Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie - Wejherowo

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie - Wejherowo

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie - Wejherowo
Kwiatowa 7, 84-200 Wejherowo

Opinie o specjalistach (14)

14 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    N

    Panią Kamilę znalazłam będąc za granicą, zmagając się z kilkoma rzeczami zdrowotnymi, z którymi sama nie umiałam sobie poradzić. Będąc pod Jej opieką, zrobiłyśmy ogromny sukces. Spotykając się tylko on-line. Jestem pod wrażeniem współpracy, efektów, podejścia, pomocy i tego że faktycznie się da, bo zmieniła nie tylko dietę z wytycznymi, tylko podejście do jedzenia ogólnie. Jeśli były pytania, to odpowiadała i pomagała bez najmniejszego problemu. Polecam z całego serca

     • Kamila Piekut konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)  • 

    M

    Serdecznie polecam Panią Kamilę. Jestem pozytywnie zaskoczona, ponieważ proces redukcji wagi przebiegał inaczej niż sobie to wyobrażałam, a moje pierwotne wyobrażenia o nim, oparte na relacjach znajomych korzystających z innych gabinetów dietetycznych, długo zniechęcały mnie przed podjęciem tego kroku. Jest to pierwsze sensowne podejście do tematu utraty wagi z jakim się spotkałam. Bez katowania się, dostosowane do mojego trybu życia oraz preferencji smakowych. Pani Kamila jest nieocenionym wsparciem w całym tym procesie. Uczy jak być konsekwentnym w dążeniu do celu i pomaga wyrobić zdrowe nawyki. Podczas naszej wspólnej drogi w ciągu pół roku schudłam więcej niż pierwotnie założyłam, że jestem w stanie i nadal utrzymuję tę wagę.
    Osobom, które wahają się przed podjęciem tego kroku polecam wybranie się na analizę składu ciała podczas której Pani Kamila opowie jak wygląda cały proces. Warto!

     • Kamila Piekut poradnictwo dietetyczne  • 

    S

    Polecam! Pani Kamila zna się na tym co robi,bardzo sympatyczna.

     • Kamila Piekut konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)  • 

    A

    Pani Kamila wykazuje wielkie zaangażowanie w swoją pracę. Ma indywidualne podejście, duży nacisk kładzie na aktywność fizyczna, słucha i rozumie. Polecam każdemu, kto potrzebuje nie tylko praktycznych porad, ale również wsparcia na drodze ku lepszemu zdrowiu.

     • Kamila Piekut poradnictwo dietetyczne  • 

    P

    Polecam panią dietetyk Kamilę. Dobrze dobrana dieta, która przynosi rezultaty. Uwzględnia i pamięta o preferencjach smakowych pacjenta. Atmosfera wizyt jest serdeczna i przyjazna.

     • Kamila Piekut Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)  • 

    Kamila Piekut

    Pani Patrycjo, dziękuję za opinię i możliwość współpracy.


    L

    Kształtuje prawidłowe nawyki żywieniowe. Zachęca do zdrowego trybu życia - duży nacisk na aktywność fizyczną. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

     • Kamila Piekut poradnictwo dietetyczne  • 

    Kamila Piekut

    Pani Lucyno, ślicznie dziękuję za opinię . Powodzenia w utrzymaniu osiągniętych rezultatów.


    B

    Cieszę się, że właśnie trafiłam do tego gabinetu Pani Kamili Piekut.
    Nie jestem łatwą pacjentką , ponieważ jestem po przeszczepie nerki a właśnie Pani Kamila pomogła mi schudnąć. Przede wszystkim dokładnie sprawdziła moje wyniki badań po czym ustaliła odpowiednią
    dietę. Udało mi się schudnąć i jestem mega zadowolona. Dieta dopasowana również do innych moich chorób, dokładnie wszystko opisane ,wizyty dopasowane do klienta także Bardzo polecam Panią Kamilo Piekut

     • Kamila Piekut Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)  • 

    Kamila Piekut

    Pani Basiu, bardzo dziękuję za możliwość współpracy i towarzyszenia Pani w zmianie. Życzę zdrowia.


    M

    Pani Kamila dopasowuje leczenie do indywidualnego trybu życia pacjenta, potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić i podchodzi do człowieka z dużą empatią.

     • Kamila Piekut poradnictwo dietetyczne  • 

    Kamila Piekut

    Pani Magdo, bardzo dziękuję za opinię i życzę zrealizowania swoich dietetycznych celów.


    R

    Bardzo Miła atmosfera przyjazne miejsce oraz skuteczne leczenie

     • Kamila Piekut warsztaty dietetyczne  • 

    Kamila Piekut

    Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się , że mogłam pomóc i dziękuję za zaufanie.


    M

    Z ogromną przyjemnością mogę polecić
    Panią Dietetyk Kamilę Piekut.
    Zaczynałam z dodatkowymi kilogramami
    po dwóch ciążach i nie najlepszymi nawykami żywieniowymi.
    Teraz wiem jak skomponować dobrze zbilansowany posiłek, który przede wszystkim smakuje mi oraz całej mojej rodzinie.
    Plan żywieniowy zawsze przypisany moim preferencjom, szczegółowo omówiony na wizycie, jak wszystkie inne zalecenia.
    Po prawie czterech miesiącach na wadze prawie -10kg, ale nie udało by się tego osiągnąć bez pomocy Pani Kamili, która przede wszystkim wyróżnia się ogromnym zaangażowaniem w lepszą przyszłość każdego pacjenta. Pani Kamila Piekut jest bardzo profesjonalna,
    z ogromną dbałością dba o moje zdrowie,
    zadowolenie i dobre samopoczucie, ale przede wszystkim jest ciepłym i dobrym człowiekiem. Jest ogromnym wsparciem i motywacją, która jest niezastąpiona w całym procesie mojej przemiany.
    Każda wizyta jest konkretna, rzetelna,
    z bardzo miłą atmosferą.
    Bardzo się cieszę, że poznałam Panią Kamilę

     • Kamila Piekut Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)  • 

    Kamila Piekut

    Pani Marcelino, bardzo dziękuję za te miłe słowa. One jeszcze bardziej motywują do rozwoju i dalszej pomocy innym. Gratuluję dotychczasowych rezultatów i życzę kolejnych.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania