Berezowscy Dental Clinic - Zakochani w Uśmiechu

Berezowscy Dental Clinic - Zakochani w Uśmiechu

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Filozofią naszej kliniki jest przywracanie zdrowego uśmiechu poprzez profilaktykę, edukację i leczenie. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych oraz dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostyczno-medycznym, który zapewnia wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą specjaliści różnych dziedzin stomatologii o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, stawiający na ciągły rozwój i nieustanne podnoszenie kwalifikacji. W naszej klinice przykładamy wielką wagę do szczegółowej diagnostyki, aby precyzyjnie dobrać sposób leczenia i zapewnić skuteczność zabiegów. Oprócz najwyższej jakości usług oferujemy Państwu przyjazną i ciepłą atmosferę, wpływającą na komfort i poczucie bezpieczeństwa pacjentów, także tych najmłodszych.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Komputerowe znieczulenie
 • Tomograf CBCT i pantomograf
 • Mikroskop operacyjny
 • SpectroShade– kolornik elektroniczny
 • AIR-FLOW Master Piezon
 • Lampa do wybielania zębów
 • Skalpel elektrochirurgiczny
 • Fizjodyspenser
 • Laser biostymulujący
Dowiedz się więcej

Języki

 • Angielski
 • Polski
Zobacz więcej

Adresy (2)

Berezowscy Dental Clinic - Zakochani w Uśmiechu
St.A.Poniatowskiego 7, 22-300 Krasnystaw
Berezowscy Dental Clinic - Zakochani w Uśmiechu logo
Zobacz więcej
Berezowscy Dental Clinic - Zakochani w Uśmiechu
Północna 5, 20-064 Lublin
Berezowscy Dental Clinic - Zakochani w Uśmiechu logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (80)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Łobacz usunięcie zęba ósmego

  Rewelacyjny i profesjonalny lekarz z pasją :) Mogłoby się wydawać, że wyrwanie ósemki jest czymś nieprzyjemnym - z gabinetu wyszłam z uśmiechem i stwierdzeniem, że „fajnie było”. Pan Doktor wykwalifikowany, otwarty i empatyczny, dba o pacjenta oraz sprawia, że czuje się komfortowo. Opieka medyczna w czasie zabiegu była na bardzo wysokim poziomie. Na fotelu czułam się bezpieczna, a Pan Doktor wytłumaczył mi wszystko, czego będę mogła się spodziewać. Tak właściwie, to nie wiem kiedy ząb został usunięty - wszystko przebiegło bezboleśnie i sprawnie. Pani Asystenka bardzo ciepła i przemiła osoba, sprawiła, że przebieg całej wizyty był bardzo przyjemny. Po wizycie wszystko zostało dokładnie wytłumaczone jak należy postępować po zabiegu. Najlepszy wybór w Lublinie! Polecam z całego serca i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Michał Łobacz Operacyjne usunięcie zęba

  Chciałabym gorąco polecić dr Michała Łobacza, który usunął mi ósemkę. Bardzo się bałam przed zabiegiem, jednak dzięki jego profesjonalizmowi, delikatności i spokojnemu podejściu wszystko przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Cała obsługa była niezwykle miła, a doktor Łobacz regularnie sprawdzał, czy czuję się komfortowo i czy wszystko jest w porządku. Dzięki temu czułam, że jestem w dobrych rękach. Po zabiegu szczegółowo wyjaśnił mi dalsze kroki w leczeniu. Z pewnością ponownie skorzystam z jego usług przy kolejnej ósemce. To lekarz, któremu mogę w pełni zaufać!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Łobacz usunięcie zęba stałego

  Pełen profesjonalizm! Szczegółowe wyjaśnienia dotyczące zabiegu. Jeżeli szukasz najlepszego chirurga stomatologicznego polecam dr Michała Łobacza :)

  dr n. med. Michał Łobacz

  Szanowna Pani Karolino,

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że była Pani zadowolona z przebiegu zabiegu oraz szczegółowych wyjaśnień. Pani zadowolenie jest dla mnie najważniejsze. Dziękuję za polecenie i zaufanie!

  Z poważaniem,
  dr Michał Łobacz

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Łobacz konsultacja chirurga stomatologicznego

  Polecam każdemu. Miła atmosfera, uczciwe przedstawienie możliwości leczenia. Pan doktor dokładnie wyjaśnia przyczyny dolegliwości i sposób leczenia.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Łobacz usunięcie zęba ósmego

  Usuwałem u dr Michała Łobacza zęba nr 7 i 8. Pełen profesjonalizm, wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem chirurga - dr Łobacz to najlepszy wybór. Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Michał Łobacz usunięcie zęba wielokorzeniowego

  Pełen profesjonalizm miła atmosfera polecam jeszcze nie raz skorzystam z usług.

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Łobacz konsultacja chirurga stomatologicznego

  Pan Doktor Łobacz to osoba o niesamowicie wysokim poziomie wiedzy. Od razu moje wszelkie wątpliwości dotyczące problemu zostały rozwiązane, a sprawa nie została zbagatelizowana, choć początkowo wydawała mi się wręcz błaha. Otrzymałam bardzo cenne wskazówki, dzięki którym mogę zacząć szerzej patrzeć na swój problem, a nawet dowiedziałam się o rzeczach, o których dotychczas kompletnie nie myślałam. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu i jak leczyć się to tylko u Doktora Łobacza, gorąco polecam! :)

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Łobacz Inny

  Leczenie implantologiczne zaczęłam u dr Michała Łobacza w czasie pandemii. Jako jedyny nie odmówił mi pomocy w tamtym trudnym czasie i równie trudnej sytuacji stomatologicznej w jakiej się wtedy znalazłam. Doktor zaproponował mi plan leczenia oraz koszorys, który do końca leczenia nie uległ zmianom. Moje leczenie wiązało się z wieloma zabiegami i trwało ponad 2 lata ( podniesienie dna zatoki, przeszczep kości, implantacja oraz przeszczep dziąsła). Przez około dwa lata byłam cięta, szyta i po żadnym z tych zabiegów nie cierpiałam z bólu. Co dla mnie samej było zaskoczeniem. Gojenie przebiegało książkowo. Podczas wszystkich tych zabiegów, doktor co chwilę pytał o moje samopoczucie. Jako osoba z wyjątkową wrażliwością, spotkałam się z pełnym profesjonalizmem, zarówno pod względem leczenia jak i troski o pacjenta.
  Z całego serca polecam dr Michała Łobacza
  :)

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Michał Łobacz usunięcie zęba ósmego

  Bardzo polecam Pana Doktora, miałem przez niego usuwany ostatni ząb mądrości - zabieg przebiegł ekspresowo, dosłownie nie poczułem momentu, w którym już nie miałem tego zęba :) Stosując się do zaleceń pozabiegowych praktycznie nie miałem opuchlizny, a do tego sam proces gojenia przebiegał bardzo szybko.

  Co prawda w moim przypadku samo usunięcie tego zęba nie do końca wyeliminowało moje dolegliwości (przed wizytą u Doktora uskarżałem się na dokuczliwe bóle w okolicach stawów skroniowo-żuchwowych), tak dolegliwości te trochę się zmniejszyły i pozwoliły mi dalej szukać przyczyny moich problemów, które okazało się że leżą w odcinku szyjnym kręgosłupa.

  Panu Doktorowi bardzo dziękuję za to, że pośrednio przyczynił się do odnalezienia źródła mojego problemu - odkąd stosuję zalecenia z fizjoterapii komfort mojego życia bardzo się poprawił, a gdyby nie wizyta u niego to dalej bym nie wiedział, do jakiego specjalisty musiałbym trafić, by zacząć się skutecznie leczyć.

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Michał Berezowski Konsultacja stomatologiczna

  Bardzo precyzyjne i profesjonalnie . Jasno przedstawiono mi sytuację

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania