Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik

(71 opinii)

Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik to miejsce gdzie tworzymy zespół specjalistów poznawczo-behawioralnych. Stale podnosimy swoje kształcenie poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach, k... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik

al. Józefa Piłsudskiego, 31, 133-134

35-074 , Rzeszów ,

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Kreatywnego Rozwoju Kamila Stefanik to miejsce gdzie tworzymy zespół specjalistów poznawczo-behawioralnych. Stale podnosimy swoje kształcenie poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach, konferencjach. Pracujemy pod stałą superwizją i dbamy o proces leczenia każdego pacjenta. W pracy wykorzystujemy techniki i metody CTB, ACT, DBT, terapie schematów oraz posiadamy specjalistę EMDR.

Naszym celem jest pomóc ludziom w osiąganiu tego, czego pragną, w przekraczaniu własnych ograniczeń, w sięganiu po nieznane im dotąd własne zasoby i możliwości ich wykorzystania.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam Panią Kamilę. Indywidualne podejście do pacjenta, zaangażowanie i miła atmosfera podczas spotkań.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska Psychoterapia

  Trafiłam do Pani Marty z problemami lękowymi, które uniemożliwiały mi normalne, zdrowe funkcjonowanie. Na przestrzeni czasu terapii odkryłam ogrom zależności, który wpływał na podejście do wielu spraw, o którym nie miałam pojęcia. Pani Marta była zawsze profesjonalna, ciepła, nieoceniająca, potrafiąca ze zrozumieniem i cierpliwością podejść do tematów, z którymi dość długo nie mogłam się rozprawić. Pomogła mi w wielu trudnych momentach życiowych, które pojawiły się w czasie trwania terapii. Na każdym etapie stosowała odpowiednie metody, które pozwalały dojść do sedna danych problemów, dzięki czemu terapia nie była tylko rozmową samą w sobie. Nigdy nie czułam się poganiana, mimo że teraz czuje, że bardzo szybko wiedziała co było źródłem problemów. Zawsze czułam się komfortowo i w pełni zrozumiana. Szczerze polecam Panią Martę, podjęcie terapii u niej to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska Psychoterapia

  Bardzo polecam, przez ponad pół roku współpracy z Panią Martą zmieniło się we mnie wiele, dzięki uzyskanej wiedzy zauważyłam pewne błędne mechanizmy, które mniej lub bardziej świadomie stosowałam i dzięki pomocy udało mi się wprowadzić istotne zmiany w moim sposobie myślenia, co znacząco poprawiło komfort mojego życia. Nie czułam się oceniana i otrzymałam ogrom wsparcia, którego potrzebowałam, bo Pani Marta jest bardzo ciepłą osobą, więc łatwo poczuć się komfortowo i bez problemu zwierzyć się z nawet najtrudniejszych i wstydliwych problemów

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska Psychoterapia

  Polecam panią Martę. Pomogła mi zmienić myślenie w wielu obszarach mojego życia. Potrafi celnie trafić i wydobyć, tkwiące w nas od wielu lat, trudne wspomnienia, które mają wpływ na obecny stan. Czasem rozmowa była trudna, ciężko się mówiło, jednak po spotkaniu czułam ulgę. Po zakończonej terapii, po kilku miesiącach wróciłam na kilka spotkań, by przepracować jeszcze parę spraw. Czuję, że mam więcej sił i energii do życia.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska Psychoterapia

  Uczęszczałam na terapię ponad rok. Jestem bardzo zadowolona. Pani Marta jest niezwykle miła i ciepłą osobą, która sprawia że nie czułam się jak na terapii. Na spotkaniach czułam się bardzo swobodnie i luźno. Nigdy nie czułam się w żaden sposób oceniania mimo wszystko czuć było pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Psykała konsultacja psychoterapeutyczna

  Szczerze polecam! Bardzo życzliwa, komunikatywna i zaangażowana osoba. Skutecznie wyjaśnia i rozwiązuje problemy.

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska Inny

  Na terapię do Pani Marty uczęszczam już ponad rok i była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć w trosce o swoje zdrowie psychiczne i samą siebie. Od pierwszych wizyt czułam, ze jestem w najlepszych rękach. Jeszcze rok temu nie sądziłam, że uda mi się przezwyciężyć problemy, z którymi się zmagałam, czeka mnie jeszcze trochę pracy, ale dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi, kompetencjom i serdeczności Pani Marty udało mi się znaleźć spokój i rozwiązania, które pomogły mi wydostać się z dołka i po prostu radzić sobie. Każdemu, kto zmaga się z trudnościami lub chce zadbać o swoje zdrowie psychiczne i spokój życia, polecam skorzystać z terapii, bo na prawdę warto. Pani Marta za każdym razem była punktualna, perfekcyjnie przygotowana do wizyty, pełen profesjonalizm. Z ręką na sercu polecam wszystkim Panią Martę jako terapeutę, to naprawdę właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska Psychoterapia

  Pani Marta to mega kompetentna i serdeczna osoba. Po 2 latach naszych spotkań, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jestem w miejscu, w którym 2 lata temu nie wierzyłem, że będę. Wydawało mi się, że jestem w sytuacji bez wyjścia i pozytywnego zakończenia. Dzięki naszym spotkaniom, dziś jestem osobą o wiele bardziej świadomą, i dalej mogę iść przez życie o własnych siłach. Chciałbym zachęcić wszystkich, którzy nie radzą sobie sami ze swoimi problemami, żeby skorzystali z pomocy Pani Marty. Zdrowie jest najważniejsze, również to psychiczne o czym często zapominamy i bagatelizujemy. To nie wstyd pójść po pomoc, a każdy ciężki okres wnosi coś pozytywnego do naszego życia i nas kształtuje. Dlatego jeszcze raz zachęcam wszystkich, którzy to czytają i zastanawiają się co zrobić. Umawiajcie się na wizytę i dajcie sobie pomoc. Pozdrawiam i życzę wszystkim czytającym jak najszybszego powrotu do czerpania radości z życia !

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Krajewska Psychoterapia

  Dzięki wizytom u Pani Marty pozbyłam się wielu lęków, zyskałam pewność siebie i nauczyłam się radzić sobie z wieloma wymagającymi sytuacjami. Pani Marta jest niezwykle cierpliwą, wyrozumiałą i przyjazną osobą, dzięki czemu nasze spotkania były dla mnie przyjemnością. W trakcie terapii w razie potrzeby zawsze znajdowała dla mnie czas i nawet zorganizowanie spotkań online nie było problemem.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Pietrucha Inny

  Ogromne zaangażowanie, empatia i zdolność przekazywania wiedzy w przystępny dla pacjenta sposób. Terapia u Pana mgra Michała Pietruchy to nie tylko doraźna pomoc, ale przede wszystkim nabywanie umiejętności radzenia sobie z życiowymi trudnościami oraz odnajdywania wewnętrznego spokoju w chaosie tego świata. To były dobrze zainwestowane pieniądze - nabyłam wiedzę i narzędzia do pracy nad sobą, z których będę korzystać przez całe życie. Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam na tego specjalistę. Każda wizyta napawała mnie nadzieją, a do tego doświadczyłam na własnej skórze, jak owocna potrafi być systematyczność pracy nad sobą. Poza tym Pan mgr jest po prostu fajnym człowiekiem (życzę Panu dużo zdrowia, żeby jak najdłużej mógł Pan pomagać pacjentom). I Państwu czytającym opinie życzę dużo zdrowia i z całego serca polecam korzystanie z pomocy specjalistów takich jak Pan mgr Michał Pietrucha.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania