Centrum Medyczne Anamed

(25 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Anamed

Kolejowa 5

21-100 , Lubartów , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Centrum Medyczne Anamed? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Dąbrowska konsultacja endokrynologiczna

  Pani Doktor z powołania. Bardzo szczegółowo przechodzi przez wyniki badań, nie tylko ostatnie ale i sporo wcześniejsze. Szeroki wywiad i szukanie przyczyny przez zlecone badania. Wdraża odpowiednie leczenie i sprawdza postępy. Zawsze przygotowana do wizyty, nigdy na szybko, tylko tyle czasu, ile pacjent potrzebuje. Z całego serca polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Dąbrowska konsultacja endokrynologiczna

  Prawdopodobnie najlepsza wizyta u lekarza w moim życiu. Tak szczegółowego wywiadu medycznego nie miałam nigdy wcześniej. Pani doktor jest niezwykle miła i zaangażowana. Wyniki badań analizuje linijka po linijce. Dużo tłumaczy, pomaga, wyjaśnia. Widać, że ma dużą wiedzę. Dokładnie bada i zleca dodatkowe szczegółowe badania.

  Wizyta trwała dłużej niż przeznaczone 20 min., były też już opóźnienia w kolejce, ale warto było czekać, bo czułam się bardzo zaopiekowana. Widać, że lekarz z powołania.

  Z czystym sercem mogę polecić.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Dąbrowska konsultacja endokrynologiczna

  To jest Pani dr ,która interesuje się pacjentem.i przeprowadza szczegółowy wywiad. W końcu lekarz,który zlecił dużo dodatkowych badań a nie tylko TSH i FT4. Mam do dr zaufanie i czuję ,że trafiłam wreszcie na specjalistę endokrynologa.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Sidor Inny

  Lekarz bardzo sympatyczny i rzetelny. Wszystko, bez problemu, da się załatwić. Polecam bardzo serdecznie.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Dąbrowska

  Pani doktor - klasa sama w sobie! Zawsze mila, przygotowana, i dobrze nastawiona do pacjenta. Rzeczowo odpowiada na pytania, wnikliwie dokonuje wywiadu, zleca wszystkie potrzebne badania. Jestem przebadana od dechy do dechy ! Zostało włączone leczenie. Polecam i życzę dużo zdrowia !


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Daczko

  Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor prowadzi moje dziecko od urodzenia. Bardzo ciepła osoba z indywidualnym podejściem do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona zarówno z leczenia jak i uprzejmości oraz sposobu bycia Pani Doktor wobec dzieci jak i dorosłych. Uważam Panią Doktor za specjalistę godnego polecenia.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Daczko

  Świetny lekarz - doskonały specjalista! Pani Doktor nie tylko wyleczyła moje objawy alergii ale także skutecznie mnie odczuliła. Na każdej wizycie rzeczowo i przede wszystkim zrozumiale dla mnie odpowiadała na wszystkie pytania. Pani Doktor nie tylko leczy, ale podczas wizyt zapewnia pacjentom ogromne poczucie bezpieczeństwa, a do każdego problemu podchodzi indywidualnie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Sidor

  Świetny lekarz, Chodziłam do Pana Doktora z niedociśnieniem świetie dobrał mi leki i wszystko potoczyło się dobrze, a co najważniejsze przejmuje się pacjentem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Bednarska

  Dr.Anna Bednarska to wybitny lekarz. Bardzo dużo jej zawdzięczamy. Najpierw pomagała nam przy synku teraz przy córeczce:-) Pani Doktor to nie tylko lekarz,ale przede wszystkim wspaniały człowek! Pani Aniu dziękujemy za to,że Pani jest:-* M.O.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Gieroba

  od lat zawsze mogę liczyć na poradę i pomoc w każdej chwili dla siebie i rodziny. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz