Badania.pl to platforma telemedyczna dedykowana dla lekarza i pacjenta. Dzięki funkcjonalności Badania.pl lekarz może zlecać badania laboratoryjne oraz badania obrazowe swoim pacjentom, wpisując jedyn... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Badania.pl Sp. z o. o.

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Badania.pl to platforma telemedyczna dedykowana dla lekarza i pacjenta. Dzięki funkcjonalności Badania.pl lekarz może zlecać badania laboratoryjne oraz badania obrazowe swoim pacjentom, wpisując jedynie imię, nazwisko oraz podając numer telefonu. Tak wystawione skierowanie trafia do pacjenta w formie zlecenia SMS, wygenerowanego w systemie.
Pacjent korzystając ze skierowania online przy pomocy komputera lub telefonu szybko opłaci i umówi się na wybrane badanie w ponad 200 partnerskich pracowniach badań obrazowych i blisko 1000 punktach pobrań, sieci laboratoriów Diagnostyka.
Platforma Badania.pl daję również możliwość umówienia pacjenta na wybrane badanie obrazowe w placówkach diagnostycznych w najbliższej okolicy. Kontakt z profesjonalnym Biurem Obsługi Pacjenta odbywa się poprzez wypełnienie formularza kontaktowego ze strony www.badania.pl. Nasi konsultanci znajdą najszybszy termin i dogodne miejsce dla wykonania badań rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej USG czy RTG.
Badania.pl to również dopełnienie całego procesu telemedycznych konsultacji. Przychodnia Online Badania.pl - posiada lekarzy wielu specjalizacji, którzy wykorzystując technologię wideokonsultacji oraz narzędzia do zlecania badań, mogą udzielać porad i konsultacji medycznych z każdego miejsca w kraju, ułatwiając tym samym dostęp do usług medycznych.
Stworzenie platformy to odpowiedź na obecne trendy w świecie medycyny, która również rozwija się w kierunku większej digitalizacji.
Praca z Badania.pl to nowe możliwości dla lekarzy i niezwykłe udogodnienie dla pacjenta, który zyskuję korzystne rabaty na badania oraz oszczędność czasu.

Badania

 • badania laboratoryjne
 • badania obrazowe KT, MR, RTG i USG

Filmy

PLATFORMA ZLECANIA BADAŃ

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Kiluk konsultacja online

  Bardzo empatyczny lekarz, czułam się zaopiekowana. Od początku wizyty Pan doktor uważnie słuchał mojego problemu i wykazał się ogromnym zrozumieniem dla mojej sytuacji.


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Michał Kwiatek konsultacja online

  Lekarz spóźnił się 5 minut. Następnie okazało się, że nie zrozumiał o co pytałem przed umówieniem wizyty i była ona całkowicie niezasadna u tego lekarza. Zignorował kilkukrotne stwierdzenie, iż cała moja dokumentacja medyczna nie jest finalną diagnozą (co zresztą było wspomniane na dostarczonych informacjach), wyszedł z założenia, że jest to praktycznie jako stwierdzona jedna z podejrzeń chorób, nie analizując reszty wyników, które wskazują na całkowicie odmienne aspekty. Wysłał mi ulotkę informującą, że dana jednostka chorobowa nie jest bezpośrednio wymieniona jako przeciwskazanie do leku, mimo że w tej samej ulotce były wymienione ogólnie "zaburzenia krzepnięcia krwi" i inne dodatkowe elementy jak posiadane i wspomniane przeze mnie wybroczyny, krwotoki, siniaki. Na wspomnienie tego faktu oraz na taki sam punkt w kwestionariuszu stwierdził, że po 14 minutach wizyty musi już iść do kolejnego pacjenta, więc po prostu szybko zakończył wizytę i się rozłączył.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Kwiatek konsultacja online

  Pan doktor jest bardzo skrupulatny,rzeczowy i empatyczny . Zlecił dodatkowo szczegółowe badania,aby poznać przyczynę dolegliwości .


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Kwiatek konsultacja online

  Doktor jest kompetentny, bardzo zaangażowany i wnikliwy. Jako pacjent czułam się bezpiecznie i wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Polecam !


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Agata Fater-Dębska konsultacja online

  rzeczowa i konkretna wizyta z wyjaśnieniem wszelkich wątpliwości.
  Wizyta punktualnie, miła i skuteczna


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewelina Łukaszyk konsultacja online

  Cudowna Pani Doktor! Bardzo mi pomogła - życzliwie, rzeczowo i od serca. Odpowiedziała na wszystkie pytania i dodała nadziei w trudnym czasie. Polecam każdemu, takich lekarzy jest naprawdę niewielu!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Igor Kucharski konsultacja online

  Często czytając opinie innych człowiek się zastanawia, czy to prawda, czy to możliwe, jednak w tym przypadku jak najbardziej prawdziwe. Doktor mnie cierpliwie wysłuchał, przeprowadził szczegółowy wywiad, dokładnie wyjaśnił co mi dolega i jak to leczyć a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Polecam w 100%-ach zarówno w sytuacjach kryzysowych jak i we wszystkich innych.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Igor Kucharski konsultacja online

  Lekarz zaangażowany w leczenie pacjenta. Potrafi doradzić najlepsze rozwiązanie podczas leczenia. Miły i uprzejmy.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewelina Łukaszyk konsultacja online

  Bardzo miła Pani Doktor.Ogromna kompetencja i chęć pomocy choremu.Bardzo jesteśmy zadowoleni z odbytej rozmowy.

  dr n. med. Ewelina Łukaszyk

  Bardzo dziękuję!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Igor Kucharski konsultacja online

  Uzyskałem w czasie konsultacji to, czego oczekiwałem. Wizyta odbyła się punktualnie, będę w dalszym ciągu korzystać z porad dr Kucharskiego.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz