Centrum Diagnozy Terapii Edukacji

(3 opinie)

Diagnoza i terapia logopedyczna, psychologiczna, pedagogiczna; Szkolenia, e-learning; Wynajem wyposażonej sali szkoleniowej. więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Diagnozy Terapii Edukacji

Sobieskiego 63

67-300 , Szprotawa , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Diagnoza i terapia logopedyczna, psychologiczna, pedagogiczna;
Szkolenia, e-learning;
Wynajem wyposażonej sali szkoleniowej.

Badania

 • wystawiamy opinie i zaświadczenia

Choroby

 • dyslalia, opóźniony rozwój mowy, jąkanie, afazja, dysleksja, autyzm, upośledzenie umysłowe, Zespół Downa, uzależnienia i wiele innych

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Centrum Diagnozy Terapii Edukacji? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Amelia Tyszczenko-Pach

  Mój syn miał duże problemy z wymową, ale dzięki pomocy Pani doktor już nie muszę się martwić, że mój syn będzie miał problemy w szkole i że będzie przedmiotem kpin rówieśników. Bardzo gorąco polecam!!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Amelia Tyszczenko-Pach

  POLECAM ! ! ! ! ! Logopeda z duzym doswiadczeniem,bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Do Pani Ameli chodze z corka ,ktora ma problem z mowa,w wieku 4 lat zaczela sie jakac. Po kilku miesiacach terapi bylo juz widac efekty. Bardzo profesjonalnie prowadzona terapia,nie tylko mowy ale rowniez ogolnego rozwoju dziecka. Tanie wizyty :) Mila,przyjemna i bardzo pomocna pani Logopeda. Polecam !!!!!!!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Amelia Tyszczenko-Pach

  Polecam. Szczegółowo przeprowadza diagnozę. Świetnie prowadzi zajęcia. Moje dziecko bardzo ją lubi mimo że jest wymagająca.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz