Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Hipokrates
Wrocławska 41, 56-400 Oleśnica
Centrum Medyczne Hipokrates logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Grażyna Fronczak Inny

  Więc tak, Pani doktor sama w sobie była miła, może dlatego że wizyta była prywatnie, jest tu sporo negatywnych opinii a ja dam pozytywną, Pani doktor na początku mówiła dziwne rzeczy że plamy skórne są od płynu proszku itd. kiedy ja nie zmieniam ich od kilkunastu dobrych lat. Przepisała tabletki i maść i ku mojemu zaskoczeniu, pomogło na drugi dzień skóra jak nowa!! Wszystko zniknęło! :) Daje 4 gwiazdki, trafna diagnoza i wszystko wyleczone. :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Agata Walęcka konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor prowadziła moją ciążę. Przez cały ten czas czułam się przez nią bardzo dobrze zaopiekowana. Podczas wizyt Pani Walęcka sprawdzała skrupulatnie moje wyniki i w razie potrzeby kierowała na dodatkowe badania. Poza tym pani doktor jest bardzo miła.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Grażyna Fronczak Inny

  Dziwne rozmowy na temat moich ubrań, noszonych podkoszulek, długości rękawa podkoszulek, dziwne zalecenia dotyczące ich noszenia. Zero wgłębienia się w temat zmian skórnych, tylko ogólnikowe "wszystko mogło na to wpłynąć". Po wizycie u innego dermatologa dopiszę, z czym miałam problem od pół roku.
  Co do drugiego problemu - trądziku - podejrzane zalecenia zakupienia kosmetyków z ulotki... bez dokładnego obejrzenia skóry, stwierdzenia jaki mam w ogóle typ skóry...
  Generalnie bardzo pobieżne, powierzchowne "analizy" problemów, nie wyczułam chęci zgłębienia tematów. Strata czasu na wizytę...

  Profil zweryfikowany
  lek. Grażyna Fronczak Inny

  Odradzam. Tragedia, powiedziałem, że wystąpiły reakcje alergiczne na lanolinę, a ona przypisała mi maść z lanoliną. Powiedziałem o tym, przypisała mi inną maść na receptę. Po kupnie leku zauważyłem, że też jest z lanoliną.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Grażyna Fronczak Inny

  Pani doktor nawet nie obejrzała dokładnie skóry, (zerknęła z odległości ok 1 metra) zero zadanych pytań i stwierdziła alergia, . Byliśmy na NFZ, pierwszy i mam nadzieję że ostatni raz. Nie polecam Pani doktor,

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Agata Walęcka Inny

  Świetny lekarz, świetna kobieta. Zaangażowanie ogromne, podejście do sprawy też jak najlepsze, szczegółowe, z wielką uwagą. Pomoc w każdym przypadku i walka zawsze do końca. Pani Doktor, dziękuję. Oby takich ludzi więcej.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Józefa Kulisiewicz

  Nie skorzystam więcej z usług pani stomatolog. Lekarka była niemiła. Od niechcenia udzielała podstawowych informacji. Nie rozpoznała wszystkich ubytków oraz usuwanie kamienia wykonała starą metodą tylko na 3 zebach nie pytając pacjenta o zdanie. Po zabieg żeby były nierówne i raniły jezyk. Lekarka bardzo się spieszyła. Dwa dni później umówiłam się do innego lekarza na wykonanie poprawek. Była to wizyta w ramach pakietu Luxmed.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania