O nas

Centrum medyczne enel-med oddział Forest Warszawa mieści się w kampusie biurowym FOREST przy ul. Burakowskiej 14. Oddział usytuowano na 1. piętrze budynku. Do oddziału zapraszamy wejściem od ulicy Burakowskiej. W budynku jest dostępny publiczny parking podziemny (wjazd od ulicy Burakowskiej, poziom -1), z którego następnie należy kierować się do windy publicznej w trzonie E. Oddział Forest Warszawa powstał w marcu 2022 roku. Do oddziału można dojechać środkami komunikacji miejskiej (przystanek Rondo „Radosława”): - autobusem: linia 409, 500 - tramwajem: linie 1, 4, 6, 17, 22, 27, 28, 33, 35, 41 - linią metra: M1 (stacja Dworzec Gdański) W budynku jest dostępny publiczny parking podziemny (wjazd od ulicy Burakowskiej, poziom -1). W bliskiej okolicy, bezpośrednio przy ul. Burakowskiej, znajdują się naziemnie miejsca parkingowe w ramach miejskiej strefy płatnego parkowania. Wewnątrz budynku nie ma barier dla osób z niepełnosprawnością. Pacjenci o ograniczonej zdolności poruszania się oraz osoby na wózkach inwalidzkich mogą swobodnie dostać się do oddziału enel-med windą publiczną zlokalizowaną przy recepcji, wewnątrz budynku Forest (wejście od strony ul. Burakowskiej). Oddział Forest Warszawa wyposażono w bezprogowe przejścia między pomieszczeniami i szerokie drzwi. Do potrzeb osób na wózkach inwalidzkich dostosowano także toaletę i kabiny higieniczno-sanitarne przy gabinecie ginekologicznym oraz USG. Na powierzchni 632 m2 oferujemy naszym pacjentom: - 11 gabinetów konsultacyjnych, w których przyjmują specjaliści: internista, alergolog, ortopeda, kardiolog, okulista, ginekolog, dermatolog, laryngolog, psycholog, chirurg ogólny i naczyniowy oraz neurolog; - konsultacje u lekarza medycyny pracy, z możliwością wykonania badań diagnostycznych na miejscu; - podstawowe badania diagnostyczne, w tym badania ginekologiczne i położnicze, EKG, USG; - punkt pobrań do badań laboratoryjnych; - 3 gabinety pielęgniarskie, w tym gabinet zabiegowy, w którym wykonujemy iniekcje, pobrania krwi, szczepienia oraz EKG.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • EKG
 • EKG holter
 • Analizator składu ciała
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (58)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Sawa konsultacja okulistyczna

  Dawno nie spotkałam się z tak rzeczowym, profesjonalnym, przesympatycznym i skutecznym lekarzem. Polecam‍

  lek. Andrzej Sawa

  Dziękuje za opinię. Cieszę się, że udało się pomóc.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Sawa konsultacja okulistyczna

  Konsultacja u Pana Doktora, przebiegła w sympatycznej, empatycznej i profesjonalnej atmosferze. Pan Doktor przeprowadził dokładny wywiad, udzielił szczególowych odpowiedzi na wszystkie zadane pytania podczas całej wizyty oraz udzielił porad do wskazanych dolegliwości i wypisał leki/krople. Dno oka oraz ciśnienie oczu zostało również zbadane. Polecam z czystym sumieniem konsultacje i leczenie u Pana Doktora !!

  lek. Andrzej Sawa

  Dziękuję za opinię.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Jędrzejak konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor to człowiek o wysokiej kulturze osobistej i odpowiedniej wiedzy. Zawsze miły, kulturalny, z zaangażowaniem prowadził moja ciążę. Odopwiadal merytorycznie na wszystkie pytania. Sam tez informował o ważnych tematach i badaniach, nie musialam go "ciagnac za jezyk". Cieszę się, że spotkałam Pana w Enel Med.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Jędrzejak konsultacja ginekologiczna

  Do doktora trafiłam przez przypadek kiedy dowiedziałam się ze jestem w ciąży. Nie żałuje ze to właśnie doktor Jedrzejak się mną zajął. Lekarz z ogromnym pokładem empatii, niezwykle delikatny podczas badania i rzeczowy. Ponadto doktora wyróżnia nietuzinkowe poczucie humoru. Jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę jaka mnie otoczył, szczere zainteresowanie oraz zaangażowanie. Jedyny minus, który zreszta nie jest wina doktora to dostępność wizyt i dziwny sposób rezerwacji w placówce.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Jędrzejak konsultacja ginekologiczna

  Szczerze polecam! Najbardziej profesjonalny lekarz u jakiego byłam i najlepszy ginekolog :) Wizyta rewelacyjna! Szczere zainteresowanie pacjentką, przyjemne nastawienie, zrozumienie i empatia! Wspaniały :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Rycharski Inny

  Usuwałam u Doktora dwie ósemki, zabieg wykonany bardzo sprawnie, Doktor wszystko tłumaczył oraz dbał o moje samopoczucie. Mam ogromną dentofobie, dlatego obawiałam się że wyrwanie zębów będzie dla mnie niezwykle traumatyczne - nic z tych rzeczy, mam do wyrwania jeszcze dwie i cieszę się że trafiłam na tak empatycznego, profesjonalnego chirurga.
  Szczerze polecam

  Artur Rycharski

  Dzień dobry Pani Agnieszko. Dziękuję bardzo za miłe słowa. Każda wizyta chirurgiczna jest dla pacjenta stresem, dlatego cieszę się, że czuła się Pani bezpiecznie. Pozdrawiam:)

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Sawa badania dna oka

  Pan Doktor był empatyczny, zbadał mnie dokładnie i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania oraz rozwiał wątpliwości.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Bartosz Dybowski Inny

  Świetny specjalista. Ponad 3 miesiące walczyłem z zapaleniem prostaty (5 antybiotyków), 2-ch lekarzy (w tym jeden wiekowy) już nie chciało się ze mną gadać i życzyło mi „powodzenia” ;) co wtedy mnie „troszkę” wystraszyło. Trafiłem do dr.Dybowskiego bo samodzielnie wyguglałem jego artykuł, o sposobach prowadzenia przewlekłych infekcji prostaty. Dr, przepisał nieantybiotykowe leczenie które zadziałało!!! (Co naprawdę mnie zdziwiło:)
  Idelany lekarz, dla takich „pacjentów” jak ja :)

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr hab. n. med. Janusz Skrzypecki konsultacja okulistyczna dzieci

  Profesjonalnie przeprowadzony wywiad oraz diagnostyka, duże zaangażowanie i wnikliwość, wysoka kultura osobista. Polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Janusz Skrzypecki konsultacja okulistyczna dzieci

  Lekarz sympatyczny, bardzo zaangażowany i rzeczowy. Otrzymaliśmy konkretne leczenie i zalecenia. Szkoda, że przy pierwszej wizycie wybraliśmy innego lekarza i przez to straciliśmy dużo cennego czasu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania