Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik to miejsce gdzie tworzymy zespół specjalistów poznawczo-behawioralnych. Stale podnosimy swoje kształcenie poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach, konferencjach. Pracujemy pod stałą superwizją i dbamy o proces leczenia każdego pacjenta. W pracy wykorzystujemy techniki i metody CTB, ACT, DBT, terapie schematów oraz posiadamy specjalistę EMDR.

Naszym celem jest pomóc ludziom w osiąganiu tego, czego pragną, w przekraczaniu własnych ograniczeń, w sięganiu po nieznane im dotąd własne zasoby i możliwości ich wykorzystania.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (90)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Marta Krajewska terapia behawioralna

  Współpraca z Panią Martą pozwoliła mi dużo bardziej racjonalizować swoje negatywne myśli i stany lękowe. Często wracam do wypracowanych mechanizmów. Jeśli będę miała jeszcze problemy z pewnością wrócę do współpracy z nią. Jest ciepłą, miłą kobietą, z którą dobrze się rozmawia.

  E
  Profil zweryfikowany
  Marta Krajewska psychoterapia indywidualna

  Do Pani Marty trafiłam półtora roku temu i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Pani Marta to właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest ciepła, życzliwa, profesjonalna. Na spotkaniach czułam się bardzo komfortowo i swobodnie. Z całego serca polecam!

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Lasota (Pilińska) Inny

  Serdecznie podziękowania dla Pani Moniki za profesjonalizm, indywidualne podejście, empatię i zrozumienie. Terapia to ciężka praca, w szczególności nad samym sobą, dlatego warto mieć kogoś, komu można zaufać. Polecam ze szczerego serca.

  mgr Monika Lasota (Pilińska)

  Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam ciepło:)


  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Lasota (Pilińska) Inny

  Z Panią Moniką spotykałam się 1,5 roku. Przez ten czas nauczyła mnie jak słuchać siebie, jak spojrzeć na siebie z dystansu, zmotywowała mnie do dużych zmian w życiu. Z niesamowitą intuicją, zawsze miła , ciepła, empatyczna , uważna i skuteczna. Myślę , że Pani Moniką posiada wszytko to co dobry psycholog posiadać powinien. Wiele Jej zawdzięczam, po każdej wizycie czuć naładowane baterie. Dziękuję za wszystko.

  mgr Monika Lasota (Pilińska)

  Bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa. Serdeczności:)


  N
  Profil zweryfikowany
  Marta Krajewska terapia behawioralna

  Polecam Panią Martę. Bardzo sympatyczna osoba. Wytłumaczyła mi wiele rzeczy, dzięki którym każdy kolejny dzień jest dla mnie przyjemnością. Bardzo cierpliwa i wyrozumiała osoba. Przez godziny mojej pracy nie mogłam mieć sesji w stałych godzinach. Wielkim uspokojeniem dla mnie było to, że Pani Marta starała się znaleźć dla mnie czas dostosowując się pod moje wolne chwile.


  I
  Profil zweryfikowany
  Marta Krajewska terapia behawioralna

  Polecam Panią Martę. Bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Wyleczyła mnie z lęku o zdrowie i DDA. Gdym miała umówić się ponownie to tylko tutaj.


  W
  Profil zweryfikowany
  Marta Krajewska Psychoterapia

  Z całego serca polecam P. Martę, bardzo empatyczna osoba, nigdy nie czułam się przez nią oceniana, zawsze doskonale przygotowana do każdego spotkania. Pomogła mi zrozumieć i uporać się z moim problem, naprowadziła na dobrą drogę. Bardzo indywidualnie podejście do pacjenta i jego problemów. Serdecznie polecam!


  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Lasota (Pilińska) Inny

  Minął właśnie rok mojej współpracy z Panią Moniką i z ręką na sercu muszę przyznać, że to najcieplejsza i najmilsza osoba jaką znam. Po każdej terapii mam lepszy humor, ze względu na to jak Pani Monika poprowadziła sesję, sam jej widok i jej empatia wywołuje uśmiech na twarzy. Chyba nie mogłam wyobrazić sobie lepszej psycholożki. Zawsze trafia w punkt. Już od samego początku poczułam pełne zrozumienie, a z każdą kolejną wizytą jest ono jeszcze większe;).

  mgr Monika Lasota (Pilińska)

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie:)


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Psykała psychoterapia indywidualna

  Pani Joanna bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, jest zaangażowana, słucha z dużą uważnością i potrafi celnie wyłapać rzeczy pozornie małe, ale tak naprawdę bardzo ważne i istotne w terapii. Sprawia, że czuję się bardzo komfortowo i wzbudza duże zaufanie. Minął mi już rok od kiedy jestem pod opieką Pani Joanny i widzę dużo pozytywnych zmian w swoim życiu. Serdecznie polecam Panią Joannę , ponieważ jest psychologiem z dużą wiedzą i świetnym podejściem do pacjentów.


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Psykała psychoterapia indywidualna

  Współpraca z Panią Joanną to czysta przyjemność. Na terapii jestem od kilku miesięcy i nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie uzyskam tak duże efekty. Pani Joanna jest bardzo zaangażowana w to co robi, okazuje zrozumienie oraz potrafi wyjaśnić przyczyny konkretnych problemów.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

al. Józefa Piłsudskiego, 31, 133-134, 35-074 Rzeszów Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania