Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Gajda-Med

Piotra Skargi 23/29

06-100 , Pułtusk , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Molendowski Inny

  Niestety wystawiona przede mnie opinia na temat Pana doktora musi być negatywna. Przez dwa lata leczyłam trądzik, zostawały mi przepisywane antybiotyki doustne i naskórne, które nie pomagały. Na pierwszej wizycie dotyczącej problemu nie został przeprowadzony dokładny wywiad, komunikacja z pacjentem również pozostawia wiele do życzenia. Wizyty krótkie, brak zaangażowania lekarza. Sama musiałam dopytywać o szczegóły i badania, gdyż lekarz nie chciał ich zlecać, a jak się okazało u obecnego dermatologa, do którego chodzę, były konieczne. Na plus jedynie punktualne wizyty oraz czysta, schludna przychodnia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Majewska-Dąbrowska Inny

  Pani doktor bardzo zajęta sporządzaniem dokumentacji zbytnio nie słuchała co się do niej mówi mimo że dziecku nasilają się plamy alergiczne skierowała na alergeny środowiskowe domowe. Przez 3 tygodnie nie dało się dodzwonić by poznać wyniki po miesiącu od dzwoniono i umówiona wizyta teleporada na bliżej nie określony dzień gdzie przez ten czas dziecko męczyło by się z wysypką na skórze

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Badzian Inny

  Doktor Badzian jest najlepszym lekarzem jakiego spotkaliśmy. Zawsze robi i zleca wszystkie badania, które należy, dodatkowo nie wypisuje antybiotyków jeśli nie trzeba. Podchodzi do pacjenta jak do człowieka, rozumie, że każdy jest inny dzięki czemu poświęca każdemu odpowiednią ilość czasu. Dodatkowo zawsze wyjaśnia wszystko, w najprostszy możliwy sposób. Niejednokrotnie lepszy od specjalistów w rozpoznaniu i leczeniu różnych przypadłości. Człowiek z sercem na dłoni.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Gajda Inny

  Niestety moja opinia po wizycie jest mocno negatywna, może dlatego że na NFZ? Rekordowe zakażenia w skali kraju a poczekalnia pełna pacjentów bez wyznaczonych godzin, bo „pan doktor wyczytuje”, do tego spóźnienie 15 minut. W czasie konsultacji wyczuwalny niesamowity pośpiech i brak szacunku. Udałem się na wizytę z kompletem badań w celu ustabilizowania ciśnienia, jednak poza kartą informacyjną ze szpitala nie wzbudziły one w ogóle zainteresowania. Czas wizyty nie przekroczył 5 minut, jeszcze dobrze nie wyjaśniłem celu wizyty a już miałem diagnozę, że wszystko jest dobrze dobrane. W międzyczasie zrobione EKG w 5 sekund jakimś gadżetem na telefon, które pokazało chyba tyle, że serce jest na miejscu. Wystawiona „nibyrecepta” do zrealizowania w jedynej polecanej aptece, na prośbę o normalną receptę do każdej apteki zaczęły się problemy. Wizyta zakończyła się w bardzo niemiłej atmosferze, nie otrzymałem żadnej pomocy, żadnych zaleceń, ostatecznie zostało mi zwrócone skierowanie żebym sobie szukał pomocy gdzie indziej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Camlet Inny

  Witam wspaniały człowiek i Bardzo Dobry Ortopeda Kontakt z pacjentem super ma dobre podejscie do pacjenta darze szacunkiem tego lekarza miałem artroskopie kolana i wszystko dobrze zrobione czekam na teraz na rekonstrukcje więzadła liczne na zabieg z dobrych rąk pozdrawiam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Camlet Inny

  Świetny Specjalista, w sytuacji kiedy miałam dylemat nt. postępowania w przypadku mojej nogi - kość udowa - podjął szybko, bez wahania zanim jeszcze zostało wykonane rtg, bardzo słuszną jak się miało później okazać decyzję dotyczącą postępowania operacyjnego.Jestem osobą już wiekową, ale efekt pooperacyjny był dokładnie taki, jaki został wstępnie nakreślony przez Doktora. Lekarz nie pozostawił mnie nawet w bardzo trudnej sytuacji pandemii. Jest w stałym kontakcie, interesuje się procesem zdrowienia, wspiera w rehabilitacji. Z całego serca polecam. Lekarz z powołaniem. Empatyczny, skuteczny Profesjonalista.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Chmielewska Inny

  Dr Chmielewska słucha pacjenta, uważnie analizuje zgłaszane objawy, zadaje dużo pytań i dobiera odpowiednią diagnostykę — nie za dużo, nie za mało. Odpowiada też na wszystkie pytania pacjenta. Badanie przeprowadziła traktując mnie podmiotowo. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji i zaleceń.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Badzian

  Wspaniały lekarz. Kompetentny, cierpliwy, zawsze pomocny. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Diagnoza zawsze skuteczna i pomocna. Lekarz z powołania, marzy mi się więcej takich.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Chmielewska Skierowanie na rezonans

  Udałam sie do pani doktor aby uzyskac skierowanie na rezonans kręgosłupa (odcinek ledzwiowy, po operacji) pani bo zbadaniu mnie wysmiala mnie prosto w twarz ze jestem nie poważna ze mając aparat ortodontyczny nie ma możliwości wykonania badania, skierowala mnie na tomografie, po odczekaniu kilku msc w kolejce gdy udalam sie na badanie zostalam kolejny raz wysmiana i zapytana kto mi naopowiadal takich glupot... badanie sie nie odbylo bo w moim wieku jest to bardzo szkodliwe, po uzyskaniu skierowania na rezonans od innego specjalisty badanie zostalo wykonane, szkoda ze przez głupi blad tyle to trwalo a sprawa byla pilna, jestem juz po operacji...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Siwek ból kręgosłupa

  Dzięki Panu doktorowi ból ustąpił. Skierował mnie bez wahania na różne badania dzięki którym bardzo szybko trafiłem w ręce specjalistów. Co najważniejsze, dr pomógł szukać jak najkrótszych terminów. Przy każdej wizycie obdarza pacjenta szacunkiem, uśmiechem i pomocą. Oby takich lekarzy było więcej.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania