jej nie ma poszła dawno temu do domu".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Bogusława Elżbieta Kraj Inny

  Wizyta i badanie EMG trwało 3 minuty, taśmowo, rutynowo za 210zl. Zero zaangażowania. Pacjent chciał się dopytać o przyczynę dolegliwości, poradzić jakie dalsze badania. Lekarz odmówił udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i dalszej pomocy. Stanowczo odradzam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania