Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(236 opinii)

Centrum Medyczne Bieńkowski w Bydgoszczy jest prywatnym zakładem opieki zdrowotnej, zaprojektowanym i wybudowanym jako szpital o profilu zabiegowym spełniającym normy Unii Europejskiej. Nasz Szpita... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Lęborska 7

85-728 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 52 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe +48 885...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Bieńkowski w Bydgoszczy jest prywatnym zakładem opieki zdrowotnej, zaprojektowanym i wybudowanym jako szpital o profilu zabiegowym spełniającym normy Unii Europejskiej.

Nasz Szpital powstał w roku 2003 stanowiąc kontynuację ponad 11-letniej działalności prowadzonego przeze mnie Gabinetu Chirurgii Plastycznej. Celem utworzenia tak nowoczesnego obiektu było stałe podnoszenie jakości usług. Tym samym spełniamy oczekiwania naszych Pacjentów, którzy chcą i mogą być leczeni przez najlepszych specjalistów w bezpiecznych i komfortowych warunkach w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną oraz sprzęt renomowanych firm, zgodnie ze standardami obowiązującymi w Europie. Personel Centrum Medycznego stanowią doświadczeni specjaliści zapewniający najwyższy poziom przeprowadzanych operacji. Nasz starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje profesjonalną i troskliwą opiekę w miłej atmosferze.

Biorąc pod uwagę główny profil działania, sercem szpitala jest bardzo nowoczesny klimatyzowany blok operacyjny. W jego skład wchodzą dwie sale operacyjne z laminarnym przepływem powietrza, sale przygotowania pacjenta i operatorów, własna sterylizacja oraz sala wybudzeń. Specjalnie zaprojektowana instalacja audiowizualna daje możliwość bezpośredniej dwukierunkowej transmisji obrazu i dźwięku z sal operacyjnych do sali konferencyjnej.

Oddział posiada komfortowe sale chorych i salę pooperacyjnego nadzoru, wyposażone w instalację przyzywową personelu, łazienkę, TV i telefon przy łóżku pacjenta. Dysponujemy również luksusową i zaciszną częścią gościnną przeznaczoną zwłaszcza dla pacjentów zamiejscowych i obcokrajowców pragnących w dyskrecji po operacji dłużej pozostać pod naszą opieką, jak również dla osób im towarzyszących. Do dyspozycji naszych Pacjentów jest zamknięty parking. Obiekt jest wyposażony w system kamer zewnętrznych i wewnętrznych, oraz posiada nowoczesny system alarmowy monitorowany przez ochronę. W projekcie szpitala uwzględniono wszelkie udogodnienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych. Zapewniamy Państwu komfortowe warunki pobytu, a przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo usług medycznych, realizowanych przez wysokiej klasy personel i przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

Serdecznie zapraszam Państwa do naszego szpitala i życzę pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru.

Nasza oferta

CHIRURGIA PLASTYCZNA (Operacje odmładzające twarz; Operacje nosa, powiek i uszu; powiększanie piersi; pomniejszanie piersi; leczenie asymetrii piersi)
CHIRURGIA OGÓLNA - NACZYNIOWA (Operacja naprawcza przepuklin; Laparoskopowa operacja pęcherzyka żółciowego; Operacje i zabiegi żylaków kończyn dolnych; Operacja hemoroidów i szczeliny odbytu)
ORTOPEDIA (Artroskopia stawu kolanowego; Zespół cieśni kanału nadgarstka; Choroba Dupuytrena - przykurcze ręki; Haluksy - nowa skuteczna metoda)

Nasz sprzęt

 • W naszej Klinice posiadamy najnowszy sprzęt renomowanych firm spełniający wszyskie normy Uni Europejskiej
 • Body Jet EVO III
 • Jet Peel
 • Elektrokardiograf
 • komórki macierzyste
więcej

Zabiegi

 • Powiększanie piersi
 • Pomniejszanie piersi
 • Face lifting
 • Lifting środkowej części twarzy - Silhouette-Lift®
 • Korekcja powiek
 • Korekcja uszu
 • Korekcja nosa
 • Odsysanie tkanki tłuszczowej
 • Abdominoplastyka - usunięcie nadmiaru skóry brzucha
 • Labioplastyka
 • Zabiegi regenracyjne stawów kolanowych
więcej

Badania

 • Umowa z laboratorium

Choroby

 • przepuklina pachwinowa i brzuszna
 • żylaki kończyn dolnych
 • hemoroidy
 • usuwanie tłuszczaków, znamion
 • nowotwory skóry
 • haluksy
 • artroskopia stawu kolanowego
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
150 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Chalcarz konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Z całego serca polecam dr Michała!! Lekarz z powołania, który już po pierwszej konsultacji wzbudził we mnie ogromne zaufanie, odpowiedział na wszystkie pytania i wyjaśnił przebieg operacji. Dodatkowo wyróżnia się niesamowitym poczuciem humoru i zrozumieniem. Zarówno zabieg jak i okres rekonwalescencji przebiegł bez żadnych komplikacji, a efekty w pełni spełniają moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm!
  Dziękuje jeszcze raz. Cieszę się, że na Pana trafiłam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Chalcarz Inny

  Moja opinia o Pani Doktorze to
  Trafiłam trochę z przypadku akurat do Dr Michała i był to jeden z tych przypadków które są bardzo miłe. Pierwsza wizyta uspokoiła mnie i dowiedziałam się wszystkiego co było najważniejsze przed, podczas i po operacji. Efekt jaki uzyskałam po operacji.. bomba!!! Nie mogłam trafić lepiej! Moja sytuacja była dość skomplikowana, ale Dr sprawdził się w 100%!
  Przemiły, konkretny i zawsze pomocny!
  Dziękuje z całego serca i polecam!


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Wiesław Bieńkowski konsultacja online

  Jestem po konsultacji online, która przebiegła bardzo sprawnie. Pan doktor wszystko dokładnie wytłumaczył. Polecam.

  dr Wiesław Bieńkowski

  Dziękuję serdecznie


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Wiesław Bieńkowski konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Szanowni Państwo. Chciałabym wyrazić swoje ogromne uznanie dla Pana Doktora Wiesława Bieńkowskiego za profesjonalizm na najwyższym poziomie,życzliwość oraz poprawienie mojego samopoczucia. Za możliwość zadawania wyczerpujących pytań, za odpowiednią ilość czasu gdzie ze szczegółami Doktor wyjaśnił mi przebieg zabiegu. Czułam się po prostu bezpieczna i od początku wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dziękuję za wszelkie konsultacje, aby ocenić stan mojego zdrowia przed zabiegiem, nie tylko wykonać zabieg dla zysku finansowego, ale za profesjonalną opiekę przed i pooperacyjną. Efekt implantacji piersi wraz z usunięciem torbieli przerósł moje oczekiwania a życie stało się piękniejsze...Widzę jak moja kobiecość rozkwita a to dopiero 7 tygodni od zabiegu. Dziękuję za przemiłą atmosferę i niebywałą empatię. Opieka jakiej tylko można sobie życzyć.Jak najbardziej polecam Pana Doktora Bieńkowskiego.

  dr Wiesław Bieńkowski

  Dziękuję bardzo za rzeczowa opinię.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Wiesław Bieńkowski konsultacja online

  Pierwsza wizyta. Pan doktor wszystko
  wyjaśnił. Jestem zadowolony z przebiegu wizyty i porady. Umówiłem się na zabieg. Polecam


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Chalcarz Inny

  Pan doktor Michał Chalcarz jest pewnym siebie i profesjonalnym lekarzem. Wykonany zabieg korekty nosa, przerósł moje oczekiwania. Rekonwalescencja przebiegła szybko i bezboleśnie tak jak i sam zabieg, a opieka pooperacyjna był na najwyższym poziomie. Na pewno nie raz skorzystam z zabiegów u Doktora.

  dr n. med. Michał Chalcarz

  Dziękuje pięknie. Cieszę się, że spełniłem oczekiwania i jest Pani zadowolona. Oczywiście polecam się na przyszłość i pozdrawiam serdecznie.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Chalcarz Inny

  Pan doktor M.Chalcarz to specjalista w swojej dziedzinie. Wspaniały kontakt z pacjentem, duże zaangażowanie w tym co robi, duża staranność i dokładność o najmniejsze szczegóły. Bardzo polecam, na pewno wrócę!

  dr n. med. Michał Chalcarz

  Bardzo dziękuję, cieszę się, że nie zawiodłem i polecam się na przyszłość. Pozdrawiam serdecznie.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Wiesław Bieńkowski Inny

  Bardzo empatyczny Pan doktor z ogromnym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, uzyskałam lepszy efekt niż oczekiwałam. Wspaniała opieka przed i po operacji oraz sama konsultacja pozwalająca dobrze poznać oczekiwania klientki. Polecam serdecznie

  dr Wiesław Bieńkowski

  Dziękujemy za zaufanie.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Chalcarz Inny

  Chciałabym bardzo podziękować Panu doktorowi Michałowi Chalcarz za profesjonalnie wykonany zabieg zmniejszenia i podniesienia piersi. Efekt przerósł moje oczekiwania. Poprawił się komfort mojego życia. Wizyty i zabieg odbyły się w przyjemniej i bezstresowej atmosferze. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim Paniom, które mają jeszcze wątpliwości, że naprawdę warto. Rekonwalescencja przebiega prawidłowo.

  dr n. med. Michał Chalcarz

  Bardzo Pani dziękuję za taką opinię. To prawda, praca jest moją pasją i uwielbiam ją. A szczególnie mi miło, kiedy jeszcze mogę pomóc. Dziękuję za polecenie i pozdrawiam serdecznie.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Chalcarz Inny

  Abdomioplastyka brzucha, szkoda że tak późno podjęłam decyzję! Efekt szokujący! Proces leczenia bez żadnych komplikacji!!!

  dr n. med. Michał Chalcarz

  Dziękuję bardzo za opinię i cieszę się, że spełniłem oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania