Centrum Medyczne
O nas
Zobacz więcejUsługi
Specjaliści
Opinie o specjalistach (368)
368 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
HJ
Bardzo polecam Panią doktor, bardzo, bardzo cierpliwa, a zaproponowane leczenie wciąż trzyma mnie przy życiu. Dosłownie. Przyszłam z ogromnym bólem po zabiegu proktologicznym, doszła już depresja i najgorsze myśli. Żaden lekarz nie potrafił znaleźć przyczyny bólu, stąd wniosek że mogą to być bóle neuropatyczne. Kontynuuję leczenie chirurgiczne ale też cały czas biorę leki, które dobrała mi pani doktor, które uśmieżają ból neuropatyczny. Dziękuję Pani doktor i polecam
Ola
Byłam u pani Doktor na swojej pierwszej cytologii w życiu i był to świetny wybór. Badanie przebiegło sprawnie i delikatnie, byłam informowana o wszystkim co się dzieje na bieżąco.
Anastazja
Wizyta odbyła się w komfortowej atmosferze. Dzięki wywiadowi i badaniom udało się znaleźć przyczynę moich problemów. Wszelkie obawy o ich zbagatelizowanie przez teksty typu "po ciąży pani przejdzie" zostały rozwiane już na wejściu - Pani Doktor od samego początku zachowywała się profesjonalnie, taktownie i rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania. Z całego serca polecam - właściwy człowiek na właściwym miejscu!
Laura
Miła atmosfera, wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Pani Natalia bardzo miła i sympatyczna, wszystko dokładnie i zrozumiale wytłumaczyła. Dzięki temu wizyta przebiegła bezstresowo i bardzo komfortowo
Paulina
Jestem bardzo zadowolona z wizyty,Pani doktor wszystko wytlumaczyła,zleciła potrzebne badania,miła,empatyczna osoba-szczerze polecam!
Piotr
Bardzo dokładne i komfortowe badanie. Bardzo polecam
Patrycja
Pani Doktor to wyjątkowa pediatra z ogromnym sercem do dzieci i ich rodziców. Od pierwszej wizyty czuliśmy się zaopiekowani i wysłuchani. Jest niezwykle zaangażowana, dokładna i zawsze poświęca tyle czasu, ile potrzeba, aby wszystko spokojnie wyjaśnić. Jej wiedza, empatia i spokój dają ogromne poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza młodym rodzicom. Jesteśmy bardzo wdzięczni za troskę, uważność i indywidualne podejście do naszego dziecka. Z całego serca polecamy — to pediatra, której można w pełni zaufać
Lakazova Olga
Dziękuję ogromnie za pomoc i zaangażowanie w mój problem!
Izabela
lakonicznie,byle pozbyć sie pacjenta i zabrać pieniądze
lek. Agnieszka Żebryk
Pani Izabelo, każda wizyta trwa kilkadziesiąt minut, a Pacjent otrzymuje na piśmie szczegółowy opis (m.in. dokładny wywiad, badanie neurologiczne, zalecenia, recepty, skierowania itp). Tak też było w przypadku Pani wizyty. Na wszystkie Pani pytania szczegółowo odpowiedziałam. Podczas wizyty nie zgłaszała Pani żadnych dodatkowych wątpliwości, także przykro mi, że ma Pani tak negatywne odczucia.
Arek
Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Profesjonalnie, wszystko wytłumaczone. Badania wykonane w gabinecie - polecam.