Centrum Medyczne Bieniek to kontynuacja pracy, którą na co dzień wykonujemy w ramach prywatnej działalności medycznej, a ostatnio w Centrum Chirurgii Plastycznej, Dermatologicznej i Laserowej - nieprz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Bieniek

ul. Czechowicka 11, Krzyki

52-016, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...

O nas

Centrum Medyczne Bieniek to kontynuacja pracy, którą na co dzień wykonujemy w ramach prywatnej działalności medycznej, a ostatnio w Centrum Chirurgii Plastycznej, Dermatologicznej i Laserowej - nieprzerwanie od 1990 roku.

Centrum Medyczne Bieniek to miejsce, w którym wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom. Profil działalności kliniki oprócz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (kosmetycznej) oraz medycyny estetycznej obejmuje nowoczesną diagnostykę i terapię schorzeń skóry i powłok ciała oraz szeroko pojętą chirurgię onkologiczną i dermatologiczną. Jako jedyny ośrodek w Polsce specjalizujemy się w leczeniu nowotworów skóry metodą chirurgii mikrograficznej Mohsa. Metoda, która pozwala na usunięcie tkanek nowotworowych dzięki precyzyjnemu wycięciu nowotworu pod kontrolą śródoperacyjnych badań histopatologicznych (dr Bieniek jest jedynym w Polsce członkiem Europejskiego Trwarzystwa Chirurgii Mikrograficznej Mohsa i wykonał blisko 1000 takich zabiegów).

Klinika jest przygotowana do przyjęcia pacjentów wymagających rekonwalescencji po przebytych zabiegach, dzięki w pełni wyposażonym pokojom pacjenta. Do Państwa dyspozycji są gabinety lekarskie, laboratorium, dwie niezależne sale operacyjne oraz ambulatorium, w którym mogą Państwo skorzystać m.in. z zabiegów medycyny estetycznej oraz laseroterapii. W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny.

Nasz zespół tworzą lekarze i pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i satysfakcja pacjenta. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszej klinice był zawsze pozytywnym doświadczeniem.

Serdecznie Zapraszamy!

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksander KOZŁOWSKI

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Bieniek

   Świetny specjalista, który pierwszy powiedział, co mi dolega i wdrożył skuteczne leczenie. Pan Doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem i - co w moim wypadku miało bardzo duże znaczenie - posiada dwie specjalizacje (chirurgia ogólna i naczyniowa), więc spojrzał na mój przypadek szerzej i dostrzegł to, czego inni lekarze nie byli w stanie wychwycić. Czas oczekiwania na zabieg był krótki, gdzie w przypadku placówek publicznych do reszty straciłabym zdrowie stojąc w potężnych kolejkach. Wszystkich, którzy mają problemy zdrowotne i szukają mądrego, doświadczonego zabiegowca, gorąco namawiam do udania się po pomoc do Pana Doktora. Zdecydowanie warto!

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BieniekUsługa: operacja żylaków

   Lekarz z powołania, który doskonale wie co robi i dokładnie o wszystkim informuje pacjenta. Sprawna operacja i serdeczny kontakt zasługuje na najwyższą ocenę i oczywiście polecam każdemu, który potrzebuje zrobięc porządek ze zdrowiem. Panie Doktorze bardzo dziękuję !

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Magdalena Strzała - Siedlerska

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BieniekUsługa: zmiany skórne , przebarwienia, naczyniaki

   Lekarz kompetentny, doskonały fachowiec o dużym stopniu empatii. Uważnie wysłuchuje pacjenta, udziela konkretnych porad, stosuje udane terapie.
   Bardzo kontaktowa, wzbudzająca sympatię i zaufanie. Nie ma różnicy w sposobie traktowania chorego,który jest przyjmowany w ramach NFZ a tym, który odpłatnie korzysta z usług w prywatnych przychodniach. Z czystym sumieniem polecam p.Strzałę- Siedlerską. Oby więcej tak fachowych i sympatycznych lekarzy pracowało w służbie zdrowia.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Świdnicka 40Usługa: usuwanie kurzajek

   Pani Doktor jest bardzo przyjazna dla pacjenta i bardzo konkretna. Wizyty przebiegały szybko i sprawnie. Z czystym sumieniem polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Grzegorz Świsulski

  Ortopeda, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we WrocławiuUsługa: bol kolana po urazie

   Wizyta krotka ale rzeczowa. Doktor stwarza bardzo mila atmosferę. Jest wyważony i konkretny. Można nabrać pewności, że oddajemy się w dobre ręce.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we WrocławiuUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo rzeczowa i konkretna konsultacja. Punktualnie, pan doktor zalecił dalsze postępowanie i leczenie. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Marek Łuciuk

  Chirurg Szczękowy, Chirurg Plastyczny, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor Łuciuk jest świetnym chirurgiem i polecam go każdemu, kto ma zęby do ekstrakcji.
   Celem mojej wizyty było usunięcie ósemki.
   Doktor zadbał o pozytywną atmosferę i mój komfort podczas zabiegu. Wszystko odbyło się bezboleśnie, a na dziurę w dziąśle zostały założone szwy, dzięki czemu wszystko zagoiło się komplikacji.
   Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Polecam i sama bez strachu wrócę usunąć kolejne.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BieniekUsługa: konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

   Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła atmosfera. Doktor bardzo konkretny. Bardzo mily cały personel medyczny. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Agnieszka Jabłonka-Strom

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Bieniek

   Bardzo miła wizyta, profesjonalne podejście i dokładne badani, a także rzetelne informacje dla pacjenta

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: badanie endoskopowe dziecka

   Bylam u Pani doktor na konsultacji z dzieckiem. Pani doktor przeprowadziła badanie endoskopem i odpowiedziała na pytania, które interesują rodzica. Zrobiła to fachowo i na temat. Przedstawiła plan leczenia. Wizyta udana i nie stresująca dla dziecka.Polecam Panią doktor innym, potrzebującym porady laryngologicznej.

  Zobacz wszystkie opinie (63) o tym lekarzu


 • Maciej Brzyszcz

  Chirurg Dziecięcy, lek.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BieniekUsługa: usuwanie zmian skórnych

   Pan doktor Bryszcz skonsultował trzy bolesne zmiany skórne, z których wyleczeniem nie mogłem uporać się od wielu lat, a następnie wykonał zabieg ich usunięcia. Cały zabieg był szybki i bezbolesny, a doktor Brzyszcz wykazał się wyjątkową precyzją i profesjonalizmem. Gorąco polecam (wizyty u p. Brzyszcza, nie zmiany skórne).

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BieniekUsługa: wizyta kontrolna syna

   Pan lekarz miał super podejscie do syna, zapoznał się z nim, troszkę porozmawiał żeby syn się nie bał, później porozmawiał że mną o problemie syna, zbadał go. Wyjaśnił dokładnie co mam robić i jak pomóc dziecku. Pełny profesjonalizm ze strony lekarza. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Andrzej Bieniek

  Chirurg Plastyczny, Chirurg, dr hab. n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Bieniek

   Dziś wróciłam do domu po zabiegu powiększania piersi implantami okrągłymi. Już wiem że wybrałam najlepiej jak mogłam:) Pan Doktor miły, rzeczowy i co najważniejsze specjalista w swojej dziedzinie! Czułam się bezpieczna, na każdym etapie zabiegu. Opieka po rewelacyjna. Wiem że na końcowy efekt trzeba poczekać ale już widzę że będzie taki jak miał być :) Polecam Pana Doktora i cały jego zespół !
   24.01.2020 minęły dwa lata od zabiegu, biust jest rewelacyjny !!!

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BieniekUsługa: korekcja odstających uszu

   Pan doktor przeprowadzil u mnie zabieg korekcji uszu. Jestem bardzo zadowolona z efektu, w koncu pozbylam sie kompleksu, ktory dreczyl mnie przez cale zycie. Bardzo profesjonalne a jednoczesnie przyjazne podejscie zestrony pana doktora . Zabieg nie trwal dlugo i byl zupelnie bezbolesny. Pare dni noszenia opaski uciskowej ale potem juz mozna prawie w pelni cieszyc sie efektem zabiegu. Bardzo dziekuje panu doktorowi za opieke.

  Zobacz wszystkie opinie (94) o tym lekarzu


 • Renata Bieniek

  Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • J

   Bardzo profesjonalna, precyzyjna ponadto cierpliwie odpowiada na każde pytanie mimo bardzo wnikliwych i szczegółowych pytań z mojej strony, ponieważ jestem bardzo dociekliwym pacjentem. Przy tym Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Dlatego gorąco polecam wszystkim ja na pewno tam wrócę. Marcin


 • Radosław Klempous

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MedixUsługa: wodnik jądra

   Bardzo sympatyczny i spokojny lekarz. Pacjentem Pana Doktora był mój 7-miesięczny synek, który podczas wizyty zachował spokój, a podczas badania uśmiechał się. Pan Doktor ma podejście do dzieci. Wizyta to była przyjemność. Pan Doktor całą wizytę wszystko rzeczowo uspokojenie tłumaczy, tak, aby rodzic zrozumiał. Polecam!

  • M

   Jestem zachwycona Panem doktorem, leczył dwójkę moich dzieci. Lekarz który wreszcie postawił trafną diagnozę. Poleciła mi go znajoma która także leczyła u niego swoje skarby. Dobry fachowiec, polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jowita Halupczok-Żyła

  Endokrynolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor Jowity. Jest ona bardzo miłą i rzetelną osobą. Odpowiada rozbudowanie na wszelkie zadawane jej pytania.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BieniekUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo polecam. Pani Doktor poświęca tyle czasu i uwagi ile potrzeba, skrupulatnie analizuje wyniki badań i odpowiada na wszelkie pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu