Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Artromed

Mickiewicza 30

37-700 , Przemyśl , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Kich Inny

  Bardzo dobry lekarz. Niesamowicie dokładny, analityczny. Widać, że stara się pomóc pacjentom, zaangażowany na 100%.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Chylak

  Znakomity fizjoterapeuta..., trafiłem do Pana Marcina z polecenie znakomity specjalista, zaangażowany i kompetentny. Po pierwszej wizycie sam się przekonałem, iż wszystko co słyszałem na jego temat jest prawdą. Pierwsza wizyta choć dość pracowita i mecząca była bardzo owocna. Sam komentarz Pana Marcina świadczy o jego właściwej postawie, nie jest nastawiony na zysk, nie szuka sobie źródła dochodów lecz szczerze i chętnie udziela pomocy. Po godzinie intensywnych ćwiczeń(oczywiście wszystko szczegółowo omawiane na bieżąco) na przemian z masażami powiedział, cytuje: "... Szkoda twoich pieniędzy, i mojego czasu - te ćwiczenia będziesz wykonywał sam w domu, przyjdź na kontrole za kilka dni, zobaczymy co dalej ... " Z pewnymi obawami zastosowałem się do zaleceń, już następnego dnia różnica była zauważalna. Po dwóch tygodniach i kolejnej wizycie odstawiłem kule i zacząłem chodzi. Szczerze polecam, gdyby wszyscy tak rzetelnie wykonywali swoją pracę nasz NFZ stracił by swoją zła renomę, ale niestety Pan Chylak jest jedynie wyjątkiem od reguły ...


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Popławski

  Polecam lekarza. Fachowiec na 100%. Dzięki temu lekarzowi dostałem trafną diagnozę, wykonał mi artroskopie kolana i jest ok. Gorąco polecam. Z mojego polecenia już kilka osób trafiło do p. Krzysztofa Popławskiego i są bardzo zadowolone.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Chylak

  Znakomity fizjoterapeuta ! Z racji na sport jaki uprawiam dość często mam urazy stawów czy różnych mięśni. Marcin pomógł mi już w wyleczeniu kilku kontuzji. Teraz pracuje nad moimi plecami i z wizyty na wizytę czuć olbrzymią poprawę.Jest to profesjonalny i sympatyczny człowiek. Szczerze polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Kich

  Bardzo dobry specjalista,,wyjaśnia wyniki badań,bardzo dobre podejście do pacjenta.Moj tata robił usg u Pana Doktora.Szanuje pacjenta.Marzena Hebdzinska


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Chylak

  Bez chwili zawahania mogę polecić Pana Marcina każdemu kto potrzebuje rehabilitacji. Świetny specjalista który posiada ogromną wiedzę. Gorąco polecam, w okolicy nie znajdziecie lepszego specjalisty.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Chylak

  Bardzo profesjonalne, rzeczowe podejście do pacjenta, olbrzymie zaangażowanie. Duża różnorodność wykorzystywanych technik rehabilitacyjnych. Bardzo dobry specjalista, godny polecenia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania