Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum medyczne Benamed
ul.Strachocińska 159, 51-511 Wrocław
Centrum medyczne Benamed logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (26)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Malcewicz konsultacja ortopedyczna

  Lekarz profesjonalnie i rzetelnie udziela informacji.Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Dawid Jachimowicz Inny

  Polecamy! bardzo dobre, profesjonalne podejście do dziecka i jego wyników. Rzetelne podejście do badań i wykonywanej pracy. Pan doktor jest dociekliwy, potrafi wytłumaczyć wątpliwości, odpowiada na wszystkie pytania, poświęca czas pacjentowi co jest ważne.
  Miła atmosfera w gabinecie, widać i czuć, że jest prawdziwym lekarzem, który chce leczyć dzieci, z sercem podchodzi do dzieci i tematu. Dziękujemy

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr inż. Radosław Kowiel konsultacja dietetyczna

  Mijają dwa lata od mojej pierwszej wizyty u p. Radosława. W tym czasie udało mi się zrzucić 27 kg dzięki indywidualnie dobranym dietom. Każda z nich uwzględnia aktualny stan zdrowia, upodobania smakowe ,styl życia i aktywność fizyczną. Konsultacje przebiegają w miłej atmosferze a wszystkie wątpliwości i zapytania są szczegółowo wyjaśniane . Wszystkim tym, którzy chcą powalczyć ze swoją wagą serdecznie polecam wizytę u p. Radosława. Niemniej jednak proszę pamiętać, że p. Radosław udziela nam lekcji właściwego żywienia , a to w jaki sposób je odrobimy i na ile przyswoimy przekazywaną nam wiedzę zależy tylko i wyłącznie od nas. Profesjonalne podejście, uprzejmy i pomocny. Myślę, że dzięki pomocy Pana doktora uda mi się uzyskać oczekiwane rezultaty. Serdecznie polecam

  mgr inż. Radosław Kowiel

  Dziękuję pacjentowi za wytrwałość i skorzystanie z mojej pomocy. Dla mnie osobiście sukces pacjenta w redukcji masy ciała jest też moim sukcesem. Gratuluje i wierzę że teraz osiąganie innych celów będzie łatwiejsze.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr inż. Radosław Kowiel konsultacja dietetyczna

  Pan Radosław jasno i przyjaźnie wytłumaczył mi, jak mam zmienić dietę by lepiej się czuć i funkcjonować. Uwzględnił potrzeby związane z amatorską aktywnością sportową. Doceniam jego zaangażowanie, chęć pomocy. Polecam konsultacje u Pana Radosława, zwłaszcza mężczyznom. rzadko który z nas docenia ważność prawidłowego odżywiania i umie skomponować posiłki tak, by jeść zdrowo i smacznie.

  mgr inż. Radosław Kowiel

  Życzę dalszych sukcesów i wiary w specjalistów.

  C
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Justyna Izydorczak

  Wizyta 10/10, świetny kontakt, to będzie bardzo miła współpraca, czułam się bardzo swobodnie. Wiedza i doświadczenie świadczą o pasji i profesjonalizmie. Serdecznie polecam!

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Justyna Izydorczak

  Przyjazna atmosfera, zrozumienie, empatia. Profesjonalne podejście do problemu. Szczegółowe wyjaśnienie zagadnień dotyczących diety indywidualnej.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Izabela Jędras Inny

  Bardzo polecam Panią doktor. Nigdy wcześniej nie miałam tak szczegółowego badania USG piersi. Pani doktor zahaczyła nawet o tarczycę. Bardzo skrupulatne badania.

  A
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Marta Skoczyńska Inny

  Lekarz z ogromną wiedzą i chęcią zdiagnozowania pacjenta. Pani doktor wszystko wyjaśnia w trakcie wizyty, jest miła i komunikatywna. Wywiad przeprowadzony bardzo wnikliwie i szczegółowo.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Pietrus konsultacja urologiczna

  Byłam u lekarza drugi raz, jednak problemy z kamicą nerek mam od lat nastu. Do tej pory nie trafiłam na tak rzeczowego lekarza urologa, ktory kompleksowo i z zaangażowaniem podszedl do tematu.

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Justyna Izydorczak

  Bardzo kompetentny i komunikatywny lekarz, który do pacjenta podchodzi z empatia i zaangażowaniem. Polecam

  mgr Justyna Izydorczak

  Bardzo dziękuję za miłe słowa:) pozdrawiam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania