Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik

(41 opinii)

Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik to miejsce gdzie tworzymy zespół specjalistów poznawczo-behawioralnych. Stale podnosimy swoje kształcenie poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach, k... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik

al. Józefa Piłsudskiego, 31, 133-134

35-074 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik to miejsce gdzie tworzymy zespół specjalistów poznawczo-behawioralnych. Stale podnosimy swoje kształcenie poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach, konferencjach. Pracujemy pod stałą superwizją i dbamy o proces leczenia każdego pacjenta. W pracy wykorzystujemy techniki i metody CTB, ACT, DBT, terapie schematów oraz posiadamy specjalistę EMDR.

Naszym celem jest pomóc ludziom w osiąganiu tego, czego pragną, w przekraczaniu własnych ograniczeń, w sięganiu po nieznane im dotąd własne zasoby i możliwości ich wykorzystania.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  psychoterapia online

  Pani Kamila jest świetną psychoterapeutką. Jest ciepła, empatyczna oraz ma świetną pamięć. Spotkałem kilku psychoterapeutów na swojej drodze ale to właśnie ta Pani pomogła mi najbardziej. Poza terapią Pani Kamila stale podnosi swoje kompetencje, czyta nowe książki i stara się faktycznie pomóc swoim pacjentom co daje się odczuć w czasie terapii.
  Pani Kamila dzieliła się ze mną swoimi myślami co sprawiło, że znacznie łatwiej mogłem jej zaufać, to właśnie jej autentyczność i otwartość bardzo mi pomogły.
  Terapia przebiegała w przyjaznej atmosferze, pełnej humoru jednocześnie zachowując pełny profesjonalizm.
  Serdecznie polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  psychoterapia online

  Współpraca z Panią Kamilą to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić w ostatnim czasie. Bardzo długo szukałam kogoś kto z takim profesjonalizmem i zaangażowaniem, bez jednoczesnego oceniania podejdzie do swojej pracy. Pani Kamila stosuje takie techniki podczas współpracy, że terapia naprawdę postępuje do przodu. Z całego serca polecam :)

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska psychoterapia

  Pani Marta jest bardzo empatyczną osobą i bardzo dobrą specjalistką. Moje spotkania z nią trwały 6 miesięcy i był to czas ogromnej pracy nad moją własną osobą i nad tym jak myślę i jak czasami nadinterpretuje niektóre sytuacje. Dzięki terapii nauczyłam się rozumieć siebie, swoje emocje i akceptować sytuacje, które się wydarzają.
  Nie było problemów z umówieniem się na odpowiadający wszystkim termin oraz na przyspieszenie spotkania jeśli tego potrzebowałam.
  Polecam spotkania z Panią Martą z całego serca.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  psychoterapia online

  Ze strony Pani Kamili zawsze otrzymywałem profesjonalne wsparcie, pełne empatii i szacunku. W czasie terapii nigdy nie czułem się oceniany. Pani Kamila jest bardzo inteligentną osobą, brała pod uwagę wszelkie zawiłości problemów z którymi się mierzyłem. Widać ogromną wiedzę Pani Kamili - Pani Kamila często poleca ciekawe nowości wydawnicze lub pozycje filmowe poruszające ważne kwestie psychologiczne lub społeczne. Terapia przebiegała w serdecznej atmosferze, w której było miejsce zarówno na uśmiech jak i powagę w odpowiednich sytuacjach.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska terapia behawioralna

  Jestem bardzo zadowolony z terapii u Pani Marty. Zawsze uśmiechnięta i zaangażowana. Miałem spory problem z lękiem o zdrowie, ataki paniki. Terapia trwała kilka miesięcy i zmieniła moje życie diametralnie. Dzięki Pani Marcie nauczyłem się wiele skutecznych metod na walkę z lękiem i innymi przeciwnościami losu. Gdybym ponownie miał wybrać jakiegoś psychoterapeutę to z pewnością wybrał bym Panią Martę. Była to moja pierwsza w życiu terapia behawioralna i jestem zaskoczony efektami działania takiej terapii. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska terapia behawioralna

  Pani Marta, pomogła mi zwalczyć swoje fobie a także otworzyć oczy na wiele spraw, dzięki niej spełniłam swoje marzenia. I postawiłam na samorealizację nie patrząc przy tym na opinie innych ludzi. Odwarzyłam się żyć. Bardzo polecam Panią Marte każdej zagubione osobie poszukującej własnej drogi.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kinga Łyszczek Inny

  Bardzo polecam psychoterapię u Pani Kingi. Podczas terapii przepracowałyśmy wspólnie moje problemy i znalazłyśmy ich przyczyny. Pani Kinga jest bardzo sympatyczna i zaangażowana. Po kilku miesiącach terapii wyraźnie widzę pozytywne zmiany i mogę zrezygnować z pomocy farmakologicznej. Pomimo obaw i dystansu do spotkań poprzez skype po kilku rozmowach zupełnie przestało mi to przeszkadzać. Ze względu na obecną sytuację, terapia online jest jak najbardziej wykonalna i wygodniejsza niż wizyty w gabinecie. Jeszcze raz serdecznie polecam.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Pilińska Inny

  Pani Monika jest osobą niezwykle empatyczną, zaangażowaną i profesjonalną. Każda konsultacja przebiega w przyjaznej atmosferze, a Pani Monika daje poczucie zrozumienia i udziela wielu cennych wskazówek. Polecam serdecznie

  Monika Pilińska

  Bardzo mi miło to czytać, dziękuję niezmiernie i pozdrawiam serdecznie :)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Pilińska Inny

  Polecam bardzo panią Monikę, jest wspaniałą i wrażliwą osobą. Bardzo mi pomaga w moich problemach.

  Monika Pilińska

  Bardzo dziękuję za opinię, życzę wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam serdecznie:)

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kinga Łyszczek Inny

  Pani Kinga to świetna specjalistka w swojej dziedzinie. Jest ona osobą profesjonalną, empatyczną i niezwykle miłą. Podczas terapii spotkałam się z otwartością i zrozumieniem – czyli z tym, co kluczowe w takich spotkaniach. Każdy problem, z jakim przyszłam do Pani psycholog został przez nas wspólnie dogłębnie przeanalizowany. Dzięki fachowej wiedzy Pani Kingi oraz materiałom pomocniczym przygotowywanym na spotkania mogłam zrozumieć mechanizm powstawania problemu, a przez to zdystansować się do niego. Właśnie to było mi potrzebne. Również różne techniki oswajania się z lękiem okazały się bardzo pomocne. Nie bez znaczenia były także zadania domowe, czyli praca własna, której wagę wielokrotnie podkreślała Pani psycholog podczas spotkań. Terapia uzmysłowiła mi wiele rzeczy, dlatego mogę uznać tę współpracę za bardzo owocną. Szczerze polecam. :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania