Beja-Med

(4 opinie)

Poradnia BEJA-MED posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów, zarówno tych malutkich jak i dorosłych. Nasza placówka mieści się w nowo wybudowanym budynku spełniającym wszystkie wymogi Uni... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Beja-Med

Brzechwy 5

93-219 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Poradnia BEJA-MED posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów, zarówno tych malutkich jak i dorosłych. Nasza placówka mieści się w nowo wybudowanym budynku spełniającym wszystkie wymogi Uni Europejskiej oraz jest przystosowany dla niepełnosprawnych.

Posiadamy bardzo dobrze wyposażony zakład rehabilitacji. Uczestniczymy w wielu bezpłatnych programach oraz akcjach profilaktycznych mających na celu wykluczenie lub wczesne wykrycie i leczenie różnych chorób.

Poradnia rehabilitacyjna BEJA-MED świadczy usługi rehabilitacyjne z zakresu kinezyterapii oraz fizykoterapii bezpłatnie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz komercyjnie. Dbając o dobro naszych pacjentów zapewniamy najwyższą jakość usług. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę rehabilitantów oraz lekarzy specjalistów, którzy służą pomocą i radą w zakresie rehabilitacji – wystarczy tylko mieć skierowanie od lekarza rodzinnego.

Termin konsultacji ustalić można osobiście bądź telefonicznie pod numerem tel. 42 252 82 35.

Pacjenci przyjmowani są ze skierowaniem od lekarza specjalisty (skierowanie do szpitala). Prosimy o zabranie ze sobą dokumentacji przebytych chorób, zdjęć RTG i wyników badań laboratoryjnych.

Oddział Rehabilitacji Dziennej zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę z dużym doświadczeniem zawodowym popartym licznymi kursami i szkoleniami w zakresie nowoczesnych metod rehabilitacji. Również w opinii pacjentów Zespół rehabilitacyjny jest bardzo dobrze oceniany, o czym świadczą składane podziękowania za fachową, ofiarną i życzliwą opiekę.

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jadwiga Trojanowska-Lipczyk konsultacja pediatryczna

  Szczerze polecam doktor Trojanowską-Lipczyk. Jest pediatra prowadzącym moja córkę już od 3 lat, a obecnie dodatkowo prowadzi moich dwóch synów. Mimo pandemii nie unika kontaktu z pacjentem, który potrzebuje pomocy lekarza. Nie ma również problemu z wydawaniem odpowiednich skierowań, gdy są potrzebne.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Radosław Cichecki

  Bardzo bobry lekarz, zawsze pomoże, wyjaśni, nie ma problemu żeby skierował na badania, do specjalisty, polecam


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Radosław Cichecki

  Dr Cichecki to bardzo dobry lekarz . U mnie zawsze trafia z diagnozą do tego zleca dodatkowe badania i przeprowadza szczegółowy wywiad . Dzięki niemu odkryłam że mam guzki na tarczy. Polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Gębal

  Jestem już po drugiej wizycie u tego lekarza. Kolejny raz zostałam przyjęta w sposób bardzo kulturalny i rzeczowy. Doktor dokładnie o wszystko wypytał, nie bagatelizował mojego stanu zdrowia. Czułam zainteresowanie ze strony lekarza i chęć pomocy co w przypadku wizyt z NFZ staje się rzadkością. Ze swojej strony polecam jeśli komuś zależy na lekarzu który jest dokładny i rzetelny.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania