Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik

(116 opinii)

Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik to miejsce gdzie tworzymy zespół specjalistów poznawczo-behawioralnych. Stale podnosimy swoje kształcenie poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach, k... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik

al. Józefa Piłsudskiego, 31, 133-134

35-074 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik to miejsce gdzie tworzymy zespół specjalistów poznawczo-behawioralnych. Stale podnosimy swoje kształcenie poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach, konferencjach. Pracujemy pod stałą superwizją i dbamy o proces leczenia każdego pacjenta. W pracy wykorzystujemy techniki i metody CTB, ACT, DBT, terapie schematów oraz posiadamy specjalistę EMDR.

Naszym celem jest pomóc ludziom w osiąganiu tego, czego pragną, w przekraczaniu własnych ograniczeń, w sięganiu po nieznane im dotąd własne zasoby i możliwości ich wykorzystania.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja psychologiczna

  Pani Kamila jest na prawdę świetna, bardzo wesoła i dobrze się z nią dogaduje. Umie wszystko dobrze wyjaśnić, a rozmowa wyglada jak z dobra przyjaciółka, sama też czasami opowiadała o sobie więc można było poczuć sie komfortowo. Gorąco polecam ;)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska psychoterapia

  Szczerze polecam, elastyczność godzinowa oraz podejście do pacjenta na wysokim poziomie :) Można śmiało polecić do walki z nerwicą.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam Panią Martę, podczas wizyt w gabinecie panuje przyjazna atmosfera, Pani Marta zawsze spokojnie wysłucha i nie ocenia, kończąc terapię z jednej strony czuję dumę a z drugiej wiem ze będzie mi czegoś brakować, wspólny rok bardzo dużo we mnie zmienił, polecam serdecznie zwłaszcza jeśli ktoś obawia się rozpoczęcia terapii.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska psychoterapia

  Bardzo polecam Pani Marta pomogła mi z atakami paniki, lękiem, niską samooceną. Nigdy nie czułam się lepiej niż w chwili obecnej, wszystko dzięki Pani Marcie. Zaangażowanie i podejście do pacjenta, wybór terapii, wszystko na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska psychoterapia indywidualna

  Świetna Pani Psychoterapeuta. Potrafi rewelacyjnie podejść do problemu pacjenta. Ja czuję ogromną poprawę. Polecam z całego serca Panią Martę.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Pilińska Inny

  Pani Monika jest cudowną terapeutką. Od samego początku stworzyła przyjazną atmosferę dzięki czemu mogłam się otworzyć i swobodnie mówić o swoich problemach. Dzięki Pani Monice mogłam lepiej poznać siebie i poradzić sobie z wieloma kłopotami. Czuje, że wspólna terapia przyniosła mi wiele korzyści i wiedzy o swoich emocjach. To był bardzo efektywny czas. Bardzo mocno polecam współpracę z Panią Moniką :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska Inny

  Serdecznie polecam Panią Martę - najlepszy specjalista. Empatyczna, cierpliwa i zawsze trafiającą w punkt. Pozytywną energią wypełnia całe pomieszczenie!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska psychoterapia indywidualna

  Trafiłam do Pani Marty z córką w celu podjęcia terapii behawioralnej -późno zdiagnozowany autyzm u nastolatki, agresja. Same leki nie dawały większego skutku. Pani Marta nie spisała jej na straty, wykazała się ogromną empatią i cierpliwością. Trwało to chwilę, ale znalazła sposób żeby dotrzeć do córki. Nie oceniała tylko okazywała wsparcie, nie tylko córce ale i mi. Ważne też jest, że Pani Marta ma bardzo indywidualne i praktyczne podejście do pacjenta i sprawy. Obecnie terapia trwa. Ogromnym plusem też jest bezproblemowy kontakt w razie potrzeby, możliwość ustalenia wizyt po południu, czy płatności przelewem przed wizytą lub w trakcie kartą.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Pilińska Inny

  Pani Monika to wspaniała, ciepła osoba. Ma ogromną wiedzę i mądrość w prowadzeniu terapii, doskonale wie co robi i potrafi odpowiedzieć na każdy problem. Czuję zrozumienie i pełne zaangażowanie w cały proces leczenia. Po kilku miesiącach terapii zdecydowanie widać efekty! Polecam z całego serca!

  mgr Monika Pilińska

  Dziękuję bardzo za tak pozytywne słowa. Pozdrawiam serdecznie:)


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kinga Łyszczek Inny

  Na terapie do Pani Kingi uczęszczałam przez 9 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona, poniewaz dzieki spotkaniom zmienilam swoje przekonania, ktore szkodzily zarowno mnie samej jak i innym. Znacznie poprawila sie moja jakosc zycia, poniewaz Pani Kinga pomogla mi zrozumiec moje nieprzepracowane traumy, wyciagnela trafne wnioski i potrafila mi je wytlumaczyc. Nasze spotkania odbywaly sie zarowno online jak i w gabinecie i za wszystkie odbyte rozmowy jestem bardzo wdzieczna. Czulam sie bardzo komfortowo, poniewaz od Pani Kingi bije pozytywna energia :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania