Bilcza w Bilczy

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Bilcza w Bilczy

Ściegiennego 7A

26-026 , Bilcza , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Domagała Inny

  Najlepszy specjalista w woj. świętokrzyskim. Zawsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Poza tym Pan dr jest człowiekiem, nie tylko świetnym lekarzem. Jeżeli ktoś ma problem zdrowotny z dzieckiem to tylko Pan dr Z. Domagała. Serdeczne podziękowania za 18- letnią opiekę nad synem.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Domagała testy alergiczne

  Doktor przede wszystkim pracocholik, czasem jest mi go szkoda, ale zawsze z uśmiechem podchodzi do dziecka i stara się aby na małego człowieka nie patrzeć z góry tylko przykleknie i bada. Bardzo bardzo skromny człowiek, który kocha swój zawód i kocha dzieci. To Nasz Doktor. Jedziemy 40 km. Szacunek.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Domagała Choroba Syna

  Pan Doktor rzetelnie i profesjonalnie zajął sie przypadkiem mojego Syna. Rzeczowo i skutecznie ! Dzieki Bogu za Takiego Specjalistę ! Wystarczy jedno spojrzenie i już wiadomo, co dolega dziecku ! Sto lat doktorze !!!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Domagała sprawy alergiczne

  To człowiek i lekarz któremu kasa nie pomieszała w mózgu. Ponadto skromność, kultura, fachowa wiedza i powołanie do pomagania innym. To cechy godne szlachetnego człowieka o którym będą ludzie zawsze pamiętać. Pozdrawiamy w szacunku. Mariusz, Urszula z Końskich


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz